dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem na Saskiej Kępie przy ul. Zwycięzców opis mieszkania Mieszkanie w pełni umeblowane. Większy pokój - kanapa, stół, 4 krzesła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

775 000 zł56 m² 13 839,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Idealna propozycja dla osób, które chcą zabezpieczyć kapitał przed inflacją roi 8% - Mieszkanie wynajmę w cenie zakupu Miasteczko Wilanów to miejsce, które nie ma już miejsca pod nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Conrada

Wawrzyszew,Warszawa

420 000 zł44 m² 9 589,04 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Witam! Chciałbym zaprezentować mieszkanie o powierzchni 43,8m , znajdujące się na warszawskich Bielanach w cichej i zielonej okolicy, na osiedlu Chomiczówka przy ul. Conrada 19. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Apartamentowa

Ursus,Warszawa

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyposażone mieszkania 60m 2 , w mieszkaniu znajdują się pięć łóżek i rozkładana sofa, dwie toalety , jedna łazienka i aneks kuchenny. Koszt : 5500 zł / miesiąc /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

595 000 zł57 m² 10 494 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokoje Bielany! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie, narożne położne przy Parku Chomicza. Okolicę tę cechuje bardzo dobra komunikacja. Liczne linie autobusowe i tramwajowe zawiozą do metra- 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raszyńska

Stara Ochota,Warszawa

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone na Filtrach na Starej Ochocie, przy samym centrum - 600m od placu Narutowicza, 600m od placu Zawiszy, 1100 m od Ronda Daszyńskiego, 1000m od Pól Mokotowskich. Jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

580 000 zł54 m² 10 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,50 mkw. ul. Dzieci Warszawy 7, gotowa inwestycja. Cesja / gotowe do odbioru. Stan developerski. Pakiet Smart Home Home Management System.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 37m2 w klimatycznej kamienicy z lat 50-tych, dwa pokoje z otwartą kuchnią i z piwnicą. Zlokalizowane jest na Pradze - Północ przy ul. Brechta w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecamy dobrze nasłonecznione, ustawne 2 pokojowe na Muranowie, bez nakładów finansowych Metro Ratusz Arsenał 10 min piechotą Kamienica z 1955 r, po remoncie, cegła Wysokość 2,70 m Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaleńska

Grochów,Warszawa

552 000 zł48 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe -grochów. Budynek usytuowany w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Ursynów,Warszawa

712 500 zł47 m² 15 095,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ursynów Imielin ul Marii Grzegorzewskiej tylko u nas oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m2 po generalnym remoncie usytuowane na 9 piętrze 10 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Załuskich

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł48 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie, z oddzielną widną kuchnią, na czwartym piętrze w budynku z windą. Budynek zatopiony w zieleni. Mieszkanie po gruntownym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

624 200 zł52 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

744 000 zł58 m² 12 827,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Pilnie na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na pierwszym piętrze w apartamentowcu na zielonym, kameralnym i zamkniętym osiedlu tuż przy świeżo otwartej stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 305 000 zł69 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Natolin,Warszawa

639 000 zł63 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ciche mieszkanie 3-pokojowe na Ursynowie wraz z przynależnym ogórkiem. W skład nieruchomości wchodzi: mieszkanie: - duży salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Inwalidów

Żoliborz,Warszawa

5 500 zł106 m² 51,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Plac inwalidów - 103M2, przedwojenna kamienica, żoliborz oficerski, pierwsze piętro W budynku czteropiętrowym, kamienica po grutownych remontach, 4 pokoje, kuchnia - osobna, łazienka - okno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

238 995 zł17 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Nowodwory,Warszawa

499 000 zł52 m² 9 585 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloper Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania, na Tarchominie - Nowodwory mieszkanie w stanie deweloperskim (m.in. parapety, grzejniki, gładź na ścianie, zak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

759 000 zł48 m² 15 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam Państwu do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie na starym mokotowie! Nieruchomość liczy 48 m2 i mieści się na 3 piętrze (z 4) zadbanej kamienicy z 1938 roku. Budynek nie ma windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowa kawalerka 39 m kw. (przechodni salon z sypialnią) do wynajęcia od zaraz przez właściciela jednej lub dwóm dorosłym osobom za 2200 pln plus opłaty licznikowe za wodę, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

414 350 zł32 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

562 000 zł46 m² 12 270,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,8m2, usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z końca lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Kazimierza Wyki. Zadbana klatka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

414 350 zł32 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

660 000 zł53 m² 12 417,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie znajduje się na słonecznych Kabatach - najlepszej części Ursynowa. Kabaty to zielona i bezpieczna okolica z mnóstwem rodzinnych placów zabaw i dziesiątkami tras rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Jelonki,Warszawa

714 000 zł61 m² 11 704,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 oddzielne (rozkładowe i kwadratowe) pokoje, znajdujące się na warszawskich Jelonkach, mieszkanie ciche z fantastycznym widokiem, tylko 2 mieszkania na piętrze, bardzo mili i uprzejmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie przy ul Grochowskiej obok Ronda Wiatraczna. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze z ekspozycją zachodnią oraz widokiem na pałac kultury. Powierzchnia to 47 m2 w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mycielskiego

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł46 m² 12 909,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną: jest to mieszkanie podzielone na dwie samodzielne kawalerki, które znajduje się przy ul. Mycielskiego na warszawskiej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł74 m² 14 212,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Trzypokojwe mieszkanie o dwustronnej ekspozycji świata w zadbanej kamienicy z 1952 roku tuż przyn Placu Zbawiciela. Przestronny pokój dzienny (okna na ulicę), połączony dwuskrzydłowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

2 000 zł30 m² 65,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Wyłącznie u nas* Szukasz do wynajęcia kawalerki z balkonem przy Pl. Hallera? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Trzy minuty spacerem od Pl. Hallera. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

834 480 zł35 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Rozkład Studio o powierzchni blisko 35 m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Na tej powierzchni można wygospodarować salon z aneksem kuchennym, sypialnie i łazienkę. W podziemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

610 000 zł47 m² 13 042,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe, mieszkanie na Starym Mokotowie - to jedna z najpiękniejszych dzielnic stolicy. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

469 000 zł44 m² 10 539,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w świetnej lokalizacji przy metrze w rozsądnej cenie czeka na swojego nowego właściciela. :) adres: myszkowska 1 (targówek Mieszkaniowy) konkrety : mieszkanie ma powierzchnie 44,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Pomiechowska

Wawer,Warszawa

810 000 zł122 m² 6 661,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Wawer, w części Sadul, w odległości 10.09 km od centrum miasta (w linii prostej). Lokalizacja pozwala przedostać się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

834 480 zł35 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Rozkład Studio o powierzchni blisko 35 m2 znajduje się na drugim piętrze. Na tej powierzchni można wygospodarować salon z aneksem kuchennym, sypialnie i łazienkę. W podziemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

580 275 zł26 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Rozkład Studio o powierzchni blisko 26 m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Na tej powierzchni można wygospodarować salon z aneksem kuchennym, sypialnie i łazienkę. W podziemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

2 569 960 zł109 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rozkład Apartament o powierzchni ponad 109 m2 znajduje się na trzecim piętrze. Powierzchnia mieszkania pozwala na urządzenie w nim salonu z otwartą kuchnią oraz strefa jadalnianą, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, dwu-pokojowe mieszkanie na wynajem na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego 5. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 42,13 m2 położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Pawła Jasienicy

Górny Mokotów,Warszawa

558 000 zł42 m² 13 286 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zaproponuj swoją cenę! Zapraszam na Górny Mokotów - Bardzo ciekawa oferta mieszkania 2 pokojowego z możliwością przearanżowania na 3 pokoje z aneksem kuchennym, o pow. ok 42m2, na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naddnieprzańska

Gocław,Warszawa

559 000 zł44 m² 12 704,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja: warszawa Gocławek ul. Naddnieprzańska 30 2 Metraż: 43,85 m2 Piętro: 1/4 (winda) Rok budowy: 2013 Stan prawny: pełna własność z kw cena 559 000 zł Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cyryla i Metodego

Praga-Północ,Warszawa

749 000 zł57 m² 13 140,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie w prężnie rozwijającym się miejscu w Warszawie, tuż przy Metrze, tuż przy Galerii Wileńska, tuż przy Parku Praskim jest gotowe na nowego właściciela Lokalizacja: serce Pragi.