dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

566 723 zł44 m² 12 977 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! 6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min 1,9 km do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Chrzanów,Warszawa

601 400 zł46 m² 13 045,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% podatku pcc mieszkanie W fantastycznej lokalizacji na bemowie - tylko 200 M od metra chrzanów (w budowie). O inwestycji Nowoczesna inwestycja zlokalizowana na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

515 000 zł30 m² 17 201,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przytulna i jasna, idealna pod inwestycję, kawalerka, dla osób ceniących sobie dobrą lokalizację. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Jana Kazimierza na Warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

744 000 zł43 m² 17 318,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Perełka, idealna inwestycyjnie. Na sprzedaż mieszkanie 43 m2 położone w ścisłym centrum stolicy, przy ulicy Zgoda 9, zaledwie 100 m od ul. Marszałkowskiej i stacji metra Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

5 500 zł48 m² 115,62 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Stylowe i funkcjonalne mieszkanie składa się z : -salonu z aneksem kuchennym i częścią relaksacyjną, - sypialni - łazienki - przedpokoju dużą szafą, w części na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Siewierska

Stara Ochota,Warszawa

1 300 000 zł94 m² 13 799 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie o pow.94,21m2 na WYSOKIM parterze, w pięknej kamienicy z 1932r., Stara Ochota, ul. Siewierska. Wysokie sufity, duże okna, przestronne pokoje I niebanalny klimat, czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

397 613 zł27 m² 14 948 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Do mieszkania przynależy duży ogródek ok 40m2 6min spacerem do stacji wkd Raków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

661 299 zł60 m² 10 981 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

625 000 zł59 m² 10 593,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,8m2 -6 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1978 roku -warszawa, targówek, ul. Szymona Askenazego. Budynek ocieplony w 2011 roku, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

471 465 zł37 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie przy stacji Metro! 37,27m2 Odbiór na początku 2024r. Posiadamy 4 inne mieszkania, kawalerki i 2-pokoje, w metrażu 30-48 m2. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 535 000 zł130 m² 11 807,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Poszukujesz nieruchomości dla swojej rodziny? Masz dość stania w korkach? Zależy Ci na dobrej lokalizacji (blisko centrum), a jednocześnie w spokojnej, bezpiecznej i cichej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

541 029 zł42 m² 12 909 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 300 000 zł78 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro Hampton Home prezentuje lokal usługowy z możliwością aranżacji na mieszkanie - open space - w Śródmieściu. Mieszkanie do własnej aranżacji z kuchnia i łazienką. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostroroga

Młynów,Warszawa

3 750 zł46 m² 80,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie, na 3. piętrze inwestycji przy ul. Ostroroga 27, oddanej do użytku w 2013 roku. Osiedle zlokalizowane jest w dzielnicy Wola, osiedle Młynów. Aspekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

638 000 zł38 m² 16 999,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wygodne mieszkanie w nowym budownictwie na Mokotowie. Lokal o metrażu 37,53 z dużym balkonem. Lokalizacja w centrum biznesowego Mokotowa, przy ulicy Postępu. Kuchnia otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ostródzka

Targówek,Warszawa

799 000 zł82 m² 9 708 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa, niższa cena! Nowa i gotowa inwestycja. Dwa ostatnie mieszkania oddane do użytkowania i do szybkiego przejęcia kluczy. Do dyspozycji: - 2 miejsca parkingowe na podjeździe, - własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

438 000 zł38 m² 11 472 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez pcc! Projekt jednego z największych graczy na scenie europejskiego rynku nieruchomości. Deweloper o ugruntowanej pozycji to pewna inwestycja i luksus wiążący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

662 437 zł62 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na Ursynowie za 10.700 zł/m2 Oferta tylko w grudniu! Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe (strona południowa), bardzo dobry rozkład. Taras 20m. Odbiór w 2023 r. Posiadamy 4 inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

3 650 zł50 m² 73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem Mieszkanie o pow. 50 m2, duży balkon, ładny widok za oknami. Dolny Mokotów, lokalizacja: blisko przy Łazienkach Królewskich. W pełni wyposażone. (English version below).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Warszawa

2 100 000 zł96 m² 21 989,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Rezerwacja - rezerwacja - rezerwacja powiśle, metro, ciche, zadbana okolica. DO negocjacji! lokalizacja - świetna! idealne miejsce, doskonała komunikacja, 200m do metra, blisko autobus, tereny rekracyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

561 350 zł55 m² 10 199 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez pcc! W prestiżowej lokalizacji dzielnicy Ursus u zbiegu ulic Ryżowej i Dzieci Warszawy powstanie budynek funkcjonalny, nowoczesny i reprezentacyjny. Zaprojektowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

506 637 zł38 m² 13 399,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kawalerka obok nowej stacji metra. 37m2 i 2 pokoje! Posiadamy 4 inne mieszkania w małym metrażu kawalerki i 2 pokoje. Mieszkanie w stanie deweloperskim z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

2 050 000 zł85 m² 24 117,70 zł/m²

 

Piętro:45/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament. Składa się z holu wejściowego, garderoby, sypialni z łazienką, łazienki, 2-ej sypialni, pokoju dziennego z kuchnią, którą oddziela od salonu wyspa. Idea wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Górny Mokotów,Warszawa

1 200 zł17 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia samodzielny pokój na poziomie -1 w kamienicy na Górnym Mokotowie. Do dyspozycji najemcy jest łazienka i aneks kuchenny do wspólnego użytkowania dla dwóch lokali. Opłata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słupecka

Ochota,Warszawa

950 000 zł58 m² 16 356,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obecnie są 2 pokoje. Bardzo łatwo można wygospodarować 3 pokój. Piękne mieszkanie z duszą w prestiżowej dzielnicy na Starej Ochocie, 100m od Pl. Narutowicza. Jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Targówek

Targówek,Warszawa

359 159 zł29 m² 12 199,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kawalerka na Targówku za 12 200 zł/m2. Świetny rozkład. Bardzo dobra inwestycja. 500 m do stacji metra. Świetna lokalizacja w sąsiedztwie parku. Mieszkanie 1 pokojowe (salon: strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Targówek

Targówek,Warszawa

603 926 zł64 m² 9 449,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na Targówku za 9 400 zł/m2. Świetny rozkład. 500 m do stacji metra. Świetna lokalizacja w sąsiedztwie parku. Mieszkanie 3 pokojowe (salon: strona południowy zachód), bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

827 193 zł80 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na Mokotowie za 10.300 zł/m2! Promocja tylko na wybrane mieszkania! MAMY NAJTAŃSZE OFERTY OD DEWELOPERÓW W CAŁEJ WARSZAWIE. Napisz do nas - wyślemy CI listę dostępnych ofert! uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

699 000 zł57 m² 12 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Agent Prowadzący Ofertę tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż 3 Pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 w bezpośrednim sąsiedztwie Metra Wilanowska! Duża loggia. Nieruchomość doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,48 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe na nowoczesnym osiedlu. Układ mieszkania Duży pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na loggię. Duże okna zapewniają dobre doświetlenie mieszkania. W salonie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

449 000 zł23 m² 19 650 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 22,84 m2 usytuowana na 6. piętrze w 7. piętrowej kamienicy z 1958 roku zlokalizowanej w rewelacyjnej okolicy przy ul. Andersa 12 na Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

789 000 zł68 m² 11 568,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzy pokojowe mieszkanie 300 metrów od stacji metra Słodowiec. Znajduje się na pierwszym piętrze w 3 piętrowym bloku bez windy. Nieruchomość na ogrodzonym zielonym osiedlu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac gen. Józefa Hallera

Praga-Północ,Warszawa

569 000 zł34 m² 16 700,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Świetna lokalizacja, bliskość komunikacji miejskiej, warszawskie zoo po sąsiedzku, mnóstwo punktów usługowych kulturalnych i sportowych. To wszystko znajduje się w odległości kilku minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smocza

Mokotów,Warszawa

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Do do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2, usytuowane na wysokim parterze w niskiej, trzypiętrowej kamienicy (rok budowy 1961) zlokalizowanej na warszawskim Muranowie. Mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 035 000 zł58 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1936 roku. Mieszkanie mieści się w bliskiej odległości od ul. Puławskiej, do stacji metra Racławicka około 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 3 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu, przy ul. Długiej 19, obok Instytutu Sztuki pan, 5 minut spacerem do stacji metra Ratusz Arsenał. Lokal usytuowany na 2 piętrze zadbanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

372 199 zł28 m² 13 222 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka za 372tys. zł! mamy dostęp do innych, najtańszych mieszkań Z rynku pierwotnego W warszawie! Mieszkanie znajduje się przy nowej stacji Metro Zachód! Słoneczne, strona zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alberta

Wesoła,Warszawa

560 000 zł54 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedam bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4m2 Mieszkanie mieści się na 1 piętrze 2 - piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z: -salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Polecam 3-pokojowe, wysokie mieszkanie w kamienicy przy Nowogrodzkiej, w okolicy Kruczej i Brackiej. Prestiżowa lokalizacja tuż obok liczne instytucje państwowe, międzynarodowe firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

1 187 058 zł64 m² 18 490 zł/m²

 

Piętro:16/22

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam luksusowy, trzypokojowy apartament na Bliskiej Woli. Mieszkanie jest wynajęte umowa na kolejne do końca roku 2023 nabywca będzie otrzymywał czynsz od najemcy, a po tym okresie będzie mógł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

1 337 500 zł150 m² 8 904,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! Zamknięte osiedle składające się z 4 budynków. Mieszczą one łącznie 8 lokali mieszkalnych: 3, 4 i 5-pokojowych, o powierzchniach od 65 do 150 m2. Do mieszkań.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij