dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 196 ogłoszeń

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących dostępne od połowy maja 2026 roku Do wynajęcia niewielki apartament obok C.H. Arkadia przy ul.Kłopot 4a. Mieszkanie znajduje się na ekskluzywnym, nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 095 000 zł65,75 m² 31 863,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękny, nowo wykończony i wyposażony 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie w atrakcyjnej cenie 2 095 000 pln. Znajduje się on w Warszawie, w dzielnicy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Westate Praga prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem, położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - na Saskiej Kępie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł26 m² 111,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasna, świeżo wyremontowana kawalerka w świetnej lokalizacji Warszawa, ul. Lewartowskiego, w pobliżu Muzeum polin i Intraco. Mieszkanie o powierzchni 26.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

792 000 zł48 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m 3 piętro w 3-piętrowym bloku z 1952 roku Warszawa, grochów Piwnica, osobna kuchnia Odrębna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł70 m² 13 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania przy ulicy Skarbka z Gór. Serce zielonej Białołęki! Spokój, który nie wyklucza bliskości miasta! O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,29 m² 23 183,93 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje | 45.29 m2 | Osobne Pokoje | Moko Botanika [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43,32 m² 73,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie na Warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz holu. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł88,94 m² 25 297,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 89 m , zlokalizowane przy ul. Poznańskiej 14 w Warszawie miejscu, które do dziś zachowało ducha dawnej, przedwojennej stolicy. Parametry: *.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł64,40 m² 19 409,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m , położone na Ursynowie, 15 minut do Metra. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 3-piętrowym, ocieplonym bloku z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł101 m² 19 702,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Villa bianca apartament Z dużym potencjałem aranżacyjnym Funkcjonalne | 3 pokoje | Dwustronne | Dwa tarasy | Duża komórka lokatorska | Garaż Na sprzedaż mieszkanie dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł41 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta tylko U nas! czynsz tylko 430 zł miesięcznie! top lokalizacja pod wynajem! Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł24 m² 19 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w zielonej okolicy - doskonała lokalizacja! Na sprzedaż przytulna, bardzo jasna kawalerka o powierzchni 24 m , położona na 3. piętrze budynku przy ul. Magistrackiej 24 na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Langego

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł80 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, mokotów Ksawerów Na sprzedaż oferujemy ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 78 m , usytuowane na 2. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł29 m² 15 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Przytulna kawalerka na woli przy ul. Obozowej - idealna na start lub jako lokata kapitału 29m2 | Umeblowana | Gotowa do zamieszkania lub wynajęcia | Księga wieczysta ***** opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł51,70 m² 19 148,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego i w pełni wyposażonego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy Wilanowie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament dwu pokojowy z balkonem, w nowoczesnym budynku na Mokotowie. Układ jest następujący: salon z kuchnią w aneksie; sypialnia; łazienka z kabina.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42,90 m² 69,93 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie na wynajem w okolicy "mordoru", lotniska i Galerii Mokotów! Zapraszam do zamieszkania w wyjątkowym mieszkaniu na osiedlu zamkniętym Złoty Potok 1, gdzie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł56 m² 13 482,14 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*Wyłącznie w mojej ofercie* Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,20 m2, położone na 7 piętrze w budynku z 1975 roku, zlokalizowane w pobliżu skrzyżowania ulic.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł53,79 m² 20 989,03 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów - garaż, wschodnio-zachodnia ekspozycja, blisko centrum Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,79 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 583 zł84,62 m² 16 315,09 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie z balkonem w cichej okolicy *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł70 m² 154,29 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na Pradze | 3 pokoje english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Na Okrzei.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 475 zł41,58 m² 18 048,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,58 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł75,30 m² 15 272,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie z garażem na sprzedaż Warszawa Kabaty 1.260.000 zł trzy pokoje 75,3 m2 na ulicy Polnej Róży na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku wybudowanym metodą tradycyjną w 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

664 000 zł33,24 m² 19 975,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, jasne mieszkanie położone przy ul. Łochowska 8, w nowym budynku z 2026 roku. Lokal jest wykończony, klimatyzowany i gotowy do zamieszkania idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł88 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Hampton Home oferuje na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 88 m2 na osiedlu Stawki, mieści się na 3 piętrze w prestiżowym budynku charakteryzującym się świetną jakością wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł47 m² 17 872,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje/47 mkw na górnym mokotowie. 2 niezależne pokoje; 15,76 i 12,82 mkw, osobno widna kuchnia 9 mkw, łazienka 4,94 mkw z oknem wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł175 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 175 m , położony na 1. i 2. piętrze kameralnej, odrestaurowanej willi z 1936 roku, usytuowanej w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 166 zł28,52 m² 21 324,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz lokalizacja: nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Pragi. Lokalizacja ta cechuje się bardzo dobrą komunikacją liczne przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

748 880 zł50,60 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka ul. Ceramiczna - 2 pokoje - 50,60m2 / balkon / garaż / basen dla mieszkańców we speak english gotowe do zamieszkania! Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 649 zł39,93 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł32,60 m² 27 607,36 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 32.60 m2 | Blisko Centrum | Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł51 m² 21 960,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Stylowe mieszkanie na Saskiej Kępie - zamieszkaj w miejscu, które inspiruje To 2-pokojowe, designerskie wnętrze o powierzchni 50,87 m na Saskiej Kępie to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł65 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem komfortowego lokalu 3-pokojowego w sercu Saskiej Kępy - idealne na biuro lub mieszkanie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego, funkcjonalnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł33 m² 22 878,79 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie mieści się w nowoczesnym kompleksie , oddanym do użytku w 2020 roku. Budynek charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, a całodobowa ochrona , Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł64 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Trzy pokoje, w tym dwie jasne sypialnie z oddzielną w pełni wyposażoną kuchnią czekają na nowego najemcę. Nowoczesny wystrój i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł64,44 m² 21 710,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Twój nowy rozdział zaczyna się właśnie tutaj Warszawa Mokotów, ulica Komputerowa. To miejsce to coś więcej niż adres - to przestrzeń, w której codzienne rytuały stają się przyjemnością,.