dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

769 000 zł55 m² 13 956,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Opis: oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowana na warszawskiej Woli przy ul. Anielewicza/jana Pawła. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku 10-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maszewska

Chomiczówka,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo przytulne mieszkanie 2-pokojowe na Chomiczówce (ul. Maszewska, osiedle zamknięte). Mieszkanie położone jest na 7 piętrze i składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w miasteczku Wilanów, ul. Sarmacka. Mieszkanie położone jest na trzecim, ostatnim piętrze w zadbanym budynku z 2011r. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

740 000 zł63 m² 11 662,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bielany ul. Wrzeciono | 400 m do stacji metra Młociny 63,5 m3 | 3 pokoje z osobną kuchnią | duży balkon | piwnica | dostępne od zaraz Mieszkanie 63,5 m2, 3-pokojowe z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

1 069 000 zł84 m² 12 650,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli blisko ul.Obozowej. Budynek z 1991r. w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze , w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

720 000 zł48 m² 14 968,80 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Rozważasz inwestycję na warszawskim rynku nieruchomości? Oto propozycja skrojona idealnie pod Twoje oczekiwania - mieszkanie, w cenie poniżej 15 000 zł/m2 to prawdziwa gratka i rzadkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solipska

Włochy,Warszawa

969 000 zł112 m² 8 651,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania ładne, 4 pokojowe mieszkanie, w dzielnicy Warszawa Włochy, przy ul. Solipskiej. Mieszkanie jest dostępne od zaraz, gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia większych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia informacje ogólne: mieszkanie na wynajem. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 1 pokój. Dostępne od zaraz. Forma prawna spółdzielcze własnościowe bez Księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skoczylasa

Nowa Praga,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie składające się z dużego pokoju, widnej kuchni, łazienki z prysznicem i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się w zielonej okolicy, dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazubów

Bemowo,Warszawa

550 000 zł33 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 33m2, usytuowane na 7 piętrze w 9 piętrowym budynku z 1975 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowo przy ul. Kazubów. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,87 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Oferujemy do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od 1 października 2023 komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.ok. 45 m2 w Wilanowie przy ul. Sarmackiej. Nowoczesny apartamentowiec Wilanów one-z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Grochów,Warszawa

533 000 zł41 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Atrakcyjne dwustronne 2 pokoje na Pradze-Południe ul. Szklanych Domów. Budynek/osiedle Lokal na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z cegły wybudowanym w 1958 roku. Rozkład : Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

3 600 zł47 m² 76,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, piętro 1/6 z windą, w budynku z 2004 roku przy ul. Wiktorskiej, stary Mokotów. Idealne mieszkanie dla singla/singielki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

526 810 zł62 m² 8 496,94 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do obejrzenia rozkładowego 3 pokojowego mieszkania z osobną kuchnią. Loggia, piwnica, komórka lokatorska. Ogrzewanie miejskie. Grunty uregulowane. Zadzwoń w celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

694 700 zł56 m² 12 343,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! Białołęka to jedna z tych dzielnic Warszawy, która dynamicznie się zmienia, szczególnie w ostatnim czasie. Zielone otoczenie inwestycji charakteryzuje się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 350 zł40 m² 109 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! Apartamentowiec z 2010r. Mieszkanie w wysokim standardzie z elektrycznym kominkiem. Do wynajęcia bardzo ładne, ciche (okna na patio) dwupokojowe mieszkanie na w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, 2-pokojowe jasne i ciche mieszkanie o pow. 50 m2 z oddzielną kuchnią zlokalizowane na 1 piętrze bloku w zielonej okolicy na Bemowie przy ul. Rozłogi. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Powiśle-Solec,Warszawa

1 789 000 zł75 m² 23 994,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie ul Górnośląska: przestronne mieszkanie - na ostatnim piętrze z przeszkloną narożną loggią - idealnie skomponowaną z salonem. Nowoczesny, świeżo oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

529 000 zł35 m² 14 973,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Słoneczne, ciche i pełne zieleni wokół - to najważniejsze atuty mieszkania z budynku Natural. Zakupione zostało w pierwszym momencie powstawania inwestycji bemosphere przez Nexity,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Berezyńska

Saska Kępa,Warszawa

6 500 zł81 m² 80,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dizajnerskie i klimatyczne mieszkanie w samym sercu Saskiej Kępy. I speak english please do not hesitate to contact me je parle français - N hésitez pas À me contacter Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

2 250 000 zł113 m² 19 911,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Proponuję Państwu luksusowy apartament na Sadybie na terenie Rezydencji Konstancińska. Budynek wykończony materiałami najwyższej jakości. Na terenie osiedla recepcja, monitoring i ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bagatela

Śródmieście,Warszawa

14 000 zł157 m² 89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Stylowy lokal w przedwojennej kamienicy w samym sercu Warszawy tuż przy Placu Unii Lubelskiej Pięknie zrewitalizowana kamienica z 1910 roku w pobliżu Pl. Unii Lubelskiej. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaszowiecka

Sadyba,Warszawa

792 343 zł57 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Funkcjonalne, narożne mieszkanie trzypokojowe na Mokotowie przy ul. Jaszowiecka. Mieszkanie o powierzchni 56,6 0 m2 składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł24 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna Kawalerka na wynajem na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego 33. Czy chciałbyś zamieszkać w komfortowym i urokliwym miejscu na Żoliborzu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł51 m² 11 814 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dwa pokoje z kuchnią, po remoncie z klimatyzacją, zabudowane szafy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

29 000 zł280 m² 103,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament W rezydencji opera, ul. Niecała, 280M2 Trzy sypialnie | W pełni umeblowany | 5 piętro | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | Klimatyzacja| Basen| Sauna rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

430 000 zł19 m² 22 631,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Kawalerka na Woli. Super lokalizacja- blisko Dworzec Zachodni. W pobliżu ch Wola Park, ch Arkadia do centrum 15 minut, przystanki pod blokiem tramwaj autobus metro stacja Młynów oraz stacja Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żymirskiego

Gocławek,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz wygodnej przestrzeni do życia w Warszawie, która jednocześnie jest przytulna i przystępna cenowo? Przedstawiam kawalerkę o powierzchni 31,9 m2 na Gocławiu, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursus,Warszawa

4 590 zł103 m² 44,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę lokal 103m2 na biuro, cichą działalność. Składa się z dużej sali konferencyjnej ( którą można podzielić), 3 dużych pomieszczeń, łazienka z prysznicem i wc Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Stara Praga,Warszawa

539 000 zł45 m² 11 977,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu narożne mieszkanie znajdujące się w budynku z 1984 roku na Warszawskiej Pradze Północ! Mieszkanie obecnie składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

3 580 zł68 m² 52,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Unikatowy 2-poziomowy loft w stylu rustykalnym w kamienicy przy Rondzie Wiatraczna (english version below) W skrócie: - ul. Kobielska 30 - 2 pokoje - 68 m2 - balkon - miejsce parkingowe za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tyniecka

Górny Mokotów,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, ogrodzony budynek z 2001 roku z ochroną, portierem i monitoringiem, garażem na Mokotowie Górnym, metro Wierzbno. Mieszkanie 70-mwtrowe przestronne, bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu strzeżonym przy ulicy Jana Kazimierza .Ładny rozkład mieszkania : -salon wyposażony w narożnik rozkładany do spania,stół + 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 600 000 zł81 m² 19 692,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Pure Estates ma przyjemności zaprezentować piękne, industrialne mieszkanie na Mokotowie. Metraż mieszkania to 81,25 i składa się z: 3 pokoi ( jedna sypialnia z osobną łazienką) Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł48 m² 82,47 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie tylko 300 m od Metra Wilanowska. Mieszkanie: - na 10 piętrze - 48.5 m2 - w bardzo dobrym stanie, właśnie odmalowane - funkcjonalnie umeblowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 235 000 zł62 m² 19 919,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania elegancki,cichy, przytulny oraz nowoczesny, w pełni urządzony i umeblowany w wysokim standardzie 3-pokojowy apartament przy ul Sokratesa. Apartament usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 600 zł37 m² 96,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 37,3 m2. Nieruchomość znajduje się na zielonym i spokojnym osiedlu Mozaika Mokotów. Nieruchomość o ekspozycji południowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

1 350 000 zł83 m² 16 265,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

** gotowiec inwestycyjny I 2 w 1 I 45m2 i 38m2 I 4 pokoje ** Lubisz wysoki standard wykończeń oraz duże przestrzenie? To oferta specjalnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie 83m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

700 000 zł47 m² 14 893,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

** mieszkanie włochy I 47,1m2 I 3 pokoje I klimatyzacja ** Oferuję 3 pokojowe mieszkanie 47.1m na pograniczu Ochoty i Włoch przy al. Dwudziestolatków. Po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

680 000 zł43 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na ulicy Głębockiej w Warszawie (targówek). Cicha i spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej.