dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 mkw z balkonem (6 mkw), położone na Nowym Mokotowie, w pobliżu jego biurowej części tzw. Mordoru. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

823 000 zł59 m² 13 949 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

744 000 zł54 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kasprzaka

Moczydło,Warszawa

2 075 750 zł90 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny budynek z 2022r z klimatyzacją. Siłownia, wideodomofony, ściana wspinaczkowa i boisko. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja prestiżowy budynek doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

700 000 zł60 m² 12 114,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne i komfortowe mieszkanie z bardzo niskim czynszem w kameralnej części Pragi Północ, o powierzchni 60,26 m znajdujące się na parterze 5 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

694 000 zł54 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurantów

Ursynów,Warszawa

519 999 zł33 m² 15 715 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Warszawa Ursynów | ul. Kurantów 5 | Inwestycja: aura Ursynów | 33,09 m2 | studio | 3 piętro | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | winda z poziomu garażu | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

761 000 zł60 m² 12 683 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

575 000 zł45 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą mieszkania na Białołęce w Warszawie, przy ul. Płochocińskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wierna

Zacisze,Warszawa

2 790 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w nowym bloku, w inwestycji Wilno (ul. Wierna 15 D). Apartament składa się z 2 pokoi, łazienki z wc oraz balkonu. Wykończenie materiałami bardzo dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wiecheckiego Wiecha

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Śródmieście* Pasaż Wiecheckiego * pokój z kuchnią * balkon * metro Centrum * ** aktualnie gotowe do objęcia ** * oferta dla jednej osoby pracującej * Oferujemy do wynajęcia ciche, widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 372 400 zł73 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania słoneczny 3 pokojowy apartament na Mokotowie o powierzchni 73m2 6 piętro w 8-piętrowym bloku z windą z 2008 roku Warszawa, ul. Bobrowiecka. Dwie sypialnie ( 14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu w pełni wyposażone i odświeżone 2-pokojowe mieszkanie w budynku oddanym do użytku w 2016 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na granicy Bemowa i Bielan przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

7 500 zł98 m² 76,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o pow. 98 m2 na Kabatach przy ul. Jeżewskiego. Położone na zamkniętym strzeżonym osiedlu blisko Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

760 000 zł52 m² 14 548,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Super oferta! Trzypokojowe, przestronne i jasne mieszkanie o pow. 52,20 m2 po generalnym remoncie. Podczas remontu wymieniono instalację elektryczną położono gładzie na ścianach w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Izabelli

Żoliborz,Warszawa

720 000 zł41 m² 17 433,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Żoliborz ul. Izabelli | przystanki autobusowe i tramwajowe 200 m od bloku | Metro Marymont 12 min pieszo 41,30 m2 | 2 pokoje z osobną kuchnią | balkon 1m2 | piwnica | 4 piętro bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Miasteczku Wilanów przy Al. Rzeczypospolitej na osiedlu Oaza Wilanów. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Grochów,Warszawa

620 000 zł38 m² 16 103,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe o powierzchni 38,50 m , 7 piętro w 10-piętrowym bloku z windą-Warszawa, grochów, ul. Kinowa. Blok posiada dwa wejścia - od ulicy i od "podwórka", wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

639 000 zł38 m² 16 815,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie na Młocinach. Salon z kuchnią w aneksie oraz wyjściem na duży balkon, widna sypialnia, łazienka z wanną, garderoba oraz niewielki przedpokój. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młynarska

Młynów,Warszawa

4 500 zł85 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie 85m2, piętro 6/7 z windą, w budynku z 1990. przy ul. Młynarskiej, wola, młynów. Idealne dla studentów lub grupy przyjaciół. Cena to: 4500zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

510 000 zł23 m² 22 173,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1911

Nowy Świat to fantastyczne miejsce w samym centrum Warszawy. W niedalekiej odległości od Starówki, stadionu Narodowego, domów handlowych, licznych knajpek i restauracji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

3 900 zł32 m² 121,88 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronne studio 32m2, piętro 4/8 z windą, w budynku z 2023r. przy ulicy Szeligowskiej, bemowo-Chrzanów. Całkowicie nowe, czeka na pierwszego lokatora, idealne dla singla/singielki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

990 000 zł67 m² 14 835,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Rezerwacja Mieszkanie z namiastką domu przy metrze Stokłosy. Szanowni Państwo to niezwykłe mieszkanie znajduje się tuż przy samym metrze (2 minuty na piechotę). Usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

3 600 zł28 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, znajdujące się w prestiżowej lokalizacji soho Factory przy ul. Mińskiej. Klimatyzowany lokal ma powierzchnię 28.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij