dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 400 zł21 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja.Do wynajęcia kawalerka o pow. 20,8 m2 zlokalizowana na 2 piętrze w apartamentowcu z 2001 roku przy al. Ken na Kabatach, w dzielnicy Ursynów. Doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 030 680 zł37 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji 0% podatku pcc od dewelopera Właśnie oddane do użytku _______ 2 pokojowe mieszkanie z dużymi oknami mieszkanie Salon z aneksem kuchennym 21,14 m2 Sypialnia 11,25 m2 Łazienka 4,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

590 000 zł37 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Prezentuje mieszkanie, które będzie idealnym miejscem na start lub inwestycje. Nieruchomość posiada ogromny potencjał do własnej aranżacji. Przestronne pomieszczenia zapewnią komfort w codziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

5 000 zł71 m² 70,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia znajdujące się na pograniczu dzielnic Śródmieścia i Woli. Bezpośrednie sąsiedztwo centrum biznesowego na Bliskiej Woli Fabryki Norblina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

748 000 zł64 m² 11 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bez prowizji od Kupujących. Warszawa, bemowo, bemowo Lotnisko, ul. Blatona 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie z zabudowanym balkonem położone na wysokim parterze budynku z 1990 roku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potrzebna

Włochy,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w zielonej, cichej okolicy. Mieszkanie położone jest na parterze przedwojennej kamienicy. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

1 050 000 zł68 m² 15 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zakupu wyjątkowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 68 m z dużą loggią/balkonem (17,49 m ) na Natolinie. Ta nieruchomość oferuje wiele korzyści, które sprawią, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, nowe, dotąd nie zamieszkane, położone na osiedlu Pozytywny Mokotów. Mieszkanie: rozkładowe, jasne, wygodne, 2-pokojowe, położone na drugim piętrze. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez dzieci i zwierząt. Luksusowy apartament trzypokojowy usytuowany na 4 piętrze nowoczesnego budynku z 2020 r. przy ul. Krochmalnej na terenie Browarów Warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 580 zł55 m² 65,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,77 m2 usytuowane na 3 piętrze pięciopiętrowego bloku z 2000 roku przy al. Ken na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

584 000 zł29 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z kawalerką w nowym budownictwie (2012 r.) blisko metra, zlokalizowanej w inwestycji Osiedle Przy Ratuszu sprawdzonego Dom Development na ul. Górczewskiej 224!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Keniga

Ursus,Warszawa

520 000 zł50 m² 10 490,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż! Mamy Państwu do zaoferowania mieszkanie znajdujące się przy ulicy Mariana Keniga, a jego powierzchnia to 49,57 m2 jest to idealna inwestycja w bardzo przystępnej cenie. Oferujemy 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgijska

Górny Mokotów,Warszawa

1 140 000 zł49 m² 23 265,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bez prowizji od Kupującego. Warszawa, stary Mokotów (górny Mokotów), ul. Belgijska przy Parku Morskie Oko. Gotowe do wprowadzenia, wykończone w wysokim standardzie, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

847 000 zł44 m² 19 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zapraszam do niezwykle przytulnego, pełnego kolorów, słonecznego wnętrza, które zostało urządzone z pomysłem i dbałością o detale. Ciepła i przyjazna atmosfera tego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waliców

Wola,Warszawa

730 000 zł33 m² 22 121,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 1-pokojowe na Woli. Charakterystyka Nieruchomości: typ: mieszkanie 1-pokojowe Powierzchnia: 33 m Piętro: 4 z 5 (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

690 000 zł52 m² 13 372,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania ciche 3-pokojowe mieszkanie z loggią na 2 piętrze. ul. Cieszyńska Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Grunty są uregulowane. Czynsz administracyjny obecnie ok. 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

1 219 000 zł61 m² 19 924,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Bardzo klimatyczne mieszkanie w kamienicy z lat 30 - w sercu Powiśla - wysokie (3 m ), doświetlone, świetny rozkład. Balkon klasyczny z widokiem na ulice - można zawiesić baner.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

2 898 zł67 m² 43,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Firma zarządzająca najmem mrentals oferuje do najmu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Targówku, przy ul. Św. Wincentego 126, atuty: - kameralne, zielone osiedle, - duży balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

1 220 000 zł85 m² 14 302,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

85 M2 - 4 Pokoje Ursynów - Przy Metrze Natolin Tylko u nas, w Propertica, mamy ofertę - na wyłączność - 4 pokojowe mieszkanie przy Metrze Natolin. Mieszkanie składa się z: salonu - 22,37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

799 000 zł52 m² 15 219 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Super lokalizacja przy metro stokłosy mieszkanie 3- pokojowe 52,50m2 z balkonem i wyjściem na ogródek do wyłącznego korzystania znajdujące się W idealnej lokalizacji na ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

795 000 zł56 m² 14 196,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Digital Broker prezentuje mieszkanie, które będzie zarówno doskonałą lokatą kapitału jak i miejscem dla rodziny. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na korzystny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

4 400 zł67 m² 66,13 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia przytulne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 na Dolnym Mokotowie. To jedna z ulubionych i najbardziej cenionych przez mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

769 000 zł43 m² 17 883,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Cena: 769 000 zł (do negocjacji) Oferta na zasadach wyłączności. Nieruchomość: proponujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrowoja

Praga-Południe,Warszawa

849 000 zł52 m² 16 326,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie po remoncie w odnowionej kamienicy z lat 50. - nowe mieszkanie zaprojektowane oraz stylowo urządzone przez architekta - klimatyczna kamienica - przemyślany rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowy apartament o powierzchni 57m2, zlokalizowany przy Al. Rzeczypospolitej 2 na warszawskim Wilanowie, mieszczący się w budynku z 2017 r. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

1 214 625 zł43 m² 28 148,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Avenue Estate prezentuje Państwu klimatyczny apartament w odrestaurowanej kamienicy z 1905 r. zlokalizowany w sercu Śródmieścia Południowego-najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębskiego

Słodowiec,Warszawa

2 700 zł37 m² 72,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia przestronne, wykończone w wysokim standardzie, 2-pokojowe mieszkanie wśród zieleni drzew przy ul. Jarzębskiego 8, nieopodal stacji metra Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

565 000 zł46 m² 12 176,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4m2, usytuowane na 5 w 10-piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane - ul Krasnobrodzka Targówek Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Wierzbno,Warszawa

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urokliwe, dwupokojowe mieszkanie ( 50mkw ) o jasnym i przestronnym charakterze, zlokalizowane w sercu mokotowskiej dzielnicy, w rejonie Wierzbna. Przestronny salon o powierzchni 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Tarchomin,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje Pięknie wykończone 2-pokojowe mieszkanie na monitorowanym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy, usytuowane na Tarchominie w pobliżu Galerii Północnej. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

3 883 zł50 m² 77,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla Wielbicieli Starego Mokotowa! - Idealne dla pary! - Dobrą Energią! W Kamienicy, ciche, słoneczne, pośród Zieleni - Metro racławicka Do wynajęcia bardzo ciche i przestronne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

749 000 zł59 m² 12 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

3-pokojowe mieszkanie do remontu, kamienica 1912r. Oferta tylko u nas! Gorąco polecam i zapraszam na prezentację! Jeśli szukasz mieszkania do własnej aranżacji w ponad 100 letniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

7 500 zł80 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 stycznia 2024 available from 1st January 2024 Najem okazjonalny/occasional agreement bez zwierząt/no pets fully equippted/wyposażone w pełni (sofa, łóżka) Jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Marina Mokotów,Warszawa

920 000 zł34 m² 26 940 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów II - adres premium na mapie Warszawy. Unikatowa propozycją mieszkania dwupokojowego o wysokim standardzie w apartamentowcu Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piękna

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować w przestronny 2 pokojowy apartament o powierzchni 51m2 znajdujący się w prestiżowej lokalizacji przy ul. Pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kotsisa

Praga-Północ,Warszawa

610 000 zł30 m² 20 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni 30,23, usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2022roku zlokalizowane na Pradze Pólnoc- osiedle Home Factory,ulica Kotsisa. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

3 150 zł37 m² 85,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,7 m2 zlokalizowane przy ul. Żeromskiego na warszawskich Bielanach. Świetna lokalizacja - stacja metra Słodowiec , przystanki tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Grochów,Warszawa

710 000 zł47 m² 15 106,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe, niedaleko ronda Wiatraczna. Gotowe do zamieszkania od zaraz, pełne wyposażenie włącznie z agd i meblami. Mieszkanie o powierzchni 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Nowa Praga,Warszawa

550 000 zł36 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Szanajcy na 3-cim piętrze bez windy.Kuchnia z prześwitem na większy pokój.W łazience wanna. Mieszkanie ustawne,dające wiele możliwości aranżacji np.można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

490 000 zł39 m² 12 564,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: zielona Białołęka - Osiedle Regaty | Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Villardczyków

Ursynów,Warszawa

1 130 000 zł67 m² 16 916,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nieruchomość : Mieszkanie 66,8 m2 zlokalizowane na I piętrze : * Salon * 2 pokoje * Otwarta kuchnia, * Łazienka, * Garderoba, * Duży Balkon, mieszkanie jest narożne, bardzo słoneczne, duża.