dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 262 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 262 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

927 151 zł49 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 49m2, usytuowane na 7 piętrze w bloku 10-cio piętrowym zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe -saska Kępa. Blok z lat 70-tych - zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

910 000 zł59 m² 15 356,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż / Ursynów / Kabaty / ken 26 Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie lokalizowane na warszawskim Ursynowie, przy Alei Komisji Edukacji Narodowej 26. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł71 m² 35,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy przy ul. Targowej na Pradze. Mieszkanie wyremontowane. Ogrzewanie gazowe własne, nie ma balkonu. Teren ogrodzony, mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

865 000 zł56 m² 15 446,40 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Informcje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocław ul. Ostrobramska 73 D Metraż: 56 m2 Piętro 4/18 (winda) Rok budowy: 2018 Stan prawny: lokal stanowi odrębna własność (kw) Czynsz: 650 zł (3 os).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Bródno,Warszawa

560 000 zł40 m² 13 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Targówek - Bródno ul. Rzepichy 3 Stan deweloperski | zakończenie budowy IV kwartał 2024 roku | 2 pokoje z aneksem kuchennym | duży balkon 9m2 | miejsce w garażu + 35 tys. Cesja umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

494 000 zł37 m² 13 337 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

1 550 000 zł91 m² 16 958,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycja aparté Mokotów zlokalizowana jest w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, która od lat jest jednym z najchętniej wybieranych miejsc do zamieszkania. Jeśli chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętochowskiego

Bemowo,Warszawa

840 000 zł62 m² 13 548,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Lokal mieszkalny 62 m2 3 pokoje z widną kuchnią. Pełna infrastruktura komunikacyjna, handlowa, socjalna. KW. Możliwość i pomoc w ustanowieniu 3 kawalerek na wynajem. Załączamy projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 060 000 zł56 m² 19 085,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż jasne, wysokie (2,8m) mieszkanie w kamienicy na ostatnim piętrze (VI) z windą pomiędzy pl. Konstytucji, a pl. Zbawiciela. Wejście do kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

629 900 zł29 m² 21 720,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę/studio o powierzchni 29m2 balkonem. Mieszkanie jest po remoncie generalnym, wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

799 000 zł37 m² 21 594,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe, klimatyzowane mieszkanie z balkonem o powierzchni całkowitej 37m2. Rozkład: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Natolin,Warszawa

950 000 zł60 m² 15 814,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, 4-pokojowe mieszkanie na warszawskim Natolinie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morcinka

Bemowo Lotnisko,Warszawa

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Piękne, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w apartamentowcu z 2015 roku przy ulicy Morcinka. Mieszkanie o powierzchni 38,74m składa się z: - salonu z aneksem kuchennym ok 16,5m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Stokłosy,Warszawa

1 400 000 zł78 m² 18 025 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 77,67 m , 2 piętro w 4-piętrowym bloku z 1999 roku -warszawa, ursynów. Przestronnego i komfortowego mieszkania na Ursynowie (stokłosy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gościeradowska

Targówek,Warszawa

799 799 zł58 m² 13 671,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Co to jest za mieszkanie? - Mieszkanie o pow. 58,5 m2 przy ul. Gościeradowskiej 13 - Narożne, ciepłe, z ekspozycją południowo-wschodnią i ładnym widokiem - Dostępne bezpośrednio - od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagowska

Bemowo,Warszawa

980 000 zł66 m² 14 848 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66 m2 z balkonem składa się z 3 pokoi (19,9m,11,2 i 8m), widnej oddzielnej kuchni (8,5m), łazienki (3m), wc (1,8m) i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stępińska

Sielce,Warszawa

560 000 zł34 m² 16 241,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie z klimatem w kamienicy z 1935 r. Opis: prezentowane mieszkanie składa się z: - pokój o powierzchni 17 m2 - Kuchnia oddzielna z oknem o powierzchni 9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 200 zł37 m² 113,51 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie urządzone przez architekta, w pełni umeblowane i wyposażone. Miejsce garażowe w cenie. TV, pralka, zmywarka, kuchenka, piekarnik, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

590 000 zł40 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: bielany / Metro Słodowiec / Uczelnia awf Warszawa / Blok Rama H z 1982r /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

406 000 zł27 m² 15 015 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

775 000 zł41 m² 18 683,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,48m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku z 2018roku zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Polki. Osiedlu Poloneza (deweloper Arche). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

681 000 zł55 m² 12 288 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 35 000 - Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursus,Warszawa

530 000 zł44 m² 11 991 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44.2m2, położone w Warszawie przy ulicy Górna Droga. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze budynku z windą, umożliwiającą wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

630 000 zł30 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Warszawa Saska Kępa Ul. Walecznych Cena: 630 000 pln Oferta na zasadach wyłączności Cechy mieszkania: powierzchnia: 30,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rynek Starego Miasta

Śródmieście,Warszawa

870 000 zł30 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie w fantastycznej lokalizacji - Rynek Starego Miasta Mieszkanie o powierzchni 30m2 wykończone z dbałością o zachowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

3 990 zł66 m² 60,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! mieszkanie 4-pokojowe, ursynów, natolin, do wynajęcia mieszkanie 66 m2, 4-pokojowe z tarasem i ogródkiem o powierzchni 87 m2, na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie jest przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bródno,Warszawa

434 000 zł29 m² 14 991,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,95m2 znajdująca się na 3 piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Toruńskiej 84 na Bródnie. Mieszkanie Mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 750 zł28 m² 98,21 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusuwy lokal W super lokalizacji : centrum K metra! rozkład : Lokal niewielki ale bardzo funkcjonalny : duży pokój z kompleksowo wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursynów,Warszawa

3 400 zł47 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie, na zamkniętym osiedlu, z klimatyzacją budynek: kameralny budynek z 2007 roku z windą i parkingkiem podziemnym, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo oddanej inwestycji przy ulicy Herbu Janina 11b. *Lokal o całkowitej powierzchni 47,5 m 2 składa się: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ursynów,Warszawa

1 450 000 zł156 m² 9 294,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: segment - Ursynów | Wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł51 m² 17 451 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nieruchomość o łącznej powierzchni 51 m2, składająca się z salonu, przechodniej sypialni, kuchni, łazienki, garderoby i przedpokoju. Mieszkanie jest dwustronne. Wysokość mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Kabaty,Warszawa

1 758 095 zł101 m² 17 357 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 101,29 m w Kabatach, usytuowane na pierwszym piętrze, stanowi idealne miejsce dla par lub rodzin. Trzy przemyślane pokoje oferują różnorodność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

586 000 zł50 m² 11 720 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wawer,Warszawa

930 000 zł65 m² 14 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam mieszkanie do sprzedaży znajdujące się na kameralnym osiedlu w zabudowie szeregowej przy ul. Motylkowej. Nieruchomość powstała w 2015 roku, mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

2 850 zł34 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do dnia 31.01.2024 roku. The details in English please see below. Dostępne od zaraz, tylko u nas. Cena do negocjacji. Dwu-pokojowe z oddzielną widną kuchnią i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

665 000 zł32 m² 20 480,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe, zadbane, gotowe do wprowadzenia mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze zrewitalizowanej, kameralnej kamienicy z 1938 r. Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

630 000 zł37 m² 17 213,10 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ładne dwupokojowe mieszkanie na pograniczu Ochoty i Śródmieścia. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Ekspozycja wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

951 900 zł56 m² 16 998,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone na Czerniakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

3 400 zł50 m² 68,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry! Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie (płaskowickiej) o pow. 49,8 m2 z widokiem na Las Kabacki. Mieszkanie mieści się w czteropiętrowym budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zadumana

Szczęśliwice,Warszawa

798 994 zł44 m² 18 325,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty tel. Gotowe do wejścia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,6 m2 na trzecim piętrze z balkonem na Ochocie. Podstawowe informacje: mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania,.