dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 262 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 262 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Powiśle,Warszawa

15 000 zł100 m² 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 100M2, 3 pokoje, wysoki standard, wyjątkowa lokalizacja, wilanowska, powiśle budynek: kameralna inwestycja o wysokim standardzie na warszawskim Powiślu, zapewniająca komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł30 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Super lokalizacja.Termin oddania 06.2024.BEZ Prowizji. Plac zabaw, tereny zielone w częściach wspólnych, na terenie inwestycji dostępne będą rowerownie.Przystanek autobusowy w odległości 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

3 700 zł56 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 55,5 m2 na Woli, przy ulicy Okopowej 56. Mieszkanie jest bardzo dobrze usytuowane i stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

4 100 000 zł122 m² 33 615 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie marzeń w samym sercu Warszawy! Rezydencja Stanisława Augusta to idealne miejsce dla osób poszukujących wyjątkowego mieszkania w prestiżowej okolicy. Apartament, który mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siekierkowska

Siekierki,Warszawa

3 200 zł34 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizii we speak ua/ru/pl tylko U nas od zaraz do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Siekierkowska 27a w Warszawie. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie i jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście Północne,Warszawa

699 000 zł37 m² 18 891,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę zakupu słonecznego mieszkania o powierzchni 36,5 mkw, zlokalizowanego przy ulicy Królewskiej na warszawskim Śródmieściu. *** Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Tarchomin,Warszawa

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w centrum Warszawy przy ul. Nowolipki mieszkanie: mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni,pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motorowa

Grochów Południe,Warszawa

3 500 zł62 m² 56,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie 61.62 m2 na Pradze Południe - dostępne od 1 lutego. Zlokalizowane na osiedlu Forma od renomowanego developera - Dom Development. Mieszkanie znajduję się na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Zawady,Warszawa

2 150 000 zł127 m² 16 902,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przedstawiamy Państwu elegancki apartament na sprzedaż usytuowany na wilanowskich Zawadach przy ul. Sytej. Apartament położony na pierwszym piętrze kameralnej inwestycji zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dymińska

Stary Żoliborz,Warszawa

1 500 000 zł76 m² 19 698 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

3 pokojowe mieszkanie w powojennej kamienicy w sercu Starego Żoliborza. 76,15 m2. Wysokość mieszkania 2,95 m Lokal wymaga odświeżenia, wymienione okna i instalacje. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

819 000 zł58 m² 14 120,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojowe mieszkanie usytuowane na Dolnym Mokotowie - dzielnica stworzona dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiąca bliskość centrum miasta. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nakielska

Wola,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47 m2 położone przy ul. Nakielskiej 1 w Warszawie. Mieszkanie idealne dla pary, singla, 2 pracujących/studiujących osób. Osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stegny,Warszawa

1 357 900 zł73 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stegny I Aleja Wilanowska I 3 pokoje I taras z widokiem cena promocyjna do końca roku 1 357 900 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego Apartamentu z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 655 157 zł118 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bemowo I 4 pokoje I taras I metro I bez pcc Zapraszam na prezentację mieszkania z pięknym tarasem w kameralnej inwestycji na Bemowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania o powierzchni 50 mkw, położonego na 14. piętrze, co gwarantuje niepowtarzalny widok na panoramę Warszawy. Lokalizacja jest niezwykle atrakcyjna, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Niedźwiadek,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 56m2, piętro 1/3 z windą, w budynku z 1955r. przy ul. Warszawskiej, ursus Niedźwiadek. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Igańskiej 22 (praga Południe). *Nieruchomość składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilanów,Warszawa

5 650 zł73 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Details in English please see below. Dostępny od zaraz, czeka na pierwszego lokatora. Przestronny apartament z dwoma sypialniami, salonem i aneksem kuchennym, do własnej aranżacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

1 550 000 zł99 m² 15 656,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Rzadko spotykanie mieszkanie 99m2 w kamienicy na warszawskim Żoliborzu. Idealna lokalizacja blisko metra, tramwaju oraz terenów zielonych. Przedwojenna kamienica, ciekawostką są tylko dwa lokale na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

797 650 zł37 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania na Żoliborzu, położonego przy ul. Kazimierza Promyka. To miejsce które wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

719 000 zł51 m² 14 087 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Okazyjna oferta sprzedaży nieruchomości przez agencję Nieruchomości: lokalizacja: warszawa, bielany, piaski Adres: ul. Broniewskiego 73 Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

3 631 500 zł134 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Radna to cicha, przytulna, otoczona starodrzewem uliczka, która jest położona w samym sercu Powiśla tuż przy wejściu do jednego z najpiękniejszych warszawskich parków - parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

718 000 zł32 m² 22 298,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 2- pokojowe na styku Śródmieścia i Woli. Tuż ook Hali Mirowskiej na ulicy Elektoralnej. Powierzchnia ponad 32 m2 to salon z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Ekskluzywnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie (58m2) na Mokotowie tuż przy metrze Wilanowska (4 min do przystanku). Kameralny kaskadowy apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pięciolinii

Ursynów,Warszawa

879 000 zł58 m² 15 207,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie na bliskim Ursynowie (ul. Pięciolinii) vis a vis Toru Wyścigów Konnych. Mieszkanie dwupokojowe na 7 piętrze, z możliwością podziału jednego pokoju na dwa oddzielne. Są dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Oksza

Szamoty,Warszawa

3 800 zł39 m² 98,19 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Herbu Oksza. Mieszkanie o powierzchni 38,7 mkw znajduje się na parterze w dokładnie strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batystowa

Kabaty,Warszawa

1 466 900 zł87 m² 16 899,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W cichej okolicy, przy Lesie Kabackim, w apartamentowcu o podwyższonym standardzie znajdziesz mieszkania: - 2,3,4 i 5 - pokojowe z dużymi balkonami i tarasami. - lobby wejściowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

720 000 zł43 m² 16 744,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 42,8 m2 Warszawy -wilanów/sadyba. Podstawowe informacje: mieszkanie do odświeżenia lub zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

3 500 zł30 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowe,nowoczesne studio z balkonem i super widokiem Zostań pierwszym najemcą! Jest to idealna oferta dla osób poszukujących nowoczesnego miejsca zamieszkania w dogodnej lokalizacji. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

965 000 zł52 m² 18 683,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1906 roku przy ul. Ogrodowej w bliskiej odległości od Kina Femina oraz w odległości spaceru Hali Mirowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Czerniaków,Warszawa

870 000 zł63 m² 13 744,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty tel. Tylko W sdp nieruchomości Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią o powierzchni 63,3 m2 zlokalizowane na Mokotowie dolny w okolicy Kopca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

1 590 000 zł96 m² 16 524,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1958

Opis nieruchomości: nieruchomości prezentuje unikatowy , czteropokojowy apartament o powierzchni 96,22m2 mieszczący się w odnowionym budynku z 1958 roku przy ulicy Żytniej 79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem I Dwa pokoje I Tarchomin I Białołęka Czeka na Ciebie wyjątkowe mieszkanie przy ul. Aluzyjnej 33 na warszawskim Tarchominie, dla bardzo wymagającego Klienta. Atuty: - 44 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

764 999 zł35 m² 21 983 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Warszawa Ursynów | ul. Pileckiego 59 | Inwestycja: apartamenty Pileckiego 59 | 34,8 m2 | 2 pokoje | nowe wykończone pod klucz mieszkanie inwestycyjne do zamieszkania od zaraz | południowa ekspozycja +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

528 816 zł38 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,32 m2 usytuowane na parterze. W skład lokalu wchodzą ; Salon z aneksem kuchennym 19,63 m2 Pokój 9,69 m2 Przedpokój 4,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

2 750 000 zł110 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Apartamenty Mokotów N58 Mam przyjemność zaprezentować przytulny apartament, położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Mokotowie pomiędzy stacjami Metro Racławicka i stacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

989 000 zł59 m² 16 762,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe wykończone w oparciu o detale Budynek z cegły z 1993r Wysokość pomieszczeń 2,70m Ekspozycja- południowo-wschodnia Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

10 500 zł78 m² 134,62 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny , całkowicie nowy apartament w świeżo odnowionej kamienicy w prestiżowej części warszawskiego Sródmieścia. Bardzo dobra lokalizacja pozwala na dostęp do wszelkich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurantów

Ursynów,Warszawa

595 586 zł33 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Warszawa Ursynów | ul. Kurantów 5 | Inwestycja: aura Ursynów | 33,09 m2 | 2 pokoje | 3 piętro | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | winda z poziomu garażu | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skalbmierska

Stare Bielany,Warszawa

555 000 zł36 m² 15 494,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kamienica I 35,82m2 I stare bielany I metro Oferuję mieszkanie 1 pokojowe 35,82m2, zlokalizowane na urokliwych Starych Bielanach. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł36 m² 24 697,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,40 m2 w unikatowej lokalizacji Plac Bankowy Śródmieście Mieszkanie mieści się w budynku z 1961 roku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij