dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 264 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 220 000 zł71 m² 17 086,80 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy wygodne 3-pokojowe mieszkanie, 71,40 m z loggią 3,9 m w Śródmieściu, na warszawskim Muranowie, przy ch Arkadia. Nieruchomość to doskonały wybór dla singla, pary bądź rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Park Stawy Kellera

Bielany,Warszawa

1 445 000 zł72 m² 20 069,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaoferować Państwu trzypokojowy apartament o powierzchni 72 m2 wraz z dużym ogrodem o łącznej powierzchni 112 m2. Apartament położony na parterze o słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 299 000 zł67 m² 19 481,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze 9-piętrowego budynku z 2017 roku na Warszawskim Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Mieszkanie składa się salonu, dwóch sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

3 400 zł47 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, przytulne mieszkanie do wynajęcia, 2 pokoje z oddzielną kuchnią, 47 m2. Świetna lokalizacja, blisko przystanki autobusowe, stacja metra imielin/multikino. Mieszkanie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartoszewicza

Powiśle,Warszawa

6 700 zł78 m² 85,42 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 78 m2 | niebanalnie zaprojektowane | widok na prawobrzeże wisły | metro nowy świat-uniwersytet (english description below) mieszkanie Nowoczesny i elegancki apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Syreny

Młynów,Warszawa

3 400 zł53 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| przytulne, umeblowane mieszkanie blisko centrum tuż obok stacji metra Młynów. Pokoje duże, przestronne, oddzielne w pełni umeblowane: duże szafy, 2 duże kanapy; przestronna, jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukietowa

Mokotów,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie własnościowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 38m2 w 8 piętrowym bloku z lat 60-tych (wspólnota). Mieszkanie znajduje się przy stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

999 999 zł60 m² 16 667 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy komfortowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Warszawa, białołęka. To mieszkanie na sprzedaż na 3 piętrze ma 60 m powierzchni użytkowej i 60 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Muranów,Warszawa

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne studio 37m2, piętro 1/3 bez windy, w budynku z 1957 r., przy ul. Andersa, śródmieście Muranów. Cena: 2300 zł + 520 zł czynsz administracyjny + prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siekierkowska

Siekierki,Warszawa

699 000 zł37 m² 18 953,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 36,88m2 z ogródkiem, znajdującą się na parterze w dwupiętrowym budynku z 2018 roku, na zamkniętym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lekka

Młociny,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,02 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| atrakcyjny lokal mieszkalny, w nowym budownictwie, przy stacji metra Młociny, z miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz własnym schowkiem o powierzchni prawie 5 m2 (np. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Ochota,Warszawa

520 000 zł26 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pragnę Państwu zaprezentować piękną kawalerkę na warszawskiej Ochocie. Kuchnia wyposażona jest kompleksowo w sprzęt agd: piekarnik, zmywarkę, kuchenkę, zamrażalnik. Do tego nowy telewizor,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

677 000 zł56 m² 11 982,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Białołęka ul. Podłużna - zamknięte osiedle z 2010 roku Mieszkanie o powierzchni 56,5 m2, 3 pokoje z oddzielną kuchnią, balkonem i miejscem w garażu podziemnym. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

780 000 zł52 m² 14 942,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w świetnej lokalizacji. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję. 5 min na Pola Mokotowskie oraz na Warszawski Uniwersytet Medyczny. Tuż obok park. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. (centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kamionek,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 54,3m2, piętro 4/5 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Gocławskiej, praga Południe Kamionek. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kramarska

Stary Rembertów,Warszawa

3 199 zł53 m² 60,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

3199 zł | najem | 52,68 m2 | 2 pokoje | stary rembertów | kramarska Przedmiotem najmu jest 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,68 m2, składające się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

3 700 zł37 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok. Mieszkanie dla pary lub singla przy pkp Rakowiec - odnowione, z charakterem - Włochy na pograniczu z Ochotą i Mokotowem. Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

530 000 zł36 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Czynsz 500

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

4 900 zł61 m² 80,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wygodne, atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu na Woli. Lokal składa się z 3 pokoi, widnej kuchni, łazienki z wanną. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

820 000 zł47 m² 17 446,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Powiślu Budynek z 1974 r, rama H Ekspozycja zachodnia 3 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie przy ul. Fabrycznej, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia. Tylko osoby niepalące. Wynajmę kawalerkę położoną na rogu ulic Puławskiej i Madalińskiego. Bardzo łatwy dojazd tramwajami oraz autobusami komunikacji miejskiej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

570 000 zł45 m² 12 751,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,70 m , 4 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2003 roku -warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. Balkon, miejsce w hali garażowej, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 220 000 zł82 m² 14 787,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż! Nieruchomość położna jest w samym sercu warszawskiego Żoliborza przy Placu Wilsona. Mieszkanie jest idealne dla osób ceniących kameralne przestrzenie w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potocka

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł40 m² 69,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version down below Westate Praga prezentuje urokliwe mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni całkowitej 40,20 m , znajdujące się na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

450 000 zł28 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Warszawa Białołęka | Kawalerka Białołęka | Mieszkanie Na Białołęce | Sprzedaż | Kawalerka Do Wejścia Przedmiotem sprzedaży jest jednopokojowe mieszkanie na dziewiątym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbaraska

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

**ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania - Zbaraska 4** Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 30m2, położonego przy ulicy Zbaraska 4. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi i nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złoty Potok

Mokotów,Warszawa

1 170 000 zł68 m² 17 206 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż dwustronny, w pełni umeblowany, wysoki apartament (315 cm!) o powierzchni 68 m2 znajdujący się na ostatnim, szóstym piętrze w apartamentowcu z 2014,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małych Dębów

Białołęka,Warszawa

802 970 zł87 m² 9 220 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowe mieszkanie - zapraszamy na prezentacje Piękne mieszkanie dwupoziomowe w stanie deweloperskim. W części dziennej: salonu z aneksem kuchennym, hol, łazienka i biuro. Na piętrze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

700 300 zł50 m² 14 144,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera! W ofercie mam dla Państwa 2-pokojowe mieszkanie w okolicach ul. Strumykowej. Bardzo dobrze skomunikowana okolica, idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

1 343 000 zł99 m² 13 586,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Mam przyjemność Wam zaprezentować 2-poziomowe, 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji ulokowanej w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł48 m² 26 041,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupokojowe, 48 metrowe mieszkanie, położone na Nowym Mieście. Jego atuty: - nietuzinkowe i rozkładowe mieszkanie; - świeżo po remoncie; - projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

577 777 zł32 m² 18 056 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, na sprzedaż stylowa kawalerka w kamienicy o powierzchni całkowitej 32m Stan prawny- pełna własność z założoną kw Stan: do remontu, możliwość wyodrębnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Opaczewskiej 13 (ochota). *Lokal o powierzchni 28,5 m2 znajduję się na piątym piętrze w siedmiopiętrowym bloku. *Składa się.