dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Mirów,Warszawa

3 600 zł35 m² 102,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 35 m2, piętro 5/6 z windą w budynku z 1978r, przy ul. Złotej, wola , Mirów. Świeżo po remoncie, idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3600 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie 36 m2 w Śródmieściu przy Al.Jana Pawła II w okolicy Hali Mirowskiej. Dużą zaletą tego mieszkania jest znakomita lokalizacja i świetnie skomunikowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Praga-Północ,Warszawa

610 000 zł37 m² 16 486,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Przestronna kawalerka w pobliżu placu Hallera. Pokój dzienny z wnęką sypialnianą i wyjściem na balkon, widna kuchnia, łazienka z wanną oraz niewielki przedpokój. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

995 000 zł62 m² 16 048,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa Śródmieście ul. gen. W. Andersa - 61,4 m2 Cena: 995 000 zł (do negocjacji) Nieruchomość: proponujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowo klimatyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dąbrowszczaków

Praga-Północ,Warszawa

400 000 zł20 m² 19 512,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę znajdującą się przy ul. Dąbrowszczaków na Pradze-Północ. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1950 roku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

929 000 zł42 m² 22 113,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowy apartament na warszawskim na Ursynowie. Niewątpliwym atutem jest wysoki standard apartamentu, który został wykończony w tym roku. Apartament jest urządzony nowocześnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł21 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: krótko: ochota / Plac Narutowicza / Nowo wyremontowane i umeblowane mieszkanie 2 Pokoje / Odnowiona Kamienica z 1930 r / Winda w kamienicy / Tramwaje / Autobusy / Bardzo blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

740 000 zł41 m² 18 048,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

We speak eng, ukr, rus, pol. Tylko U nas na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w świeżo oddanym IV etapie inwestycji Ronson-Centralny świeżo wykończone jak na zdjęciach w dzielnicy Ursus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 50m2, piętro 1/6 z windą, w budynku z 2000r. przy ul. Zwycięzców, praga-Południe, saska Kępa. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

4 200 zł72 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki, wc oraz przeszklonej loggi. Okna wychodzą na południe i zachód. 9 piętro. Dwie windy. Przepiękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Ochota,Warszawa

999 000 zł47 m² 21 255,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie lub biuro w centrum Warszawy, ochota Filtry, aleja Niepodległości Mieszkanie (obecnie jest tutaj lokal biurowy) w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

620 000 zł32 m² 19 399,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Via Estate prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie, usytuowane w nowoczesnym budynku w prestiżowej dzielnicy Wilanów. Lokalizacja Atutem nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

889 000 zł47 m² 18 955,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Chciałbym Państwu przedstawić nową ofertę sprzedaży, naszego biura. Nieruchomość usytuowana jest na 7 piętrze budynku z 1970r. W budynku znajdują się dwie windy, ochrona, jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 300 zł67 m² 64,18 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy Kolejowej 9 *lokal usytuowany na 3 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu z 2023 roku *na powierzchnię 67,44 m2 składają się: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł52 m² 16 393,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyłącznie U nas! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące w świetnej lokalizacji w zadbanym budynku przy Al. Jerozolimskie 117. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Ochota,Warszawa

2 350 zł34 m² 68,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Ochocie o powierzchni 34,20 m2 znajdujące się na parterze w budynku z 1932 roku. Budynek jest położony przy ul. Piotrkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lechicka

Okęcie,Warszawa

3 700 zł78 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia przestronny, dwupoziomowy apartament o ciekawym rozkładzie pomieszczeń. Doskonale nadaje się zarówno na cel mieszkalny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Natolin,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o wysokim standardzie wyposażenia. Mieszkanie jest ciche, bardzo przytulne, niedaleko stacji metra Natolin oraz ulicy ken. W pobliżu liczne sklepy, szkoły, restauracje. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

1 195 000 zł51 m² 23 625,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Piękne dwupokojowe mieszkanie 50,58 m2 na ul. Rakowieckiej w kamienicy z 1957 roku, czyli na klimatycznym Starym Mokotowie. Kamienica z wysokimi sufitami. Ciche osiedle z wewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inżynierska

Nowa Praga,Warszawa

3 800 zł68 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu duże trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Apartament znajduje się przy ulicy Inżynierskiej w samym sercu Nowej Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolfkego

Lotnisko,Warszawa

650 000 zł50 m² 13 131 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowa ofertę w naszej bazie. Mieszkanie o powierzchni 49,5m2 na warszawskim Bemowie to atrakcyjna oferta, która z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

1 060 000 zł56 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

[rezerwacja] kabaty/aleja kasztanowa/park przy bażantarnii 56 m2 sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,6 m2, położone przy ul. Kazimierza Jeżewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwustronne, ciche i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 zlokalizowane w okolicach ul. Inflanckiej w Śródmieściu. Lokal usytuowany na 7 piętrze z przepięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Targówek,Warszawa

879 000 zł60 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane o powierzchni 59,25 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2017 roku położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Argentyńska

Saska Kępa,Warszawa

3 690 000 zł135 m² 27 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowy dwupoziomowy apartament pod klucz | taras O powierzchni 130M2 | saska kępa dane techniczne: kameralna inwestycja z garażem podziemnym, na którą składa się 9 luksusowych apartamentów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis: oferujemy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Grzybowskiej w pobliżu Ronda onz. Nieruchomość o pow. 48 m2 zlokalizowana jest na 13 piętrze w 15-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

1 025 269 zł69 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 4 piętrowym położone w cichej i spokojnej oraz zielonej okolicy Pragi- południe. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleszczowa

Włochy,Warszawa

1 050 000 zł80 m² 13 143,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dwustronne, jasne mieszkanie z ogrodem 116 m2 z ekspozycją na ulicę Kleszczową. Nowa kameralna inwestycja położona przy ulicy Kleszczowej. Aktualny rozkład obejmuje 2 pokoje na 79 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście Północne,Warszawa

900 000 zł50 m² 18 115,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowy lokal mieszkalny z balkonem położony na 8 piętrze bloku przy ul. Pańskiej 5, w dzielnicy Warszawa-Śródmieście (śródmieście Północne), o powierzchni około 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znanieckiego

Gocławek,Warszawa

910 000 zł83 m² 10 963,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83m2 na zielonym i cichym osiedlu na Gocławiu. Jego atutem jest przestronny salon i kuchnia, które dają możliwość dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoluchowskiego

Mokotów,Warszawa

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwustronne i ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,86m2 zlokalizowane przy ul. Smoluchowskiego na Mokotowie. Lokal usytuowany jest na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

33 000 zł125 m² 264 zł/m²

 

Piętro:20/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na Złotej 44 wykończony i umeblowany w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje nowy apartament z fenomenalnym widokiem, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerska

Sielce,Warszawa

3 800 zł73 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| przestronne mieszkanie trzypokojowe z tarasem ok. 12 m2 od strony południowej. Rozkład - dwa pokoje, duża łazienka z wanną, pralką, pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

7 000 zł75 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny i przestronny apartament na Mokotowie przy ul. Konstancińskiej zlokalizowany na 1/10 piętrze budynku z 2015 r. z miejscem postojowym w garażu podziemnym blisko windy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

950 000 zł77 m² 12 285 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas. Bardzo dobra cena Świetne miejsce Bielan - blisko sklepy, usługi, przedszkole, szkoły, uczelnia uksw, galeria Młociny i in. W okolicy dużo zieleni, tereny rekreacyjne, parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

3 500 zł40 m² 88 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 kwietnia jasne, w pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Imielin,Warszawa

988 000 zł56 m² 17 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu do sprzedaży wygodne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 55,64 m2 z dwoma balkonami na Imielinie przy ul. Nowoursynowskiej. Mieszkanie w stanie idealnym gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

766 000 zł42 m² 18 382,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Idealny lokal pod najem, lub biuro! Atrakcyjny lokal użytkowy 41,67m2 tuż obok stacji metra "wilanowska". Nieruchomość położona przy ulicy Cieszyńskiej (metro Wilanowska, przy ulicy Bukowińskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł54 m² 101,85 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, rozkładowe, trzy pokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy niedaleko stacji metra Rondo Daszyńskiego. Mieszkanie czeka na pierwszego najemcę! rozkład mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rokosowska

Ochota,Warszawa

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Niedaleko Alei Jerozolimskich oraz Dworca Warszawa Zachodnia. *Jednocześnie mieszkanie znajduje się z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

634 999 zł48 m² 13 229,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1062

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą mieszkania o powierzchni 48m2, położonego w sercu Warszawy, na Pradze Południe. Najważniejsze cechy mieszkania: 1. Funkcjonalność: - 2.