dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

740 000 zł39 m² 18 974,40 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39 m2 usytuowane na 15 piętrze przy ul. Żelaznej. Doskonała lokalizacja, świetnie skomunikowana, stacja metra onz 800m. W pobliżu restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Służew,Warszawa

649 999 zł46 m² 14 069,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferujemy na sprzedaż jasne mieszkanie na Służewiu nad Dolinką (mokotów). Lokal składa się z : 1. Salonu 2. Sypialni 3. Kuchni 4. Łazienki (z wc) 5. Przedpokoju 6. Balkonu 7. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dragonów

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Jasne mieszkanie o powierzchni 37 m kw na 6 piętrze. Nieruchomość składa się z salony, kuchni, sypialni oraz łazienki. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

8 400 zł80 m² 105 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niesamowite piękne mieszkanie trzy pokojowe w zielonej części Ursynowa. Standard Mieszkanie położone jest na kameralnym osiedlu strzeżonym w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, komfortowy 2 pokojowy apartament w sercu Ursusa. Znajduje się na siódmym z siedmiu pięter w budynku przy ul. Habicha 12, na nowym osiedlu Mój Ursus. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki, położonej na Sadybie przy ul. Powsińskiej, w pobliżu Centrum Handlowego Sadyba Best Mall. Mieszkanie (30 m2) składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Saska Kępa,Warszawa

1 300 000 zł68 m² 19 145,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam gotową do zamieszkania nieruchomość, która znajduje się na warszawskim Gocławiu. Nieopodal urokliwego parku nad Balatonem. Mieszkanie świetnie odpowiadające rodzinnym potrzebom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

670 000 zł60 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, grunty w trakcie regulacji, brak roszczeń i kw, zakup tylko za gotówkę Ogłoszenie dodane do 100 portali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

1 850 000 zł113 m² 16 371,70 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Nieruchomość na sprzedaż | wola | ul. Łucka 20 | 113m2 | 4 pomieszczenia | łazienka | osobna toaleta | kuchnia | balkon | lokalizacja: lokalizacja uznawana przez ekspertów rynku za najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Nowolipki,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 50m2, piętro 6/14 z windą w budynku z 2004 roku przy ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego, wola, nowolipki. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lądowa

Śródmieście,Warszawa

13 000 zł145 m² 89,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 4-pokojowy apartament z prywatnym tarasem na dachu. Prestiżowa lokalizacja przy Łazienkach Królewskich. Rozkład Apartament o powierzchni 90 m2 składa się z: - części dziennej:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

639 000 zł37 m² 17 270,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Czy poszukujesz dwupokojowego, z oddzielną, widną kuchnią, świetnie skomunikowanego, bo przy samym metrze- mieszkania w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Warszawy- na Mokotowie? Czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

1 199 900 zł64 m² 18 798,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najważniejsze informacje: mieszkanie na sprzedaż: gotowe do wprowadzenia się dostępne od teraz zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania klimatyzacja dwie niezależne przestronne sypialnie aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie przy metrze. Informacje ogólne: mieszkanie na wynajem. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: idealny. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mokotów,Warszawa

946 024 zł42 m² 22 686 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego mieszkania z nowoczesną infrastrukturą spełniająca kryteria miasta 15 minutowego ? Szukasz mieszkania jako inwestycję ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: nowa inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 399 000 zł72 m² 19 430,60 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie wraz z miejscem garażowym na warszawskim Muranowie (przy ch Arkadia). Lokal położony jest na IV piętrze, w bloku są 2 windy. W budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 390 zł36 m² 66,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Grochowskiej 172 (praga Południe) *na powierzchni 36,5 m2 znajduje się salon z wyjściem na balkon, sypialnia, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bródno Podgrodzie,Warszawa

1 399 000 zł129 m² 10 811,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe osiedle Domy Przy Metrze to kameralne osiedle w zabudowie szeregowej, położone na cichym osiedlu domów jednorodzinnych. Miejsce o wyjątkowym skandynawskim designie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Wola,Warszawa

705 000 zł39 m² 18 076,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w niezwykle skomunikowanej części Warszawy w kamienicy z 1957 roku Metro Rondo Daszyńskiego zaledwie 700 metrów Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Odolany,Warszawa

660 000 zł34 m² 19 567,20 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położoną w dzielnicy Wola (odolany) w odległości około 3,7 km od centrum Warszawy. Inwestycja jest częścią kompleksu Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

7 500 zł113 m² 66,37 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nieruchomość na wynajem | wola | ul. Łucka 20 | 113m2 | 4 pokoje | łazienka | osobna toaleta | kuchnia | balkon | lokalizacja: lokalizacja uznawana przez ekspertów rynku za najbardziej rozwojową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiwerska

Bielany,Warszawa

1 095 000 zł58 m² 18 967,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Atrakcyjne mieszkanie o pow. 57,7 m2 położone przy ul. Kiwerskiej, na spokojnym osiedlu Marymont-Kaskada w otoczeniu terenów zielonych (las Bielański, park Kępa Potocka). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

935 000 zł53 m² 17 641,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży na Bródnie ul. Kondratowicza. Mieszkanie o powierzchni 53m2. Znajduje się w budynku z 2001 roku i jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł69 m² 18 783,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ładne, dwustronne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Salon z aneksem, dwie sypialnie, łazienka, pomieszczenie gospodarcze - w tym momencie jest to pralnia ale jest możliwość przerobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

2 750 000 zł82 m² 33 536,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry! Sprzedam bezpośrednio piękny apartament trzypokojowy (82m2) o podwyższonym standardzie na drugim piętrze inwestycji Trio (ul. Stawki 2a).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

965 000 zł58 m² 16 695,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mokotów I mieszkanie 57,8 m I 3 pokoje Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,8 m . Zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Układ pomieszczeń: * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

540 000 zł44 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie oraz jako lokata kapitału. Mieszkanie posiada widne pokoje, aneks kuchenny, łazienkę i balkon. Najbliższy przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 200 000 zł56 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 metrów kwadratowych. Świetna lokalizacja, bliskie sąsiedztwo ulic Nowy Świat i Chmielnej. NIeruchomość dająca kilka możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fortel

Wiśniewo,Warszawa

4 000 zł83 m² 48,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 83m2, piętro 2/2 bez windy w budynku z 2016r. przy ul Fortel, białołęka, henryków. Idealne dla rodziny. Cena: 4000 zł + woda, gaz, prąd wg zużycia. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Ksawerów,Warszawa

3 300 zł38 m² 88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowy 2 pok. apartament o pow. 37m2 w pięknym ultra-nowoczesnym osiedlu "holm House" (deweloper Skanska) na tyłach najnowszych biurowców przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tolkiena

Mokotów,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odświeżone mieszkanie na górnym Mokotowie przy ul. Tolkiena 3. Duży taras. Okna wychodzą na wschód. Miejsce postojowe w garażu podziemnym tuż obok wejścia do klatki. Rozkład Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Grochów,Warszawa

568 000 zł36 m² 15 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Informcje ogólne Lokalizacja: warszawa, grochów, ul. Wspólna Droga 7 Metraż: 35,56 m2 Piętro 3/4 Rok budowy: 1958 Stan prawny: lokal stanowi odrębna własność z księgą wieczystą Czynsz: 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

1 079 000 zł73 m² 14 780,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane o powierzchni 72,5 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2019 roku położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorska

Witolin,Warszawa

645 000 zł45 m² 14 397,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel. Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 44,8 m2,z dużym salonem oraz osobną, widną kuchnią. Istnieje możliwość wydzielenia 2 pokoi. Dużym atutem mieszkania jest osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł44 m² 80,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią otwartą na salon o powierzchni 43,57m2 na Mokotowie. W pełni urządzone i gotowe do zamieszkania. Nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

788 000 zł38 m² 20 628,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Opiekun oferty tel. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,2 m2 z wydzieloną częścią sypialnianą w każdym pokoju. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

1 049 000 zł46 m² 22 804,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Opiekun oferty tel. Apartament 2-pokojowy w prestiżowej okolicy o powierzchni 45,49 m2. Apartament wyposażony w wysokim standardzie w kamienicy z lat 50 z windą. Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

529 000 zł21 m² 25 408,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 21 m2 Podstawowe informacje: apartament gotowy do zamieszkania, w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym. Otoczenie nieruchomości: prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

520 000 zł37 m² 13 941 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Lokal położony na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 37,3 m2 do własnej aranżacji. Rozkład: - pokoje - 15 m2 i 8 m2 - kuchnia oddzielna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

782 000 zł62 m² 12 598,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! Białołęka to jedna z tych dzielnic Warszawy, która dynamicznie się zmienia, szczególnie w ostatnim czasie. Zielone otoczenie inwestycji charakteryzuje się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

765 000 zł53 m² 14 374,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Zależy Ci na dobrej inwestycji pod wynajem? A może planujesz zamieszkać w najlepszej lokalizacji na Pradze Południe? Bliskość natury i świetna komunikacja ma dla Ciebie znaczenie?.