dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 599 000 zł85 m² 18 710,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Avenue Estate prezentuje słoneczne 4 pokojowe mieszkanie położone w ekskluzywnej dzielnicy Warszawy Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

1 204 160 zł45 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Witam, jako właściciel z 7 letnim stażem mieszkania pod tym adresem. Sprzedam dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,44 m2, składające się z przedpokoju, łazienki z wc, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

729 000 zł39 m² 18 596,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ostatnie zdjęcie prezentuje rzut lokalu. Oferuję na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie i świeżo wykończone. Przemyślany rozkład pozwala komfortowo zaaranżować je pod własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

7 700 zł84 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładny, nowoczesny apartament z dużym tarasem w świetnej lokalizacji blisko Pola Mokotowskiego. Drewniana podłoga, panoramiczne okna oraz duży 20m taras dodają mu elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

1 107 000 zł55 m² 19 981,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,4 m2, położone na drugim piętrze 4-piętrowego bloku. Mieszkania są nietypowo rozplanowane każde położone jest na półpiętrze dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Światowida

Nowodwory,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia przestronne, jasne, 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, świetnie skomunikowane ze stacją metra Młociny. W pobliżu liczne sklepy, galeria Północna, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

10 900 zł51 m² 213,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się ofertą nieruchomości do wynajęcia przy ul. Foksal 13/15. **lokalizacja:** Nieruchomość znajduje się w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Foksal 13/15 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radiowa

Bemowo,Warszawa

739 900 zł40 m² 18 497,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament 40 m2 na Starym Bemowie przy samej Puszczy Kampinoskiej. Atuty nieruchomości: - wysoki standard - niskie opłaty - rozkład mieszkania - spokojne, ciche otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

899 900 zł60 m² 15 124,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jasne, ciepłe w doskonałym punkcie Mokotowa. Kamienica z roku 1935r znajduje się przy zbiegu ulicy Czerniakowskiej oraz Al. Polski Walczącej. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł28 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój z kuchnią i łazienką na w sercu starego Żoliborza. Blok z ochroną, blisko metra Pl. Wilsona i Marymont. W sąsiedztwie znajduje się Teatr Komedia. Zakupy można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

3 400 zł38 m² 88,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 38,5 m2, piętro 6/10 z windą, w budynku z 2018r. przy ul. Cybernetyki, mokotów Służewiec. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3400zł + 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

5 800 zł74 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajmu przytulnego dwustronnego mieszkania o powierzchni 74 metrów kwadratowych, położonego w centralnej części miasta, zaledwie kilka kroków od urokliwych Pól Mokotowskich. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kutnowska

Praga-Południe,Warszawa

390 000 zł18 m² 21 618,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu tę uroczą kawalerkę W świetnej lokalizacji i gotowej do zamieszkania. Mieszkanie leży w dzielnicy Praga Południe, uznanej za najlepszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

3 990 zł40 m² 99,75 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna na wyłączność W naszym biurze! **englisg version below** Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z wyjątkowym widokiem z okna na Stadion Narodowy, muzeum Chopina oraz park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo ciche w otoczeniu Parku Szczęśliwickiego. Bardzo blisko pętla autobusowa. Jest dobrze wyposażone. Dodatkowo płatne liczniki ok. 700 zł oraz kaucja 5000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Angorska

Saska Kępa,Warszawa

485 000 zł25 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki usytuowanej na ulicy Angorskiej w historycznej dzielnicy Warszawy - Saskiej Kępie. Mieszkanie o powierzchni 25 m znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne kameralne i wysokie mieszkanie w kamienicy zlokalizowane w pobliżu Ronda Wiatraczna przy ul. Stanisława Augusta o powierzchni 34m2 usytuowane od strony dziedzińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kabaty,Warszawa

2 200 zł37 m² 59,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana do osób pracujących Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Polnej Róży obok Metra Kabaty o powierzchni 37m2. Przestronna kawalerka składa się z dużego pokoju z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

4 500 zł84 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Kabaty - Do wynajęcia od zaraz atrakcyjne mieszkanie z możliwością prowadzenia działalności biurowej. Trzy pokoje 84m2 w nowoczesnym budynku tuż przy stacji Metra Kabaty Wąwozowa róg Ken-u.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Ochota,Warszawa

3 250 000 zł112 m² 29 017,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Oferta Sprzedaży Apartamentu przy Al. Niepodległości w Warszawie - uwaga - oferta bezpośrednia od właścicieli, przedstawicieli agencji zapraszamy razem Z zainteresowanym klientem, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

940 000 zł65 m² 14 528,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

** nieruchomość 3 pokoje I oddzielna kuchnia 64,70 m2 I balkon I piwnica I miejsce postojowe na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

678 999 zł34 m² 19 970,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Polecam atrakcyjne, rozkładowe jednopokojowe mieszkanie położone w odległości 300 m od Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaciszańska

Zacisze,Warszawa

1 800 035 zł170 m² 10 588,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie II poziomowe zlokalizowane na targówku/zacisze Budynek z cegły z lat 90-tych. Kuchnia: 20 m2, rodzaj kuchni: widna, podłoga: marmur, strona Świata: płd-zach, na ścianie gładź;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tolkiena

Służewiec,Warszawa

1 195 000 zł51 m² 23 249 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż urocze 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ulicy jrr Tolkiena - wcześniej Konstruktorska. Budynek zbudowany w 2015 roku, a mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, słoneczny i cichy dwupokojowy apartament prawie w samym centrum Warszawy (tylko 3,5 km do Pałacu Kultury i Nauki). Idealna lokalizacja dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

1 300 000 zł65 m² 20 043,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, ładne mieszkanie na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boryszewska

Stary Mokotów,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

820 000 zł54 m² 15 115,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Wawrze. Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane na Wawrze w Warszawie przy ul. Korkowej. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

924 000 zł58 m² 15 986,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe. Lokalizacja Prezentowane mieszkanie zlokalizowane jest na Pradze-Południe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

2 490 zł35 m² 71,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie Agencji! mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 na którą składa się: - pokój z wyjściem na balkon - sypialnia - aneks kuchenny - łazienka Mieszkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

943 000 zł40 m² 23 575 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe po generalnym remoncie na Mokotowie Metro Wilanowska 800 m Kamienica z 1955r, cegła Ekspozycja południowa Wysokość 2,60m Balkon 2 m Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

415 000 zł25 m² 16 553,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę położoną w sercu Targówka, na osiedlu Bródno, przy ul. Rembielińskiej 19. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze 10-piętrowego bloku z 1973 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grochów,Warszawa

1 100 000 zł72 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie w okolicy Ronda Wiatraczna na Grochowie. Budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionu AK Zośka

Ulrychów,Warszawa

720 000 zł45 m² 15 961 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wspaniała nieruchomość na sprzedaż - okazja! Atrakcyjna lokalizacja i świetny rozkład to tylko niektóre z atutów tej niesamowitej oferty. Mieszkanie na Woli przy metrze i parkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

422 730 zł26 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 25,6 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Park Leśny Rembertów W budynkach jest 6 kondygnacji naziemnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siedlecka

Szmulowizna,Warszawa

399 000 zł29 m² 13 758,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 29 m2 zlokalizowane na 6 piętrze przy ulicy Siedleckiej 1/15 w Warszawie. Składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

780 000 zł41 m² 19 080,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy piękne mieszkanie o łącznej powierzchni 40,88 metrów kwadratowych, położone w prestiżowej lokalizacji. Ta urocza nieruchomość składa się z przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Służew,Warszawa

1 280 000 zł73 m² 17 462,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i jasne, 3 - pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Służewiu. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Śródmieście,Warszawa

30 000 zł40 m² 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Opis - 2 oddzielne pokoje oraz oddzielna kuchnia, balkon, winda. Doskonała lokalizacja, blisko zarówno do Centrum jak i atrakcji. Od Bulwarów Wiślanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

780 000 zł43 m² 17 955,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie w genialnej lokalizacji (!), tuż przy budowanej stacji metra M2 Chrzanów (ok. 30-50 m od wyjścia z budynku znajdzie się wejście do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

399 000 zł18 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania - Bielany, ul. Słodowiec Zachęcamy do zakupu przytulnego mieszkania o powierzchni 17,5m2, zlokalizowanego na Bielanach przy ulicy Słodowiec. Lokal jest gotowy do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij