dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 470 000 zł67 m² 21 973,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w rezydencji Art Eco zielonej części Żoliborza - Jasnodworska 3 Rezydencja arteco to nowoczesne osiedle mieszkaniowe charakteryzujące się wyjątkowym wykończeniem części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł28 m² 19 133,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż urocze mieszkanie na Warszawskiej Pradze Południe. Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze kamienicy przy ulicy Międzyborskiej na Pradze Południe. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Służew,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Via Estate przedstawia do wynajmu ciche mieszkanie na kameralnym osiedlu w pobliżu Galerii Mokotów Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Mokotowie (mordor) w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poligonowa

Gocław,Warszawa

919 000 zł56 m² 16 410,70 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokoje Gocław sprzedaż | 2 pokoje sprzedaż Warszawa | 2 pokoje Praga Południe sprzedaż | 2 pokoje Warszawa Przedstawiamy przestronne dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na Pradze Południe, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gandalfa

Służewiec,Warszawa

6 000 zł52 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu tego wyjątkowego mieszkania na Górnym Mokotowie. To nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

595 000 zł27 m² 21 915,30 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedania piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,15 m2, zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ulicy S.Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

2 980 000 zł98 m² 30 293,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż niemalże 100 metrowy apartament na ul. Poznańskiej w sąsiedztwie Hotelu Polonia Palace. Mieszkanie jest urządzone oryginalnymi meblami z epoki, które są w cenie apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł79 m² 113,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje mieszkanie na sprzedaż z przeznaczeniem na lokal biurowy o powierzchni 79 m2 w Śródmieściu, położony w odrestaurowanej kamienicy, w sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 400 zł33 m² 72,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę zlokalizowaną na Mokotowie - ul. Aleja Niepodległości - blisko Metra Racławicka Mieszkanie o powierzchni 33,10 m2 składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

1 990 zł19 m² 105,85 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie tuż przy sgh - od właściciela Szukasz mieszkania, w świetnej lokalizacji i z pełnym wyposażeniem? Oto nasza mini perełka. Mieszkanie po remoncie tuż przy Polu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

2 950 zł36 m² 80,82 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentuję Państwu mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia od zaraz w świetnej lokalizacji! Mieszkanie: znajduje się na 7 piętrze, w budynku jest dostępna winda. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

6 500 zł64 m² 101,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 64m2, piętro 2/4 z windą, w budynku z 2017r. przy ulicy Sarmackiej, wilanów, błonia Wilanowskie. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

919 000 zł45 m² 20 422,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie marzeń, dla chcących być w centrum wydarzeń! Zapraszam na warszawskie Odolany - punkt wręcz idealny dla tych, którzy chcą żyć pełnią życia w miejscu łączącym w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okólnik

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł65 m² 80,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Położony na 3. piętrze apartament w kamienicy z początku XX wieku przy ul. Okólnik szuka pierwszego najemcy. Stylowo i funkcjonalnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Jerzego Waszyngtona

Saska Kępa,Warszawa

485 000 zł25 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Piękny widok na korony drzew Saskiej Kępy. Okno od strony podwórza. Znakomity dojazd do centrum Warszawy: - autobusy z Ronda Waszyngtona (ok. 300 metrów): 111, 117, 146, 147, 158, 166, 507, 521, n22,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bemowo,Warszawa

799 000 zł53 m² 14 943 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokoje z balkonem, osobna kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój. Lokalizacja: ul. Kaliskiego, warszawa Powierzchnia: 53,47 m + piwnica 10,73 m Opis Nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Oferujemy dla Państwa do wynajęcia dwupokojowe, widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

846 000 zł47 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe, narożne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok.47m2, usytuowane na 4- piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach, przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

664 000 zł54 m² 12 264,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 54,14m2 usytuowanego na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Modlińskiej 67b na Żeraniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkuna

Grochów Południe,Warszawa

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prezentuje mieszkanie o powierzchni 70m2 na Pradze, przy ul. Perkuna 56. Oferta dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca do zamieszkania lub inwestycji. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

2 260 000 zł123 m² 18 374 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjny apartament o powierzchni 123 m2 usytuowany na pierwszym piętrze bloku z 2007 roku (z windą) zlokalizowany na Ursynowie - tuż przy Skarpie górującej nad Wilanowem. Blok jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

779 000 zł60 m² 13 061,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 59,64m2. Mieszkanie znajduje się na Bielanach, na cichym i spokojnym osiedlu. Lokal jest do generalnego remontu, co pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 349 000 zł64 m² 21 244,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękny, trzypokojowy apartament na Miasteczku Wilanów. Powierzchnia to 63,35 według księgi wieczystej, natomiast realnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Służewiec,Warszawa

950 000 zł44 m² 21 854,20 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prezentuje do sprzedaży mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 44m2 zlokalizowane na Mokotowie przy Ul. Obrzeżna 7a. Poszukujesz 2 pokojowego mieszkania w luksusowym apartamencie w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Praga-Południe,Warszawa

840 000 zł56 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie o powierzchni 56 m2. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze z widokiem na zieleń. Ładny rozkład, balkon, ustawne pokoje w kwadracie, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pereca

Wola,Warszawa

3 200 zł49 m² 65,01 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,22 m2 , zlokalizowane przy ul. Pereca. Doskonała lokalizacja. W promieniu 300 m metro Rondo onz. W sąsiedztwie liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Opis Zamieszaj na Kabatach 5 minut pieszo od Lasu Kabackiego, 100 m do metra Kabaty, pętli autobusowej, odległości do Południowej Obwodnicy Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

665 000 zł30 m² 22 166,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż urocza kawalerka o powierzchni 29,28 M2 na Pradze-Północ w Inwestycji Bulwary Praskie. Mieszkanie składa się Z: - przedpokoju - wydzielonej sypialni - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleszczowa

Włochy,Warszawa

900 000 zł58 m² 15 517,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Posiadamy w naszej ofercie, mieszkanie na sprzedaż o pow. 58m2 z 2008 r. Mieszkanie zlokalizowane jest na Warszawskich Włochach, na pierwszym piętrze. W 2020 r. wykonano generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muranów,Warszawa

4 700 zł66 m² 71,21 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 66 m2, piętro 5/13 z windą, w budynku z 2013r. przy. ul. Stawki, śródmieście Muranów. Idealne dla rodziny lub grupy przyjaciół. Cena: 4700 zł + 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strąkowa

Bemowo,Warszawa

840 000 zł40 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy na sprzedaż ciche, słoneczne mieszkanie na Warszawskim Bemowie , 2 pokoje , 40 m2 z dużym balkonem, świetne dla singla, pary lub do dalszego wynajmu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ursynowska

Mokotów,Warszawa

12 000 zł145 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament 4-pokojowy, znajdujący się na parterze przedwojennej willi na Starym Mokotowie. Apartament Na 145 mkw znajduje się: - w pełni wyposażona kuchnia - duży salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sozopolska

Stegny,Warszawa

950 000 zł67 m² 14 095 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Szukasz czteropokojowego, rozkładowego mieszkania, z oddzielną, widną kuchnią w rodzinnej lokalizacji na zielonych Stegnach? Cenisz sobie komfort możliwości korzystania z dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegorzewskiej

Ursynów,Warszawa

6 000 zł74 m² 81,41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, na warszawskim Ursynowie. Lokalizacja w centrum dzielnicy zapewnia znakomity dojazd zarówno samochodem, autobusem czy metrem (7 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Grochów,Warszawa

650 000 zł34 m² 18 840,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Grochowie. Szybki i wygodny dojazd do centrum miasta! Budynek Mieszkanie znajduje się w na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

789 000 zł54 m² 14 559,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 54,19mkw, 3 pokojowe przy ul. Marywilskiej 65 na piątym piętrze. Blok z 2012 z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

480 000 zł31 m² 15 379,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Odkryj potencjał tej kawalerki z możliwością aranżacji na dwa pokoje, idealnej dla singli, par, lub jako inwestycja pod wynajem. Położona blisko metra Targówek Mieszkaniowy, oferuje doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

856 000 zł60 m² 14 314,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,80 m , 10 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 2004 roku-Warszawa, białołęka, ul. Ceramiczna. Balkon, piwnica, garaż/miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Platynowa

Wola,Warszawa

4 800 zł36 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie z widokiem na Pałac Kultury i Nauki. Mieszkanie po generalnym remoncie w grudniu 2023. Nie było jeszcze wynajmowane. W mieszkaniu wszystkie nowe sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 847,50 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,7m2 usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na Bielanach przy ul. Hansa Christiana Andersena Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

890 000 zł47 m² 18 896 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Poszukujesz komfortowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m ,.