dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 28 na warszawskich Sadach Żoliborskich. Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju. Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

435 000 zł27 m² 16 087 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

720 000 zł34 m² 21 176,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. 2 pokojowe, świeżo wykończone mieszkanie na Warszawskim Grochowie! Podstawowe informacje: mieszkanie wykończone w podwyższonym standardzie, podłoga z prawdziwego drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

5 750 zł95 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do piękny apartament o powierzchni 95m2, zlokalizowany przy ul. Sytej 102 na warszawskim Wilanowie, w bliskiej odległości od centrum handlowego na ul. Vogla. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

890 000 zł64 m² 13 906,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bemowo - Jelonki Północne, ul. Czumy | 300 m do stacji metra Bemowo | przystanki autobusowe pod blokiem | tramwaje 200 m od bloku | pod blokiem sklep Biedronka, rossmann, piekarnia Putka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł45 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartment in the Center of Warsaw at Chmielna 35. ** for rent possible from september until end of January/ mid February ** The apartment has 45m2, is fully furnished and equipped. balcony living room with.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszkowców

Wawer,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży słoneczne trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Marysinie Wawerskim przy ulicy Kościuszkowców. Mieszkanie na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku po remoncie i termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

1 190 000 zł58 m² 20 517,20 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bezpośrednio wygodny apartament 2-pok. z bardzo dobrym rozkładem o powierzchni 58 m2, z widnym aneksem kuchennym, z dużym tarasem (10m2) oraz z widokiem na park usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

795 000 zł50 m² 15 805,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 50,3m na 2 piętrze 3 piętrowego bloku w spokojnej okolicy na warszawskim Bemowie. Budynek 1978 roku, ocieplony i otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

860 000 zł46 m² 18 901,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie przy ul. Kłobuckiej 8. Nieruchomość położona jest na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Central Park, zrealizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Częstochowska

Mokotów,Warszawa

729 000 zł31 m² 23 516,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Świetne mieszkanie na Starej Ochocie Mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, umeblowane, ochrona, składa się z - pokoju - kuchnia z oknem - łazienka - przedpokój Świetna lokalizacja, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

1 079 913 zł43 m² 24 882,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy apartament na granicy Mokotowa i Ursynowa. Mieszkanie składa się z: - salonu, - aneksu kuchennego, - sypialni, - łazienki, - przedpokoju, - balkonu Dodatkowo: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata Prezentuje: mieszkanie 36m2 w kamienicy na Warszawskiej Pradze Północ na ul. Bertolta Brechta 12; mieszkanie w pełni umeblowane, odświeżone, czyste, gotowe do wprowadzenia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

5 900 zł100 m² 59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na warszawskiej Woli. To miejsce zachwyci Cię niesamowitym widokiem, kameralnością oraz wieloma udogodnieniami. Budynek Budynek przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 492 944 zł146 m² 23 990 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na parterze (z dużymi oknami od wschodu, południa i zachodu) oraz z cudownym ogrodem wokół mieszkania o pow. ponad 200m2 Lokalizacja Warszawa, ochota, ul. Grójecka 214.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

768 000 zł32 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja, możliwość odliczenie 23%vat Mieszkanie sprzedawane jako lokal usługowy, idealne na najem długo i krótko okresowy, gotowy produkt w prestiżowej lokalizacji. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

879 900 zł55 m² 15 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam do zaoferowania nieruchomość o powierzchni 55 m2 znajdującą się na warszawskiej Woli - mniej niż minutę piechotą do metra młynów! Dwupokojowe mieszkanie mieści się na 3 piętrze (z 5).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 474,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Twoje nowe mieszkanie w centrum Woli Komfort i wygoda na wyciągnięcie ręki! Zapraszam do zamieszkania w komfortowym mieszkaniu o powierzchni 48,5 m , które łączy wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułku AK Waligóra

Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł60 m² 24 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż 2 pokojowy, pięknie i nowocześnie wyposażony apartament o powierzchni 60 m2, o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

5 300 zł55 m² 96,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description at bottom of this page Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy przedwojennej. Lokalizacja: w samym centrum Warszawy, blisko hotelu Marriott, na piechotę do Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

588 175 zł34 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mozna kupić dwa takie mieszkania! Mieszkanie w stanie deweloperskim z terminem oddania pierwszy kwartał 2025 r. Jeden pokój z aneksem kuchennym. Jest balkon o powierzchni 9m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłopot

Wola,Warszawa

1 080 000 zł40 m² 27 149,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji w Warszawie na zbiegu trzech dzielnic: śródmieścia, woli i Żoliborza przy ul. Kłopot Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ksawerów,Warszawa

920 000 zł53 m² 17 358,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana na Mokotowie w zadbanej i wyremontowanej kamienicy z 1958 roku, w bliskiej odległości Parku Królikarnia, ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

8 000 zł118 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do wynajmu 4-pokojowego apartamentu w prestiżowym, strzeżonym osiedlu - Marina Mokotów. W skład 118 metrowego apartamentu wchodzą: przestronny salon - z wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

1 250 000 zł76 m² 16 447,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Dwustronne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Skorosze. Układ został zmieniony z 4 pokojowego z aneksem kuchennym na 3 pokojowe z oddzielną kuchnią. Łatwa możliwość powrotu do 4pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowińska

Praga-Południe,Warszawa

1 220 000 zł53 m² 23 062,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zachęcam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania na prestiżowym osiedlu To ostatnie, położone na 11 piętrze, mieszkanie charakteryzuje się ponadstandardową wysokością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karlińskiego

Wola,Warszawa

1 530 000 zł73 m² 20 958,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż 3-pokojowego mieszkania (73 m ) w budynku z 2021 roku Na sprzedaż jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m w nowym budynku z 2021 roku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

4 800 000 zł115 m² 41 859,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Przedstawiam Państwu absolutnie unikatową nieruchomość położoną w centrum Warszawy przy ul. Mokotowskiej. Penthouse z 40m2 tarasem - na najwyższym piętrze przedwojennej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złocienia

Wola,Warszawa

782 288 zł38 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w bardzo atrakcyjnej części Warszawy, na Woli przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waliców

Wola,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, przytulne i funkcjonalnie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie. Lokal położony na wysokim parterze w zadbanej, czystej i zmodernizowanej 4 piętrowej kamienicy z 1970 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raginisa

Jelonki Północne,Warszawa

6 500 zł128 m² 50,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe 5-pokojowe mieszkanie 128m2, piętro 3/3 bez windy, w budynku z 1995r. przy ul. Raginisa, bemowo, jelonki Północne. Super dla rodziny lub dla 3 studentów. Cena: 6500zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Wawrzyszew,Warszawa

479 000 zł26 m² 18 423,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

1 pokojowe mieszkanie na Wawrzyszewie tuż obok stacji metra. Najważniejsze atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja, - ciche, - funkcjonalny układ, - oddzielna kuchnia, - w przedpokoju miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

811 200 zł40 m² 20 264,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z garderobą już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

2 590 zł39 m² 66,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Batalionów Chłopskich 87b na Bemowie *lokal o powierzchni 39,5 m2 *usytuowany na 2 piętrze *składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

3 499 zł41 m² 85,34 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przyjemny 2 pok. apartament 41m2 w dobrym standardzie, w cichym, zamkniętym osiedlu Capital Art Apartments p rzy ul. Giełdowej 4, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

1 460 000 zł84 m² 17 443,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję Państwu piękne, eklektyczne inne niż wszystkie mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 83,7m2, usytuowane na 10 piętrze budynku z lat 80-tych. Mieszkanie z przestronnym, słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Loteryjki

Bielany,Warszawa

605 772 zł43 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Warszawskie Bielany to dzielnica, która stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie mieszkańcom dobrą komunikację z centrum Warszawy. Dzięki temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

2 950 zł50 m² 59,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Zwierzynieckiej o powierzchni prawie 50 m2, usytuowane na parterze (wysoki parter) Lokal umeblowany, wyposażony w sprzęt agd (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

834 000 zł49 m² 16 899,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalną nieruchomość z ogromnym potencjałem, idealną dla osób ceniących dużą przestrzeń. Idealny rozkład - duża kuchnia z oknem, ustawny salon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 300 zł35 m² 94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo! Garaż w cenie! Do wynajęcia bardzo ładne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze z balkonem Mokotów ul. Cybernetyki. Osiedle zamknięte i strzeżone. Bardzo dobra.