dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

1 406 276 zł59 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowy apartament 58,84 M2, trzy pokoje, ogródek, burakowska 16, wola. Budynek: apartament znajduje się na parterze w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Górny Mokotów,Warszawa

707 000 zł29 m² 24 379 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Udgodnienia:winda, smart home,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stokłosy

Ursynów,Warszawa

895 000 zł46 m² 19 372 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przytulne, urządzone mieszkanie 2-pokojowe na Stokłosach. Idealna propozycja dla rodziny, studentów i osób szukających spokojnej, zielonej okolicy. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

900 000 zł58 m² 15 517,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Bemowie. Nieruchomość idealna dla pary, singla lub jako inwestycja (blisko uczelnia wat). Mieszkanie jest położone na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bajaderki

Imielin,Warszawa

8 000 zł115 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia wyjątkowy apartament na Imielinie przy ul. Bajaderki 2 o pow. 115m2 z tarasem ok.105m2. Na w/w powierzchnię składa się przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2, blisko parku Olszyna. W mieszkaniu wymieniona instalacja elektryczna. Podstawowe informacje: mieszkanie dostępne od ręki, wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Grochów,Warszawa

649 000 zł38 m² 17 169,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Opiekun oferty tel. Świetnie skomunikowane mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy przy Rondzie Wiatraczna Podstawowe informacje: prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajskich Ptaków

Ursynów,Warszawa

660 000 zł37 m² 18 032,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjny metraż, wygodny rozkład oraz lokalizacja w otulinie lasu kabackiego to główne atuty tego wygodnego mieszkania na Ursynowie. Oferta sprzedaży 2- pokojowego mieszkania na Ursynowie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Wola,Warszawa

599 400 zł37 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie w zadbanym bloku 200 m od stacji metra Księcia Janusza.Dwa pokoje z dużego pokoju wyjście na balkon.Kuchnia oddzielna .Polecam ,w sąsiedztwie dwa parki,centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

854 000 zł61 m² 13 929,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie z z balkonem na ostatnim piętrze Mieszkanie w Warszawie ul Marywilska (inwestycja Ronson - "moje Miasto") Mieszanie w bardzo dobrym stanie, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiązana

Wawer,Warszawa

1 119 000 zł75 m² 14 920 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

.Prezentowana nieruchomość to czteropokojowe mieszkanie w Warszawie ( dzielnica Wawer ) o powierzchni ok. 75m2 na które składają się: - trzy niezależne pokoje ( ok.9,5m2, ok. 10m2, ok.10 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza

Wola,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 495,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Chciałbym zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 54,44 m2 znajdujące się na 8 piętrze 10 piętrowego bloku przy ul. Księcia Janusza na warszawskiej Woli. Ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

890 000 zł64 m² 13 971,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania w świetnej lokalizacji. 3 pokoje, 2 balkony, 3 stron świata czeka właśnie na Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

900 000 zł49 m² 18 367,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę mieszkania w sercu Warszawy - na Śródmieściu, tuż obok stacji metra Ratusz Arsenał! To nieruchomość o ogromnym potencjale, idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

3 340 000 zł145 m² 23 034,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowaną w sercu Warszawy, przy ul. Smolnej składającą się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

830 000 zł35 m² 23 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne przytulne mieszkanie 35m2 na Ursynowie urządzone i gotowe do wprowadzenia lub kontynuacji wynajmu. 2. piętro (jest winda) w apartamentowcu z 2021 roku. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł64 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe blisko Parku Arkadia Jasne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji, blisko komunikacji miejskiej i terenów rekreacyjnych. Mieszkanie jest w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 020 000 zł74 m² 13 839,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 73,7 m2, 4 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i toaleta. Mieszkanie jest zadbane, w stanie do wprowadzenia, może być sprzedane wraz z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stegny,Warszawa

690 000 zł57 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,1m2 przy ul Iberyjskiej na Dolnym Mokotowie -stegny Mieszkanie położone jest na 14 piętrze w 15 bloku. Budynek z 1978 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antalla

Białołęka,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na tarchominie budynek: dziesięciopiętrowy budynek wielorodzinny otoczony zielenią po termomodernizacji z windą położony przy ulicy Antalla 8. Rozkład pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 230 000 zł59 m² 20 954 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polish above / english below We offer for sale an attractive 3-room apartment in Wola. Opis Mieszkania: mieszkanie składa się z: dwie sypialnie o powierzchniach 14,9 m2 i 9,9 m2. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie 2-pokoje z wyjściem na duży 10m2 balkon, w chronionym apartamentowcu Nordic Mokotów, przy al. Wł. Sikorskiego 9b. W pełni umeblowane i wyposażone (pralka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przy metrze linia nr 1! Kawalerka 50 metrów od wejścia do stacji Stare Bielany. Niska zabudowa i bardzo dużo zieleni. Klimatycznie. Duża kawalerka czeka na Singla. Mieszkanie wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chodakowska

Kamionek,Warszawa

537 000 zł28 m² 18 975,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą świetnego mieszkania typu studio. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze i ma powierzchnię użytkową 28,33 m . Zalety tego mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Promyka

Stary Żoliborz,Warszawa

2 400 zł19 m² 127,39 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiot najmu to wygodne studio z oddzielną kuchnią i dużym balkonem typu loggia. Dodatkowo mieszkańcy mogą korzystać z bezpłatnego parkingu na terenie budynku. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

660 000 zł26 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Woli. Atuty Lokalizacji: centralna lokalizacja w pobliżu Hali Mirowskiej oraz stacji metra Rondo onz. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

680 000 zł41 m² 16 724,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Westate wola ma przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,66 m2 z balkonem i piwnicą, znajdujące się w dzielnicy Wola przy ul. Płockiej 18. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

930 800 zł37 m² 25 286,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy w inwestycji w samym sercu Śródmieścia przy ul. Kolejowej, dzielnica Wola Apartament składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 21,14 m2 - pokój- 11,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwoleńska

Wawer,Warszawa

754 870 zł52 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis Oferujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na parterze w inwestycji Zwoleńska 90, realizowanej przez Argali Development. To nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Służew,Warszawa

680 000 zł43 m² 15 814 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warszawski Mokotów graniczy bezpośrednio ze Śródmieściem, co znacząco wpływa na jego atrakcyjność. Uznawany za centrum biznesowe stolicy, słynie z wysoko rozwiniętej infrastruktury handlowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

695 000 zł53 m² 13 140,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szanowni Państwo, na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe, ustawne mieszkanie położone przy parku i jeziorze "balaton" na Gocławiu (praga Południe). Na lokal składają się trzy pokoje (o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płosa

Bródno,Warszawa

1 380 000 zł64 m² 21 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji osiedle: nowoczesne - 2019 r osiedle z monitoringiem i ochroną. Na terenie znajdują się tereny zielone z nasadzeniami. Stan prawny: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnomorska

Stegny,Warszawa

742 000 zł56 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Posiadamy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie Mieszkanie o powierzchni 56,20 m Parter w 12-piętrowym bloku z 1972 roku. Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowe 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w samym centrum miasta. Idealne dla osób ceniących funkcjonalne wnętrza w połączeniu z dogodną lokalizacją w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

1 790 000 zł105 m² 17 047,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Witam. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. W skład mieszkania wchodzi: jasna kuchnia otwarta na jadalnie i salon, 3 nieprzechodnie pokoje, garderoba, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Esperanto

Nowolipki,Warszawa

4 800 zł57 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 57m2, piętro 2/4 z windą, w budynku z 1964r. przy ul. Esperanto, wola, nowolipki. Idealne dla rodziny, studentów lub grupy przyjaciół. Cena: 4800 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 50 m2, na które składa się: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras - Sypialnia - Łazienka z kabiną prysznicową i wc - Przedpokój Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Górny Mokotów,Warszawa

670 000 zł29 m² 23 103 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Na całość osiedla składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł26 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker [eng below] Lokalizacja: ścisłe centrum/ Novotel/ Rondo Dmowskiego/metro Centrum. Opłata za wynajem: 2500 zł/mies. Stała opłata za media i czynsz: 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

735 000 zł57 m² 12 872,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentuję na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,1 m , położone na wysokim parterze budynku z 2010 roku, znajdującego się na warszawskiej Białołęce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dziatwy

Białołęka,Warszawa

585 000 zł33 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Aroma Park na warszawskiej Białołęce. Jest to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących sobie luksus.