dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asfaltowa

Mokotów,Warszawa

3 640 zł45 m² 80,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania na Starym Mokotowie ul. Asfaltowa - Przedwojenny urok w nowoczesnym wydaniu Marzysz o zamieszkaniu w sercu Starego Mokotowa? Mam coś idealnego dla Ciebie! 47 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Do wynajęcia dwupokojowe, nowe, urządzone mieszkanie. Nowoczesne osiedle, z zielonym dziedzińcem. W pobliżu osiedla placówki handlowe, usługowe, przystanek autobusowy dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

1 039 000 zł63 m² 16 571 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Piękne i słoneczne mieszkanie na Żoliborzu pośród zieleni przy ulicy Słowackiego. Jest winda, odrębna własność. Mieszkanie w kamienicy z 1938r gdzie pierwotnie były 3 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Boryszewska

Stary Mokotów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: nowocześnie urządzony 2 pokojowy apartament na Mokotowie, o funkcjonalnym rozkładzie 60 m2. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

3 700 zł60 m² 62,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu luksusowego 2-pokojowego apartamentu w sercu Miasteczka Wilanów. To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60 m zachwyca designerskim wykończeniem, przestronnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

410 000 zł27 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży kawalerka z potencjałem do generalnego remontu na bliskich Bielanach. Blok w bardzo dobrym stanie, klatki świeżo po remoncie. Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa ko-ra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście Południowe,Warszawa

849 999 zł39 m² 21 969,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Kawalerka 38,69 m Idealna na inwestycję Koszykowa 33 Prezentujemy kawalerkę o powierzchni 38,69 m , zlokalizowaną przy ul. Koszykowej 33 w klimatycznej kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

1 199 000 zł83 m² 14 376,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie - 4 niezależne pokoje + oddzielna widna kuchnia. Piękny widok z wysokości szóstego pietra. Najważniejsze atuty: * 2 przystanki tramwajem do metra Młociny * Oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

925 000 zł44 m² 21 023 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 44 m2 - świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie: przepiękna, ergonomiczna i nowoczesna kuchnia z zabudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

679 000 zł40 m² 16 975 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie o pow.40m2 na II piętrze w kamienicy z 1951r. (bez windy), na pograniczu Woli i Śródmieścia, nowolipki. Składa się z 2 oddzielnych pokoi, osobnej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

636 000 zł38 m² 16 879 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Bemowo blisko metra. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brukselska

Saska Kępa,Warszawa

8 000 zł67 m² 119 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu idealnie zaprojektowany apartament o powierzchni 68 m2 położony na drugim piętrze. Nowoczesny, kameralny budynek (tylko 22 mieszkania) z recepcją oraz ochroną 24h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

1 309 000 zł49 m² 26 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 poziomowe mieszkanie na warszawskiej Pradze. Inwestycja to budynek mieszkalny wielorodzinny o ośmiu kondygnacjach z lokalami usługowymi w parterze i garażem podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 650 000 zł72 m² 22 993,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bezpośrednio (bez prowizji), 72 m2, 3 pokojowe, 2 łazienki, garderoba i pralnia, ul. Górnośląska Prestiżowe Powiśle / Parki i spokój / Blisko Sejmu i Bulwarów Nad Wisłą. Zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł90 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, unikatowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku z windą. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone, składa się z: - dużego salonu (ok.45m2), - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szafrańców

Białołęka,Warszawa

487 000 zł29 m² 17 033,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakupu mieszkania w dobrej cenie i ciekawej lokalizacji - rejon dzielnicy Białołęka. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Bardzo dobra komunikacja w każdym kierunku centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne, ustawne, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na ósmym piętrze 10-piętrowego budynku z 1972 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Nieruchomość składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

3 750 zł38 m² 98,68 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa pokoje na Woli o powierzchni 38 mkw, składająca się z: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest bardzo przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noskowskiego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie d o w y n a j m u, w kameralnym zadbanym niskim budynku, z cegły Z 2004 roku usytuowanym W zielonymi I zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

845 000 zł49 m² 17 244,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje o powierzchni 49m2 na Warszawskiej Saskiej Kępie przy ulicy Brazylijskiej. Mieszkanie wyremontowane 5 lat temu, zamieszkiwane prywatnie, nie wynajmowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia mieszkanie o pow.27 m 2 na nieogrodzonym i strzeżonym nowoczesnym osiedlu Mickiewicza ( inwestycja Skanska ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla, pary lub 2 znajomych - do podpisania umowy najmu potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu Oferujemy do wynajęcie dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

7 000 zł117 m² 59,83 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Z 2 sypialniami na zamkniętym osiedlu Z basenem budynek: apartamenty Przy Królikarni to komfortowe osiedle mieszkaniowe z 1999 roku położone u zbiegu alei Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów Niski,Warszawa

12 000 zł170 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament W wilanowie budynek: elegancki apartament 2-poziomowy w kameralnym 2 piętrowym Apartamentowcu położonym w prestiżowej części starego Wilanowa. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

9 900 zł115 m² 86,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, oferuję do pierwszego wynajmu piękny, nietuzinkowy, dwustronny świeżo odremontowany i doskonale doświetlony apartament w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

3 050 zł54 m² 56,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie w spokojnej i zielonej okolicy na Białołęce ta oferta powinna Cię zainteresować. Nie szukaj dalej, oferta tylko U mnie na wyłączność! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kryształowa

Bemowo,Warszawa

1 500 zł14 m² 105,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Bemowo* ul. Kryształowa * studio * 14,28 m2 * duży balkon * metro M2 - stacja Bemowo * link do spaceru: ** do objęcia od zaraz ** tylko dla osób pracujących ** umowa najmu okazjonalnego * atuty: cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

679 000 zł57 m² 11 891,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentuję na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,1 m , położone na wysokim parterze budynku z 2010 roku, znajdującego się na warszawskiej Białołęce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lencewicza

Bemowo,Warszawa

1 495 000 zł115 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 115 m , 7 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 1982 roku -warszawa, bemowo, ul. Stanisława Lencewicza. Mieszkanie o powierzchni 115 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Zbytki,Warszawa

725 000 zł43 m² 16 943,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

W ofercie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42,79 m2 położone na I piętrze czterolokalowego budynku mieszkalnego. Nieruchomość w idealnym stanie, gotowa do wprowadzenia, bez ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

2 832 000 zł90 m² 31 494,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 2 poziomowy apartament z tarasem, na warszawskiej Pradze. Na całą inwestycję składa się jeden budynek mieszkalny wielorodzinny o ośmiu kondygnacjach z lokalami usługowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołacińska

Białołęka,Warszawa

899 000 zł61 m² 14 716 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Eng - We do speak English, please do not hesitate to contact us! Przestronne, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu na zielonej Białołęce. Mieszkanie Na powierzchni ponad 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312 Przyjemne nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie 42m2 w apartamentowcu z 2014 r. przy ul. Sokołowskiej 9 na Woli. Świetna lokalizacja: osiedle zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 647 000 zł80 m² 20 587,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji English below 10 min samochodem do ścisłego centrum Warszawy! sprzedaż #bezpośrednio bez prowizji I bez podatku pcc 2% Wykończone z niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolívara

Targówek,Warszawa

660 000 zł48 m² 13 608,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,5m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1972 roku zlokalizowane w doskonałym miejscu na Targówku. Ciche miejsce, z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panieńska

Praga-Północ,Warszawa

640 000 zł37 m² 17 297,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne mieszkanie o powierzchni 37 mkw. na 10. piętrze. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (stan aneksu bardzo dobry) oraz wyjściem na niewielki balkon typu loggia (zabudowana). Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

7 700 zł151 m² 50,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Apartament w budynku chronionym (całkowicie odrestaurowana kamienica) z recepcją w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich.W budynku 1 miejsce garażowe. W holu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Nowy Tarchomin,Warszawa

1 275 000 zł115 m² 11 062,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta specjalna - szczegóły u doradcy w sekcji kontakt. Biuro sprzedaży mieszkań Zakup od dewelopera - nowa ustawa deweloperska. Bez prowizji, podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 4-5-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Wola,Warszawa

788 788 zł38 m² 20 768,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,98 m , położone na parterze bloku z 1961 roku przy ul. Miłej w Warszawie. Lokal składa się z dwóch pokoi, z których.