dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja - ul.Międzynarodowa Bezpośrednio trzypokojowe mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku (rama H). Spokojna pełna zieleni okolica, a jednocześnie idealny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

565 000 zł39 m² 14 487,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Unikalne mieszkanie w inwestycji Ursus Factory 7 - Inwestycji dewelopera Victoria Dom. Cechy szczególne mieszkania: - odebrane i gotowe do działań, - idealny układ; - położenie na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

580 000 zł26 m² 22 307,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy komfort życia w centrum z ciszą i spokojem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż kawalerka Al. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Królów Polskich

Ursus,Warszawa

549 000 zł34 m² 16 388,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pragniesz mieszkać w komfortowym, przytulnym mieszkaniu na zielonym Ursusie? Liczy się dla Ciebie dobra lokalizacja? A może szukasz inwestycji na długie lata z pewną stopą zwrotu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

849 000 zł40 m² 21 225 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2. Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

899 000 zł47 m² 19 107,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Oferta Sprzedaży Mieszkania ul. Kopińska 25 - Ochota, warszawa Dzień dobry! oferuję mieszkanie o powierzchni 47.05 m2, usytuowane na I piętrze w kamienicy III piętrowej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

659 000 zł45 m² 14 752,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Marzysz o klimatycznym mieszkaniu w sercu zielonych Bielan? To idealne miejsce czeka właśnie na Ciebie! Oto urocze 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się w kamienicy z 1956 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

765 000 zł56 m² 13 660,70 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na na parterze w 15 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marii Dąbrowskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Targówek,Warszawa

530 000 zł36 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem na Targówku, przy ulicy Łabiszyńskiej. Mieszkanie o powierzchni 36 mkw posiada dwa pokoje i mieści się na parterze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 500 zł43 m² 104,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta tylko w naszym biurze! In English please read below! Do wynajęcia eleganckie 2 pokojowe mieszkanie (salon z aneksem plus sypialnia) o powierzchni ok. 42 m2 położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 140 000 zł59 m² 19 355 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż w pełni wyposażone i umeblowane 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. Budynek oddalony od ruchliwych ulic. W pobliżu stacja metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

480 000 zł30 m² 15 737,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie na warszawskim Bródnie, ul. Chodecka, tuż przy Parku Bródnowskim. Przepiękna zielona enklawa z doskonałą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł93 m² 16 082 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronny, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Park Towers na Dolnym Mokotowie. Oferuje ustawną przestrzeń do własnej aranżacji z możliwością wprowadzenia od zaraz. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

649 999 zł59 m² 11 092,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,6m2, usytuowane na 6 piętrze w budynku 7 piętrowym z 2003 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czorsztyńska

Wola,Warszawa

709 000 zł50 m² 14 180 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

[ cena do negocjacji ] [ bez prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Wola / Metro Księcia Janusza i Metro Młynów /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

1 050 000 zł125 m² 8 379,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Kolejna oddawana do użytkowania inwestycja solidnego developera - dom czterolokalowy. Oferta dużego mieszkania 5 pokojowego 125 m2. Osobne wejście , na parterze sien, schowek i schody na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomcia Palucha

Skorosze,Warszawa

770 400 zł51 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja : Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,36 m2 , zlokalizowane przy ul. Tomcia Palucha w dzielnicy bliski Ursus - najbezpieczniejszej dzielnicy Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzyborska

Gocław,Warszawa

800 000 zł42 m² 18 885,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przestronne, dwupokojowe w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Kolorowy Gocław, tuż przy Saskiej Kępie. Mieszkanie ma powierzchnię 42,36 m2, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Woronicza

Służewiec,Warszawa

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po generalnym remoncie z nowymi meblami w rejonie Woronicza ,etiudy Rewolucyjnej na Mokotowie.Mieszkanie ciche ,dużo zieleni wokół,widok z okien na przestrzeń.Nowa łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 800 000 zł59 m² 30 508 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartament w samym centrum Warszawy przy ul. Marszałkowskiej 28. W mieszkaniu zainstalowane jest wodne ogrzewanie podłogowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł50 m² 70,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Dygata w Warszawie, na osiedlu Żoliborz Artystyczny. Dostępne od już. Wymagana umowa najmu okazjonalnego! Składa się z widnej, zamkniętej, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bemowo,Warszawa

1 688 000 zł93 m² 18 125,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż niepowtarzalne, eleganckie mieszkanie na Bemowie. Wyjątkowe osiedle na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowalskiego

Targówek,Warszawa

2 280 zł45 m² 50,67 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe premium na Targówku o powierzchni 45 mkw, składająca się z: - przestronny salon - sypialnia - Kuchnia - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

895 000 zł56 m² 15 959,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo dobrze skomunikowane, trzypokojowe mieszkanie w sercu warszawskiej Woli! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Wolskiej 17 w Warszawie (wola/czyste). Stąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Globusowa

Włochy,Warszawa

840 000 zł51 m² 16 470,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Globusowa Mam do zaoferowania na sprzedaż wyjątkowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 50,62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

575 627 zł44 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twój Azyl Blisko Natury! Brak ukrytych opłat! Bez prowizji 0% pcc Poznaj wyjątkową inwestycję mieszkaniową. Idealne miejsce dla tych, którzy cenią komfort życia w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

750 000 zł46 m² 16 325,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje ustawne i ciche 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej części Śródmieścia (powiśle). Świetnie zlokalizowana nieruchomość mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

6 800 zł68 m² 100,59 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ekskluzywne mieszkanie na wynajem - ul. Rajska 3, warszawa - 67,6 m Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu eleganckiego mieszkania o powierzchni 67,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Białołęka,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kameralna niska zabudowa, osiedle zadbane ukwiecone. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego połączonego z pokojem dziennym. Oddzielnej przytulnej sypialni. Nowoczesnej łazienki wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

12 800 zł58 m² 220,69 zł/m²

 

Piętro:14/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Umowa najmu na minimum 2 lata. Dwupokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji z widokiem na tętniącą życiem Warszawę. W budynku recepcja, fitness klub z siłownią, pokojem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

718 000 zł48 m² 14 896 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie z oddzielną kuchnią na warszawskiej Woli przy ul. Pustola. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

2 950 000 zł112 m² 26 339,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Północ. Na sprzedaż wyjątkowy loft z niepowtarzalnym charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grottgera

Mokotów,Warszawa

2 300 zł23 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 22 m2, zlokalizowana na 3 piętrze przedwojennej kamienicy z 1935 roku przy ul. Grotgerra. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sęczkowa

Las,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Dzień dobry, posiadam nowy, przestronny, 3-pokojowy apartament do wynajęcia w świeżej inwestycji, znajdującej się w Warszawie przy ulicy Sęczkowa 6e.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 643 000 zł63 m² 26 216,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego w kolejnym etapie inwestycji na Mokotowie. To idealna oferta dla młodej rodziny. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł50 m² 49,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Warszawie przy ulicy Bogusławskiego 20. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części Bielan, zapewniającej doskonały dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

1 200 zł34 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z wydzieloną częścią sypialnianą na Muranowie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Kuchnia ciemna. Łazienka razem z wc. Bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na 7 piętrze 13 piętrowego apartamentowca przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Wejście do klatki schodowej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielańska

Śródmieście,Warszawa

1 850 zł29 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie typu studio o ciekawej aranżacji wnętrza, bardzo jasne. Usytuowane jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Doskonała lokalizacja 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrajna

Targówek,Warszawa

579 000 zł38 m² 15 440 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Skrajna na warszawskim Targówku. Lokal 37,5 m2 - dwa pokoje, oddzielna ciemna kuchnia, łazienka i przedpokój. Instalacje wod-kan w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

418 500 zł27 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 27m2 znajdująca się w doskonale skomunikowanej części Warszawy przy ulicy Wysockiego 18 na Targówku. Dla kogo? Kawalerka świetnie sprawdzi się.