dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

600 000 zł43 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Targówek , trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Bródnie, tylko 500 metrów do stacji metra. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 10 piętrowego budynku z lat 60. Na pow. 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

730 000 zł54 m² 13 394,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dodatkowymi udogodnieniami - 54,5 m . Idealnie zaprojektowana przestrzeń, która zadowoli singla, parę, a także małą rodzinę. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

4 500 zł80 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Trzypokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie z przestronnym balkonem., wykończony w wysokim standardzie i w naturalnych przyjemnym dla oka kolorach. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Warszawa

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie, po kapitalnym remoncie. Metraż 55m2. Mieszkanie mieści się w samym Centrum Warszawy bo przy ul. Mazowieckiej 11. Mieszkanie posiada :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Modern, 2 rooms apartment located on Kazachska Street, miasteczko Wilanów. Spacious (46m2) apartment located on 3rd floor with elevator, ( high ceiling) with balcony. Living room with open kitchen annex and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Burzyńskiego

Gocław,Warszawa

846 000 zł43 m² 19 674,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia! Lokalizacja: warszawa, gocław Powierzchnia: 43,4 m | Piętro: 4/6 Ekspozycja: północ-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą mieszkania na wynajem, zlokalizowanego na Warszawskich Bielanach, zaledwie 10min od metra Wawrzyszew! Mieszkanie czeka na swojego nowego najemcę. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

825 000 zł53 m² 15 566 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53m usytuowane na parterze w niskim bloku z 2000roku zlokalizowane na Ursynowie. Zamknięte, strzeżone osiedle z monitoringiem i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

664 000 zł42 m² 15 988,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Warszawska Wola - niesamowita infrastruktura, dogodna komunikacja i urocza zieleń. Miejsce, które łączy zalety wynikające z bliskości tętniącego życiem serca Warszawy z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romera

Ursynów,Warszawa

950 000 zł46 m² 20 652,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4/5 piętro. W budynku winda, plac wewnętrzny zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 342,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 37,4 m2 przy Metrze Służew Podstawowe informacje: zadbany budynek z 1976r. w technologii ramy H. Mieszkanie narożne, które składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

349 000 zł28 m² 12 599,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Poszukujesz kawalerki, w której możesz od razu zamieszkać lub ją wynająć? Czy ważne jest dla Ciebie strzeżone i zadbane osiedle? A może zwracasz uwagę na stan prawny i chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

561 000 zł20 m² 27 868,80 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 20,13 m , 9 piętro w bloku z windą z 1966 roku-Warszawa, śródmieście, ul. Bagno. Budynek posiada monitoring oraz nocną ochronę. Klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Natolin,Warszawa

3 900 zł62 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 62m2, piętro 3/4 bez windy, w budynku z 1991r. przy ul. Kazury, ursynów, natolin. Idealne dla rodziny, grupy przyjaciół lub studentów. Bez zwierząt. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawajska

Imielin,Warszawa

3 000 zł47 m² 63 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny do wynajmu pachnące nowością- mieszkanie na zielonym ursynowie 100 M do metra imielin funkcjonalne widne 2 pokoje 48 M2 ul hawajska najem 3000 zł kaucja 4000 zł czynsz 900 zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł104 m² 63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu mieszkanie perełkę w przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy, w sercu miasta Warszawy, u zbiegu ul. Pankiewicza i Nowogrodzkiej! informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

944 000 zł45 m² 20 977,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie W sercu warszawy - 2 pokoje na ul. Andersa W kamienicy Z windą! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 i wysokości 2,80 m zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

767 000 zł46 m² 16 754 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: urokliwe 2-pokojowe mieszkanie w sercu miasta! Cena: 790 000 zł Metraż: 46 m Lokalizacja: bemowo, przystanek Wrocławska Szukasz idealnego miejsca do życia? Oto oferta, która może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezposrednio od właściciela! Nowe 2-pokojowe mieszkanie | Wysoki standard | Garaż i komórka | Duży ogród Szukasz komfortowego, nowoczesnego i w pełni wyposażonego mieszkania? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

6 000 zł77 m² 78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

? przestronne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na najwyższym 10 piętrze z dużą ilością miejsca do przechowywania - wynajmij i zamieszkaj bez kompromisów! Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

565 000 zł38 m² 14 841,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zadbane i widne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Odkrytej 65D, dobrze skomunikowane. Pętla tramwajowa 750 m. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, czteropiętrowego budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ordynacka

Śródmieście Północne,Warszawa

829 000 zł38 m² 21 532,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Szukasz mieszkania w topowej lokalizacji, z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję fenomenalnie położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolska

Wola,Warszawa

844 000 zł38 m² 22 399,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Świetne mieszkanie zarówno jako inwestycja jak I do własnego użytku. Jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, a zarazem blisko zieleni to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

895 000 zł54 m² 16 574,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m , 1 piętro w 7-piętrowej kamienicy z windą z 1961 roku-Warszawa, wola, ul. Ogrodowa. Elewacje klatki schodowe i piwnice po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

12 000 zł96 m² 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w prestiżowym miejscu Biały Kamień tuż przy Polach mokotowskich. Idealne dla rodziny 2+2, bez zwierząt. Rozkład Apartament składa się z 4 pokoi - 3 sypialni, 2 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

1 190 000 zł50 m² 23 991,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Sady żoliborskie Do stacji metra "marymont" - około 500 metrów. Dwupokojowe mieszkanie 49,6 m2: 2 pokoje z kuchnią, łazienką, osobnym wc i balkonem. Trzecie piętro w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Rondo gen. Augusta Emila Fieldorfa Nila

Praga-Południe,Warszawa

1 500 000 zł72 m² 20 979 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rozkładowe, jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,5m2 składa się z salonu o powierzchni 25m2 z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni o powierzchni ok 7m2 , dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia ciche i jasne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem (28 m2) i miejscem parkingowym w garażu usytuowane na parterze budynku z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

979 000 zł50 m² 19 749,80 zł/m²

 

Piętro:3/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Gustowne mieszkanie dwupokojowe o pow. 49,57m2. Piękne, przytulne mieszkanie znajduje się w apartamentowcu Aura Sky na Pradze Południe. Blok oddany w 2018r. Pierwszy właściciel mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

940 000 zł56 m² 16 879,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Piękne dwustronne mieszkanie o łącznej pow 55,69 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w sześciopiętrowej kamienicy na Ochocie. Budynek z 1955 roku z windą. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 70 m2 zlokalizowany w Warszawie przy ul. Chodkiewicza/ Mokotów. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w 11 - piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Saska Kępa,Warszawa

2 300 zł38 m² 61,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We speak pol / ukr / rus Mieszkanie przy ulicy Obozowej w Warszawie, to doskonały wybór dla osób, ceniących wygodę i świetną lokalizację. Ta ulica znajduje się w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2008 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Odkrytej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - oddzielnej, widnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

975 000 zł57 m² 17 195,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe, dwustronne, ciche, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.7 m2, zlokalizowane na Ochocie w zielonej okolicy, położonej pomiędzy Parkami "Szczęśliwickim", "Zasława Malickiego".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

799 000 zł47 m² 17 098,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą klimatycznego 2-pokojowego mieszkania, znajdującego się w kameralnej inwestycji z 2018 roku Bemowo Residence, przy ul. Chrzanowskiej 4. Mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michałowskiego

Włochy,Warszawa

699 000 zł56 m² 12 504,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ładnego mieszkania tuż przy Stawach Koziorożca. Mieszkanie z balkonem i ogródkiem. Kupując mieszkanie nabywasz 1/4 udziału w działce oraz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skoczylasa

Praga-Północ,Warszawa

2 850 zł33 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia duża, stylowa kawalerka przy ul. Władysława Skoczylasa 13 na Pradze Północ *mieszkanie o podwyższonym standardzie, idealne dla wymagających *lokal o powierzchni 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 450 000 zł76 m² 19 205,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością oferuję trzypokojową nieruchomość o powierzchni 75,5 m2 znajdującą się na warszawskiej Woli. Mieszkanie jest w stanie do wprowadzenia, ewentualnie do odświeżenia wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

2 959 000 zł123 m² 24 056,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartament klasy Premium na osiedlu Royal Park na Wilanowie. Blok wybudowany z qualia development materiałami najwyższej jakosci. Apartament o ,łącznej powierzchni 123m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

760 000 zł38 m² 19 874,50 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38,24 m , usytuowane na 15. piętrze w 16-piętrowym budynku. To doskonała opcja dla osób szukających komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

896 980 zł60 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, po generalnym remoncie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu na Warszawskim Targówku (bródno).