dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 274 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

569 000 zł38 m² 14 973,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, jasne mieszkanie na Bielanach idealne dla Ciebie! Szukasz mieszkania, które łączy komfort, świetną lokalizację i piękny widok? Oto wyjątkowa oferta na Bielanach przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

10 000 zł150 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie składa się z holu z wbudowaną szafą, po prawej stronie znajduje się wejście do salonu, następnie przechodzimy do oddzielnej, jasnej kuchni. W lewej części mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

7 700 zł112 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 4-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Mokotowa, sielce Lokalizacja: mokotów, ul. Borowiecka Powierzchnia: 110 m Piętro: 6-7 Budynek: w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

684 595 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Inwestycji zrealizowanej przez J.W. Construction - Naturalnie Aluzyjna , mieszczące się przy ul. Aluzyjnej 39. (jako partner J.W. Construction.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobrze Wykończone mieszkanie na wynajem - Garażowa 12, mokotów Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie w apartamentowcu z ochroną. Idealna lokalizacja - blisko biurowców, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

549 000 zł44 m² 12 477,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Białołęka Tarchomin ul. Odkryta (blok położony wzdłuż ul. Światowida) - autobusy: przy wejściu na osiedle - tramwaje: przy wejściu na osiedle - dojazd do metra Młociny 15 min komunikacją -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 600 zł44 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta kierowana do jednej osoby lub pary bez zwierząt Cybernetyki 7 piękne, 2 pokojowe, wykończone w bardzo wysokim standardzie, świetnie rozplanowane mieszkanie. Usytuowane jest na 1-wszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

641 296 zł43 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Inwestycji realizowanej przez J.W. Construction - Zielony Lewandów - ul. Kartograficzna. (jako partner J.W. Construction holding S.A. Nie pobieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Giserska

Ursus,Warszawa

987 000 zł60 m² 16 502,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Ursus. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

595 000 zł34 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania ładne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33.76m2 znajdujące się przy ulicy Skarbka z Gór 138. Niewątpliwym atutem mieszkania jest duży przynależny ogródek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Skorosze,Warszawa

749 000 zł46 m² 16 282,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 46 m2, piętro 2/3 bez windy, w budynku z 1962 r. Ursus, skorosze. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2022 roku, idealne dla pary, rodziny lub inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

639 508 zł43 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

3 330 zł61 m² 54,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 01.01.2025 APARTAMENT Wygodna i funkcjonalna Kawalerka doskonała opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

1 266 000 zł90 m² 14 066,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bemowo 3 pokoje I metro I gotowa inwestycja I 1266000zł Zapraszam do zakupu mieszkania w kameralnej inwestycji na Bemowie. Budynek znajduje się przy ul Powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

1 150 000 zł74 m² 15 446,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Bemowo. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

780 000 zł60 m² 12 892,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 60,5m położone w spokojnej i zielonej części Ursynowa, na ul. Kazury. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem oraz świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

4 700 zł47 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne mieszkanie, które łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. To idealne miejsce dla osób szukających komfortowego, cichego i jasnego wnętrza. Mieszkanie o metrażu 56m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Błękitna,Warszawa

299 900 €71 m² 4 232,89 €/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 70,85m w słonecznej dzielnicy Los Altos, w samym sercu Orihuela Costa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

997 912 zł46 m² 21 874,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkania W tej lokalizacji wałbrzyska róg puławskiej! najnowszej generacji inwestycja | park | metro służew | 2 pokoje | 2 loggie | garaż | W budowie -oddanie 1q 2026 r. | zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

3 700 zł38 m² 97,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio - miasteczko wilanów budynek: ogrody Wilanów jest kilkuetapową, wykonaną w podwyższonym standardzie inwestycją budynków wielorodzinnych, położoną w warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sierpińskiego

Rakowiec,Warszawa

2 600 zł39 m² 67,36 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Proponujemy na wynajem kawalerkę z balkonem (6 m) na Ochocie. Budynek ma 3 windy oraz ochronę. Mieszkanie jest przestronne, z aneksem kuchennym i z widokiem na zieloną okolicę. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

920 000 zł51 m² 17 933,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Klucze do dyspozycji Biura Umów spotkanie pod numerem telefonu. Na sprzedaż oferujemy inne niż wszystkie mieszkanie zlokalizowane w sercu warszawskiego Mokotowa, w pięknej kamienicy z 1937.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla Wielbicieli Starego Mokotowa! - Idealne dla pary! - Z Dobrą Energią! W Kamienicy, ciche, słoneczne, pośród Zieleni - Metro racławicka Do wynajęcia bardzo ciche i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stare Włochy,Warszawa

2 070 000 zł142 m² 14 587,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 141,9 m2, usytuowane na wysokim parterze w 2-piętrowym, kameralnym budynku z 1999 roku. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

672 000 zł42 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1973 roku -warszawa, sadyba, ul. św. Bonifacego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 627,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie (37,60 m2) w Warszawie na Górnym Mokotowie przy ul. Modzelewskiego. Mieszkanie składa się z salonu (16,43m2), sypialni (8,20m2), kuchni (5,49m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

385 000 zł16 m² 24 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 16,2 m , usytuowane na 4 piętrze bloku przy skrzyżowaniu ulic Belwederskiej, sobieskiego, dolnej i Chełmskiej. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworzniaków

Rembertów,Warszawa

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w kamiennicy przy ulicy Jaworzniaków 8 na warszawskim Rembertowie *przyjazne dla zwierząt *lokal o powierzchni 25,91 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Posiadam do wynajęcia bezpośrednio od właściciela nowoczesne mieszkanie o wielkości 26 m2 Ładnie zaprojektowane i wykończone, idealne dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

689 000 zł53 m² 12 951,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wysokie sufity, klimatyczny budynek z cegły oraz możliwość wykończenia według własnego pomysłu. To mieszkanie jest doskonałą propozycją dla pary, poszukującej bliskości parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łuki Wielkie

Włochy,Warszawa

1 699 000 zł86 m² 19 825 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania wykończonego w najwyższym standardzie o powierzchni 85,7 m2, zlokalizowanego na granicy Włoch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 699 000 zł86 m² 19 825 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cylichowska

Wawer,Warszawa

783 000 zł55 m² 14 301,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Wawer. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skalskiego

Praga-Południe,Warszawa

900 000 zł40 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ciche, jasne, przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na pierwszym piętrze w cichym zakątku Saskiej Kępy. Ekspozycja okien południowa. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Olszynka Grochowska,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie w kameralnym bloku z 2016 roku, w sercu zielonej i świetnie skomunikowanej Pragi Południe za 2800zl miesięcznie + czynsz, 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac gen. Józefa Hallera

Praga-Północ,Warszawa

3 400 zł40 m² 86,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu wyjątkowe, rozkładowe, mieszkanie do wynajęcia przy Placu Hallera. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie: mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł65 m² 18 348,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mamy do zaoferowania na sprzedaż piękne i ciche 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4 m2 w świetnej lokalizacji na dolnym zielonym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na II piętrze. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam do wynajęcia stylowe i klimatyczne mieszkanie idealnie nadające się na kancelarię, gabinet lekarski czy inną działalność lub na cele mieszkalne (ale na firmę). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

690 000 zł67 m² 10 298,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na Warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym osiedlu, w najbliższym czasie będzie założony monitoring. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

589 000 zł27 m² 21 496,30 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie o powierzchni 27m2 z balkonem francuskim na 7 piętrze w 15 piętrowym wieżowcu. Blok został wybudowany w 1972 roku, kilka lat temu została wyremontowana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

4 100 zł54 m² 76,64 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 53,5 m2 zlokalizowane w dzielnicy Praga Południe przy ul. Grochowskiej, tuż przy Rondzie Wiatraczna. Świetne osiedle: mnóstwo mieszkań, blisko.