dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

745 000 zł53 m² 13 977,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się na 10. piętrze w 10 piętrowym budynku z 1976 r. W mieszkaniu została przeniesiona kuchnia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

714 000 zł48 m² 14 937,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w bloku z windą z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, - widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

1 518 000 zł69 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Blisko Parku Szczęśliwickiego | Zamknięte osiedle | 2x Parking | Funkcjonalny rozkład | Piwnica Mam przyjemność zaprezentować Państwu, przemyślany w każdym detalu, zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

750 000 zł62 m² 12 155,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,70 m , usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1980 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 299 000 zł54 m² 23 834,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Pięknie wykończone 3 pokoje w zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy. Apartament jest idealnie cichy , ponieważ wszystkie okna skierowane są na wewnętrzny dziedziniec. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

619 000 zł42 m² 14 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 42 m , na którą składają się: - salon z balkonem (ok. 19,14 m ), - sypialnia (ok. 8,77 m ), - kuchnia widna (ok. 6,23 m ), - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płowiecka

Wawer,Warszawa

780 000 zł58 m² 13 448,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokoje 58 m2 | balkon + piwnica + garaż | wawer informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer, płowiecka 51 Metraż: 58 m2 + balkon 4,5 m2 + piwnica 4,5 m2 + garaż Piętro: 1/3 Rok budowy: 2012 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 450 000 zł67 m² 21 642 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie. Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w nowym budynku. Okolica: mieszkanie znajduje się w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegorzewskiej

Ursynów,Warszawa

499 000 zł31 m² 16 148,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kawalerka o powierzchni 30,9m2, usytuowana na 5 piętrze w wysokim bloku zlokalizowana na warszawskim Ursynowie na ulicy Marii Grzegorzewskiej, blisko metra Imielin i sggw. Blok wybudowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Rembertów,Warszawa

394 856 zł26 m² 15 187 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka 25,64m2 + balkon Warszawa | Rembertów idealne na start albo inwestycję! W ofercie ponad 80 mieszkań W tej lokalizacji! Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w Rembertowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętochowskiego

Bemowo,Warszawa

539 000 zł46 m² 11 768,60 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, dwustronnego mieszkania do remontu, w dobrze skomunikowanej części Bemowa, znajdującego się zaledwie kilka minut od Parku Górczewska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

619 000 zł42 m² 14 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie z kuchnią oddzieloną od salonu 42 mkw. usytuowane na 3 piętrze, 10 - piętrowego bloku, położone w dzielnicy Bielany w otoczeniu zieleni. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podczaszyńskiego

Stare Bielany,Warszawa

564 000 zł34 m² 16 676,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ciche, słoneczne, przytulne i zadbane, 2-pokojowe mieszkanie 34 m , z balkonem 1,5 m i piwnicą 7 m , z widokiem na piękny, zielony starodrzew, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursus,Warszawa

635 000 zł50 m² 12 758,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Ursus to jedna z najbardziej kameralnych dzielnic Warszawy, która jest ceniona za spokój, bezpieczeństwo i uważana za idealne miejsce do życia dla młodych rodzin z dziećmi. Od wielu lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

999 000 zł54 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ursynów - Kabaty , ul. Stryjeńskich - osiedle, które przyciąga uwagę swoją spokojną atmosferą, a jednocześnie dogodną lokalizacją w sercu warszawskiego Ursynowa, na Kabatach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajansowa

Rakowiec,Warszawa

1 157 600 zł52 m² 22 244,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe + taras 16,82m2 warszawa / raków / eko osiedle 12 minut spacerem do stacji pkp rakowiec bezpośredni dojazd tramwajem do centrum warszawy To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 950 zł62 m² 63,71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ch Westfield Arkadia ta Metro Dworzec Gdański Do wynajęcia przestronne, słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Słomińskiego. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 599 000 zł76 m² 21 011,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

1 599 000 | sprzedaż | mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | warszawa | mokotów Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł32 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lex nieruchomości tel. Oferujemy Państwu bardzo kameralne , rozkładowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 32,97 m , na 4 piętrze w 4 piętrowym , nowoczesnym budynku z 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

3 490 zł64 m² 54,53 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Grochowskiej 56 - Gocławek, praga-Południe. Na wynajem dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m2, usytuowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maszynowa

Ochota,Warszawa

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie częściowo umeblowane, doposażenie do ustalenia między Stronami. Obecnie w mieszkaniu jest obszerna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gocław,Warszawa

849 000 zł51 m² 16 614,50 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do zapoznania się z przytulnym mieszkaniem 51.1 m2 na Gocławiu. Wyjątkowym atutem tego lokalu jest obszerny ok. 11 m2 balkon, z którego rozpościera się widok na centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

789 700 zł61 m² 12 999,20 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Warszawie, dzielnica Bielany, przy ul. Marii Dąbrowskiej 9. Mieszkanie o powierzchni 60,75 m2, przestronne, położone na ostatnim 12 piętrze, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł37 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu o powierzchni 37 m2, znajdujące się na 2 piętrze w bloku na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość posiada wysokie sufity ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

569 000 zł31 m² 18 354,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Obrońców Tobruku 38 (bemowo, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla singla lub inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

793 650 zł58 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ZE względu na dużą ilość odwiedzających prosimy O wcześniejszą rezerwację terminu spotkania zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji. Zakup bezpośredni! 0 % pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciasna

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł62 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : - piękna tętniąca życiem okolica - Wyjątkowe mieszkanie na nowym mieście przy ulicy ciasnej -blisko tętniącego życiem centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Rakowieckiej. Doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym Lokalizacja/ budynek: doskonała lokalizacja przy sgh i stacji metra Pole Mokotowskie. Przedwojenna.