dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 263 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Agawy

Bemowo,Warszawa

2 000 zł22 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa cena! Gotowa do wynajęcia pełnoprawna kawalerka przy ulicy Agawy (wola - Młynów) usytuowana na podwyższonym parterze 22 m2. W pokoju okno balkonowe oferujące coś więcej niż typowy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

2 700 zł28 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 28 m , na którą składają się: salon (17,84 m ) z wyjściem na loggię (2,89 m ), kuchnia (4,69 m ), łazienka (4,08 m ), hol (2,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

600 000 zł25 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker W mieszkaniu jest szafa wnękowa, biurko, regał. W tej chwili w mieszkaniu tym mieszkam. Telefon jest fo mojego ojca Czesława. Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powązkowska

Żoliborz Przemysłowy,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 45m2, piętro 5/8 z windą w budynku z 2022r. przy ul. Powązkowskiej, sady Żoliborskie. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3 200 zł + 900 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 150 000 zł56 m² 20 480,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż ustawne, ciche 3-pokojowe mieszkanie - 56,1 m - Miasteczko Wilanów, ul. Klimczaka Nowoczesne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Gocław,Warszawa

629 000 zł41 m² 15 492,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ciche, 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

399 000 zł25 m² 15 665,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Podstawowe informacje Słoneczna kawalerka z dużym potencjałem, usytuowana na osiedlu pełnym zieleni w cichej okolicy. Idealna dla osób ceniących spokój, dobrą lokalizację, mając pod ręką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Echa Leśne

Białołęka,Warszawa

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na parterze kameralnego budynku na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Flisa

Okęcie,Warszawa

575 000 zł36 m² 15 972,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Rezerwacja bezpośrednio Mieszkanie 2-pokojowe z klimatyzacją, piwnicą i miejscem postojowym Sprzedam wysokie (280cm) mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,06m2 znajdujące się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 650 000 zł80 m² 20 573,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera. Zakup bezpośredni od Dewelopera! 0 % pcc Dostępne mieszkania od 29-113 m2. Nowa inwestycja, powstająca przy stacji Warszawa Zachodnia i Warszawa Główna. We.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł77 m² 90,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje W kamienicy przy ul. Wspólnej na cele mieszkaniowe lub biurowe Winda | Komórka lokatorska | Wysoki standard wykończenia | Doskonała lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Saska Kępa,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 50m2, piętro 1/4 bez windy w budynku z 1973r. przy ul. Afrykańskiej, praga-Południe, saska Kępa. Idealne dla rodziny, pary, trójki studentów. Zwierzęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 550 000 zł85 m² 18 154,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Elegancki apartament z przestronnym balkonem oraz możliwością skorzystania z 4 miejsc postojowych w garażu podziemnym na warszawskim Wilanowie. Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Nowa Praga,Warszawa

535 000 zł48 m² 11 215,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie47.7m2 + garaż. Osiedle zamknięte, wewnątrz teren zielony z placem zabaw i siłownią plenerową. Lokalizacja: nowa Praga, ul. Wileńska. 5min pieszo do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

4 197 000 zł74 m² 56 716,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Jurata I Penthouse z 474 m tarasem | 200 m od plaży | ul. Świętopełka 9 perła nad bałtykiem - 200 M od plaży Wyobraź sobie, że nie cumujesz w Warszawie, tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mała

Nowa Praga,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Główne atuty - klimatyczna i unikatowa lokalizacja na Pradze Północ - balkon - w bliskiej odległości pełna infrastruktura usługowo-handlowa - bliskość stacji metra, lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

1 485 000 zł76 m² 19 547 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowa niższa cena ofertowa, mieszkanie Z widokiem na las. Przestronne mieszkanie 3 pokojowe na Ursynowie przy ulicy Stryjeńskich z widokiem na park. Powierzchnia 75,97 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

1 080 000 zł51 m² 21 176,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie na przedwojennym Starym Żoliborzu obok Placu Lelewela, składające się z: salonu sypialni kuchni łazienki przedpokoju Klatka schodowa po remoncie. Mieszkanie bardzo widne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadźwingów

Służew,Warszawa

5 990 zł103 m² 58,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 103 m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2000 r. przy ul. Jadźwingów, mokotów, służew. Idealne dla rodziny. Cena: 5990 zł + 1500 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

10 000 zł115 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Piękny, nowy apartament w ekskluzywnej części Dolnego Mokotowa. Wokół niska dwupiętrowa zabudowa przepięknych willi miejskich i mnóstwo zieleni. Rozkład: * Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Mokotów,Warszawa

597 000 zł27 m² 22 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 1-pokojowe mieszkanie przy ul. Broniewskiego, w sercu Sadów Żoliborskich - spokojnej, zielonej części Warszawy z doskonałą infrastrukturą miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Muranów,Warszawa

729 000 zł46 m² 15 847,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Muranowie, blisko Centrum. Po remoncie lokal będzie świetną inwestycją na wynajem, lub wygodnym mieszkaniem dla pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuropatwy

Kabaty,Warszawa

1 399 000 zł134 m² 10 405,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Twoja codzienność z widokiem na zieleń i przestrzeń oto mieszkanie, które łączy miasto z naturą. Jeśli marzysz o porankach z kawą na słonecznym tarasie, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celownicza

Gocław,Warszawa

849 000 zł42 m² 20 214,30 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz swojego pierwszego mieszkania i chciałbyś po zakupie od razu się wprowadzić? Lubisz Gocław i okoliczny Park nad Balatonem? Dobrze trafiłeś! możesz od razu zamieszkać W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Pelcowizna,Warszawa

4 100 zł39 m² 105,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: do wynajęcia nowe mieszkanie w inwestycji Bulwary Praskie. Otoczenie nieruchomości: bulwary Praskie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Ochota,Warszawa

3 500 zł33 m² 106 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Nowe mieszkanie 2025r. z klimatyzacją! Miejsce garażowe w cenie! Do wynajęcia piękne, nowe dwupokojowe mieszkanie na ostatnim 4 piętrze z balkonem. Wysoki standard mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

785 000 zł80 m² 9 812,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na Bielanach, o pow. ok. 56 m + antresola (łącznie ok. 80 m użytkowej), usytuowane na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą z 2000 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciasna

Śródmieście,Warszawa

997 000 zł47 m² 21 127,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Stylowe mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - blisko Rynku Nowego Miasta! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł64 m² 65,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

2 290 zł35 m² 65,43 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka na Woli. Mieszkanie składa się z: - salonu - oddzielnej kuchni - łazienki - przedpokoju W pełni wyposażone mieszkanie z ogródkiem, na osiedlu strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bracławska

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł38 m² 13 466,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie przy Przyczółku Grochowskim, z pięknym widokiem na panoramę Warszawy Podstawowe informacje: dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 37,5 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł46 m² 18 486,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe, wykończone mieszkanie z ogródkiem gotowe do zamieszkania! Nowoczesna inwestycja Mińska 69, praga-Południe, warszawa. Zamieszkaj wygodnie w nowym, stylowo urządzonym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janusza

Wola,Warszawa

544 000 zł31 m² 17 341,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Doskonałe do zamieszkania, a także jako inwestycja pod wynajem do stacji metra księcia janusza 3 minuty spacerem pokój Z widną oddzielną kuchnią 2 windy pokój z wejściem do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

808 450 zł43 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Holzera. Budynek jest rodzaju: apartamentowiec. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

550 000 zł44 m² 12 443,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ustawne, jasne i ciche mieszkanie - z dużym balkonem z dużą oddzielną kuchnią! Mieszkanie jest częściowo do remontu który można wykonać etapami. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

6 500 zł101 m² 64,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

3 sypialnie | 2 łazienki | Klimatyzacja | Garaż | Taras Komfortowy apartament z 3 sypialniami i 2 łazienkami w nowym budynku na warszawskim Mokotowie. Wysokiej klasy wykończenie wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

5 500 zł69 m² 79,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 69 m2, na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów, w części sąsiadującej bezpośrednio z osiedlowym parkiem i stawem. Osiedle zamknięte, z ochroną fizyczną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

555 000 zł38 m² 14 605,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 38 m , położone w doskonałej lokalizacji na warszawskim Bródnie - ul. Suwalska 26, tuż przy stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

1 250 000 zł64 m² 19 561,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja i budynek Nowoczesny blok oddany do użytku w 2018 roku Osiedle strzeżone, z ochroną, ogrodzone i monitorowane Winda w budynku Świetna komunikacja: przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

744 000 zł54 m² 13 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m z zabudowaną loggią o powierzchni około 4,5 m2 oraz piwnicą o powierzchni 3,8m2. Mieszkanie usytuowane jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

649 000 zł31 m² 20 935,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy z możliwością utworzenia 2 pokoi, składające się z: - pokoju - nowej oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju 500 m od stacji.