dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zimna

Śródmieście,Warszawa

5 300 zł112 m² 47,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie 112 m2 | garaż podziemny | przy metrze | obok ogrodu saskiego (english description below) mieszkanie Eleganckie i stylowe mieszkanie o powierzchni 112 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gąsiorowskiego

Bemowo,Warszawa

3 900 zł59 m² 65,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: w pełni urządzone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, na Bemowie, o funkcjonalnym rozkładzie 59,33 m2. Składa się z pokoju dziennego z kuchnią, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

879 000 zł65 m² 13 523,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o bardzo komfortowym metrażu 65m2, które mieści się przy ul. Czerniakowskiej na Mokotowie. . .: zalety nieruchomości :. - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Celulozy

Wawer,Warszawa

1 224 000 zł120 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Polana Wawer, warszawa - Mieszkanie premium na sprzedaż Nieruchomości z dumą prezentuję wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie w wysokim standardzie, łączące elegancję, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Liliowa

Miedzeszyn,Warszawa

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Wawrze. To idealna inwestycja dla tych, którzy poszukują kameralnego otoczenia, bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stara Miłosna,Warszawa

1 300 000 zł175 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

* brak podatku pcc Pragniesz zamieszkać w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć łatwy dostęp do Warszawy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Bezczynszowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

8 900 zł93 m² 95,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, elegancki 3-pokojowy apartament o pow. 93,21 m2, zlokalizowany na 1 piętrze czteropiętrowego apartamentowca przy al. Wilanowskiej w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane przy Al. Bohaterów Września 22. Mieszkanie do wynajęcia od 1 czerwca. Mieszkania składa się z przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

635 000 zł39 m² 16 282 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z miejscem parkingowym ( ogrodzone za szlabanem ) na 7/10 piętrze zlokalizowane na Warszawskim Targówku - Bródno przy ul. Chodeckiej. Mieszkanie składa się z salonu , sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł52 m² 21 153,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie, urządzone w jasnych tonacjach, naprzeciwko uroczego parku Przy Bażantarni. To miejsce ma wszystko, czego dusza zapragnie - doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radzymińska

Targówek,Warszawa

1 045 000 zł81 m² 12 901,20 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji blok vis a vis kładki dla pieszych ul. Radzymińska 97, targówek Mieszkaniowy. Idealny rozkład stron świata, sypialnia na płn/wschodzie, pokoje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

799 000 zł64 m² 12 484,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Piękne, jasne i słoneczne mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze w budynku z 2005 roku. Nieruchomość posiada 64 mkw na 3 pokojach z dużą kuchnią otwartą na salon co tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł61 m² 27 049,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż od początku Maja. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, przedpokój, dwie sypialnie, łazienka, garderoba oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bielany,Warszawa

787 000 zł55 m² 14 309,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość 54,90 mkw plus balkon oraz piwnica na Starych Bielanach w otoczeniu zieleni, rozwiniętej infrastruktury oraz komunikacji miejskiej. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

3 800 zł71 m² 53,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie do wynajęcia z trzema niezależnymi sypialniami! Czy marzysz o komforcie, przestrzeni i dogodnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie zostało odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Mokotów,Warszawa

2 480 000 zł152 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Apartamenty "przy Królikarni , które położone jest w centralnym miejscu prestiżowej dzielnicy Mokotowa, u zbiegu ul. Orkana, w sąsiedztwie malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiązana

Zbytki,Warszawa

3 550 zł60 m² 59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zreo prowizji od Najemcy Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe na parterze z ogródkiem ul Wiązana. Mieszkanie nowe wszystkie meble i sprzęt agd Kuchnia otwarta na duży salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 100 000 zł45 m² 24 191,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: 2-poziomowy loft na Warszawskiej Woli, w odległości 300m od stacji Metro Księcia Janusza. W okolicy liczne parki i tereny zielone (parki Szymańskiego, sowińskiego, moczydło).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

1 049 000 zł63 m² 16 677,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Eleganckie 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na mokotowie/służewcu - Idealne połączenie komfortu i lokalizacji! Opis Mieszkania: oferuję do sprzedaży urokliwe 3-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miklaszewskiego

Imielin,Warszawa

869 000 zł61 m² 14 199,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie z dużym balkonem i komórką lokatorską. Osiedle smb Imielin , ul. Miklaszewskiego gotowe do zamieszkania lub do remontu! Komfortowe 61 m2 , to 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 + taras12 m2 w budynku z 2008 r.r. zlokalizowane na Pradze Południe ul. Michała Paca. Znajdujące się na 1 piętrze z 4 (winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

850 000 zł57 m² 15 038,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaoferować cesję umowy deweloperskiej świetnie zaplanowanego, wysokiego (2,7 m), dwustronnego mieszkania z ustawnym salonem połączonym z kuchnią (24m2) i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ulrychów,Warszawa

515 000 zł43 m² 11 976,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 43m2 (metraż podany z kw razem z piwnicą) znajdujące się przy ul. Redutowa 46 Warszawa-Wola. Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane - dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł104 m² 72,12 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowy apartament 100 m2, na ul. Inflanckiej, blisko stacji metra Dworzec Gdański. Budynek nowoczesny, zrealizowany w 2005 r. Rozkład Mieszkanie usytuowane jest na 14 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sierakowskiego

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł52 m² 90,38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa oferta -port Praski Gotowe do zamieszkania mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji na terenie inwestycji Port Praski przy ul. Sierakowskiego 4 Budynek z roku 2020 wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

560 000 zł36 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Sprzedam kawalerkę po remoncie w dogodnej lokalizacji i w spokojnej okolicy. Mieszkanie jest po remoncie. 36 m.k. Balkon, piwnica. Po więcej informacji, zadzwon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czechowicka

Gocławek,Warszawa

1 038 000 zł79 m² 13 058 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Niezwykłe mieszkanie, w doskonałym stanie, w znakomitej, współczesnej kamienicy; lokalizacja: - 250 metrów do pętli tramwajowej, - obok King Cross i Biedronka, - szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

5 500 zł72 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 wraz z miejscem parkingowym w cenie, zlokalizowane przy ulicy Jana Kazimierza. Mieszkanie dostępne od zaraz, obejmuje: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potocka

Żoliborz,Warszawa

4 250 zł80 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukają Państwo Nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania na Żoliborzu - ta oferta na pewno Was zainteresuje! Mieszkanie jest pięknie urządzone i słoneczne. Proponujemy apartament przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

_______________ english description below __________________ Gotowe do wejścia, jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Rozkład mieszkania 2-pokojowego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

5 000 zł63 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cichy,nowocześnie wykończony wysokiej jakości materiałami apartament na prestiżowym zamkniętym i strzeżonym osiedlu Zielony Żoliborz - ulica Rydygiera .Mieszkanie przestronne , w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

1 060 000 zł51 m² 20 784,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Szukasz wysokiego mieszkania w zadbanej kamienicy blisko centrum miasta, w otoczeniu zieleni? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję fenomenalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Wyględów,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Apartament jest wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Drewno, kamień. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bielany,Warszawa

770 000 zł49 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Bielanach z widokiem na las. Mieszkanie o wysokim standardzie zlokalizowane jest na IV piętrze : metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Bukowińskiej .W pełni wyposażone i umeblowane ( w kuchni jest zmywarka) , w salonie rozkładany narożnik,Bardzo duża szafa w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszynki Grochowskiej

Olszynka Grochowska,Warszawa

3 490 zł30 m² 116 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W naszej ofercie przedstawiamy Państwu mieszkanie na wynajem w wolnostojącym domu, w którym prowadzony jest wynajem krótkoterminowy. Jest to świetna alternatywa dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wykończone i umeblowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na 1 piętrze na warszawskiej Białołęce - ok. 20 minut bezpośrednim autobusem do Stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Liliowa

Miedzeszyn,Warszawa

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 100 000 zł53 m² 20 754,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością przedstawiam Państwu gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie na Woli - osiedle "bliska Wola" nieruchomość Mieszkanie ma 53m2, składa się z sypialni z balkonem, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

620 000 zł47 m² 13 107,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do kompletnego remontu przy ul.Stefana Baleya 7 na warszawskiej Ochocie. Lokal jest usytuowany na 4/4 piętrze w budynku bez windy. Mieszkanie jest jasne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

409 000 zł17 m² 23 918,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Lokalizacja: warszawa, mokotów- sielce, ul. Belwederska 3 Metraż: 17 m2 Piętro: 4/11 Rok budowy: 1967 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 409 000 zł Czynsz: 230 zł Na sprzedaż kawalerka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij