dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

1 900 zł30 m² 63,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Górny mokotów - blisko stacja metro racławicka (około 400 metrów). Jednopokojowe, rozkładowe, przestrzenne (wysokie na około 3 metry), słoneczne mieszkanie na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 199 000 zł64 m² 18 840 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania ładne, przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 znajdujące się bezpośrednim sąsiedztwie Parku fort bema na Osiedlu z 2007 roku. Mieszkanie jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pęcicka

Bielany,Warszawa

3 000 zł27 m² 111 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: mieszkanie o pow. 27 m2 na 3 pietrze w blokalu na warszawskich Bielanach w okolicach ul. Pęcickiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

1 090 000 zł52 m² 20 997,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w środę 19/03/2024 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Gumińska 1 / Bliska Wola 3 pokoje z aneksem kuchennym i 8-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

877 000 zł50 m² 17 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 50,15 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy na Kabatach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

3 600 zł64 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 znajdujące się bezpośrednim sąsiedztwie Parku fort bema na Osiedlu z 2007 roku. Mieszkanie jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

1 800 000 zł96 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Grochowie. Nowoczesne, przestronne mieszkanie na nowym, kameralnym osiedlu to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna i przestronna kawalerka z balkonem przy ul. Żupniczej 14 (praga-Południe) w Warszawie. Informacje o mieszkaniu: nowe, pierwszy najem Powierzchnia: 30,2 m Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urle

Sadyba,Warszawa

700 000 zł49 m² 14 170 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z oknami na zieleń o doskonałym rozkładzie. Każdy pokój ma wejście z przedpokoju ( 16m2, 9 m2 i 8,2 m2 ). Oddzielna widna kuchnia - 6 m2. Budynek po wymianie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

485 000 zł37 m² 13 108,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, stylowego 2 - pokojowego, funkcjonalnego oraz cichego apartamentu. Nieruchomość znajduje się na warszawskiej Białołęce, nieopodal drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

2 390 000 zł90 m² 26 555,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

English below eurovilla prezentuje wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, wykończone w najwyższym standardzie. To idealna przestrzeń dla rodziny 2+2, położona w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

4 700 zł49 m² 95,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem 2 pokojowe mieszkanie typu studio w Warszawie, w dzielnicy Wola, przy ulicy Sokołowskiej. Lokal usytuowany jest na ostatnim piętrze, w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

1 800 000 zł87 m² 20 595 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Klasa premium. Na sprzedaż mieszkanie na os. Adria, wykończonej w najwyższym standardzie, z wykorzystaniem najwyższych jakości materiałów. Możliwość zakupienia 2 miejsc w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

730 000 zł43 m² 16 976,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

*Wyłącznie u nas* Szukasz wykończonych dwóch pokoi na Bemowie? Zależy Ci na super okolicy i komunikacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leonarda

Młynów,Warszawa

799 000 zł47 m² 16 885 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Digital Broker prezentuje wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,32 m , zlokalizowane na osiedlu Młynów przy ul. Leonarda. To idealna propozycja dla pary, singla lub jako gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

789 000 zł50 m² 15 780 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą addom Ursus należy do najbezpieczniejszych rejonów stolicy, dzięki czemu dzielnica cieszy się zainteresowaniem. Dodatkowo Skorosze Ursus cieszą się świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament W kamienicy Przy Placu Zbawiciela | Doskonale Skomunikowane | Metro | Tramwaj | Autobus | Po generalnym remoncie | Winda | miejsce parkingowe ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

795 000 zł47 m² 16 914,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker zarezerwowane. Mieszkanie 47m2 (z ogrodem ponad 150m2), sprzedaż bezpośrednio, warszawa Ursynów (metro Imielin). Dwa pokoje, oddzielna, otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Szczęśliwice,Warszawa

580 000 zł36 m² 15 890,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie do remontu z dużym potencjałem aranżacyjnym na warszawskiej Ochocie (szczęśliwicach) - przy ul. Geodetów 6. Lokal znajduje się w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

764 000 zł61 m² 12 504,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w dogodnej lokalizacji, zaraz obok stacji pkp ursus. Sprzedaż na zasadach cesji. Oddanie do użytkowania planowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Staromiejskie,Warszawa

1 200 000 zł54 m² 22 346,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy budynek: nieruchomość położona na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

1 097 000 zł50 m² 21 984 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie przy stacji Metra Młociny - 49,9 m2 - Bielany Przestronne mieszkanie położone na warszawskich Bielanach w sąsiedztwie stacji metra Młociny. Wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtana

Bemowo,Warszawa

700 000 zł50 m² 13 972,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,10 m usytuowane na 3 piętrze w 10 -piętrowym bloku z windą z lat 80-tych zlokalizowane w Warszawie - Bemowo, przy ul. Andrzeja Sołtana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

540 000 zł39 m² 13 989,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością oferuję nieruchomość o powierzchni 38,6 m2 znajdującą się na warszawskiej Woli! Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na 2 piętrze (z 3) w zadbanej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

764 000 zł40 m² 19 341,80 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy przy Alei Jana Pawła II Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

720 000 zł48 m² 14 888,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow.48,36m2 na III kondygnacji w X -piętrowym budynku z 1970r. ( z dwoma windami), saska Kępa, ul. Międzynarodowa. Składa się z 3 pokoi: salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

559 000 zł33 m² 16 939,40 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m z balkonem, zlokalizowane przy ul. Kłobuckiej 8C na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na 6. piętrze w budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

460 000 zł29 m² 15 862,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Oferujemy do sprzedaży uroczą kawalerkę o powierzchni 29m2, zlokalizowaną przy ul. Czerskiej 17 na warszawskim Mokotowie, mieszczącą się w budynku z 1957 r. Mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

879 000 zł49 m² 17 905,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Obniżona cena 879,000 tys. w kamienicy na Górnym Mokotowie. Unikatowe, przestronne mieszkanie na poddaszu o pow.49,09 m2 na Starym Mokotowie, w przedwojennej kamiennicy z 1936r. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

730 000 zł54 m² 13 496 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł66 m² 27,48 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: przestronne mieszkanie 3-pokojowe Praga-Południe Oferuję do wynajęcia komfortowe, rodzinne mieszkanie o powierzchni 65,5 m , położone w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Wola,Warszawa

798 000 zł52 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Zapraszam na Dzień Prezentacji po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią w świetnej lokalizacji obok Metra Księcia Janusza o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

382 000 zł21 m² 17 959,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

617 987 zł45 m² 13 733 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

44,62m2 | 2 pokoje + Loggia możliwość obejrzenia mieszkania Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 8 minut pieszo do skm Zamieszkaj na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

3 890 zł60 m² 64,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 60 m2, na które składa się: - duży salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z wanną i wc - Przedpokój z szafą Mieszkanie jest o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Bielany,Warszawa

1 999 zł18 m² 111,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! tylko umowa najmu okazjonalnego! Metro Słodowiec 1 min. Obok pełna infrastruktura - sklepy, usługi, szkoły, restauracje, kawiarnie, bazarek, przychodnia, siłownia, ścieżki rowerowe itp. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Doroszewskiego

Bemowo,Warszawa

764 000 zł62 m² 12 398,60 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

W skrócie: na sprzedaż bardzo zadbane i ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , na drugim piętrze, w 11-piętrowym bloku na warszawskim Bemowie. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

1 700 000 zł80 m² 21 330 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Aktualnie mieszkanie zostało zaaranżowane jako mieszkanie 3 pokojowe. Jednak można przywrócić pierwotny 4 pokojowy układ mieszkania, co przedstawia załączony plan mieszkania. Komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Eleganckie, jasne i gotowe do zamieszkania! (osiedle Aurora) | Balkon 10 m | Wschodu Słońca 7a | Włochy | 4.piętro Link do prezentacji video - Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

1 670 000 zł69 m² 24 202,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nie biorę pod uwagę współpracy z agencją nieruchomości. English below Mieszkanie w zabytkowej kamienicy na.