dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 700 000 zł80 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskim Śródmieściu. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

2 100 000 zł120 m² 17 571,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż apartament o pow. 120 m2. Położone blisko centrum Warszawy Wola. Idealny dla rodzin lub jako biuro dla firmy. Mieszkanie składa się z: salon, 2 pokoje (12,2m2, 17,4m2) - posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

385 000 zł16 m² 24 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 16,2 m , usytuowane na 4 piętrze bloku przy skrzyżowaniu ulic Belwederskiej, sobieskiego, dolnej i Chełmskiej. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopalniana

Chrzanów,Warszawa

725 000 zł41 m² 17 721,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Obejrzyj mieszkanie bez wychodzenia z domu - w ofercie dostępny jest wirtualny spacer po nieruchomości! wt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować praktycznie nowe, nowoczesne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz kawalerka z aneksem sypialnym, położona w spokojnej okolicy na ul. Białobrzeskiej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Dickensa. Mieszkanie idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mycielskiego

Grochów,Warszawa

760 000 zł42 m² 17 966,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na Grochowie. Po niedawno skończonym generalnym remoncie. Świetny punkt komunikacyjny - 900 m od Ronda Wiatraczna jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

780 000 zł31 m² 25 259,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie dla singla przy metrze wilanowska Duży balkon | Z południową ekspozycją | Klimatyzowane | Miejsce w garażu poziemnym ***** rozkład pomieszczeń: 30m2, dobrze rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna

Wola,Warszawa

1 359 000 zł62 m² 21 887,60 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Digital Broker prezentuje atrakcyjne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie , usytuowane w apartamentowcu z 2005 roku, przy ul. Siennej 72a, na styku dynamicznie rozwijającej się Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarchomin,Warszawa

919 000 zł63 m² 14 601,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w świetnie skomunikowanej lokalizacji na Tarchominie niedaleko Galerii Północnej. Lokal o powierzchni 62,94 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ursus,Warszawa

898 000 zł49 m² 18 203,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji po stronie kupującego! Cena: 898 000 pln Cena za m : 18 204 pln Powierzchnia mieszkania: 49,33 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 7 z windą Dodatkowo: przestrzeń do wyłącznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

745 000 zł47 m² 15 987,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone w sercu zielonej Sadyby, przy ul. Świętego Bonifacego. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania do wynajęcia, mam dla Ciebie świetną ofertę. Ofertuję do wynajęcia jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m z balkonem, położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł48 m² 13 000,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie z balkonem, idealne do własnej aranżacji. Kuchnia z oknem, widok na zieleń. Funkcjonalny układ pomieszczeń i duży potencjał modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 165 000 zł57 m² 20 499,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na park - po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nagórskiego

Gocław,Warszawa

695 000 zł49 m² 14 183,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przestronne 2 pokoje z łatwą możliwością zamiany na 3 pokoje - z dużym balkonem, - na Gocławiu - 15 minut od centrum Warszawy! - ul. Jana Nagórskiego 5 - 48,80 m - pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

2 850 zł31 m² 90,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 31,4 m2 zlokalizowane przy ul. Ksawerów w dzielnicy Mokotów. Atrakcyjna lokalizacja. Stacja metra Wierzbno 500 m. Mieszkanie zlokalizowane na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

775 000 zł50 m² 15 407,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojowe dwustronne mieszkanie (północny wschód-południowy zachód) usytuowane w cichej i zielonej okolicy na Pradze Północ. Ta lokalizacja charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania na Bielanach, położonego zaledwie kilka kroków od urokliwego Skweru Jarnuszkiewicza, parku Herberta oraz Parku Olszyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angorska

Praga-Południe,Warszawa

930 000 zł52 m² 17 884,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o powierzchni 52m2 mieści się na drugim piętrze kamienicy z 1950 roku na osiedlu zamkniętym, przy jednej z najbardziej urokliwych ulic Saskiej Kępy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

819 000 zł53 m² 15 348,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Marzysz o miejscu, gdzie możesz podziwiać Warszawę z wysokości, która zapiera dech w piersiach? To coś wyjątkowego 3-pokojowe mieszkanie na 8. piętrze w jednym z najwyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

7 300 zł68 m² 107,35 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane przy ul. Komputerowej na Mokotowie (blisko ul. Cybernetyki). Opis mieszkania: -Piętro 5 z 7, nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 000 zł58 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Miasteczko Wilanów 2 pokoje 58 m2 na 4/4 piętrze + miejsce postojowe Mamy na wyłączność do wynajmu dwupokojową nieruchomość o łącznej powierzchni 57,84 m2, usytuowana jest na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 950 000 zł78 m² 24 916,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży wyjątkowe, unikatowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 78,26 m2 w sercu miasta-Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegorzewskiej

Kabaty,Warszawa

499 000 zł31 m² 16 148,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kawalerka o powierzchni 30,90 m , położoną na 5. piętrze w bloku z 1982 roku na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie jest widne, posiada balkon oraz oddzielną kuchnię z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 409 800 zł108 m² 31 490,60 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus | Bez prowizji,Bez podatku pcc! Wyjątkowa okazja dla koneserów nowoczesnej architektury i luksusowych wnętrz! Przedstawiamy ofertę mieszkania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

820 000 zł48 m² 16 942 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES wyłącznie U mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

3 950 zł52 m² 75,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urokliwe mieszkanie o powierzchni 52 m zlokalizowane w samym sercu Warszawy, przy ul. Mokotowskiej 52a. Lokal mieści się na 3. piętrze w kamienicy. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 529,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 42,5 m , na którą składają się: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój. Stan prawny: mieszkanie własnościowe Czynsz administracyjny: około 750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Franciszkańska

Staromiejskie,Warszawa

6 000 zł56 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie przy warszawskiej starówce Świetna lokalizacja | Taras widokowy na dachu | Miejsce parkingowe na platformie | ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 56 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

620 000 zł35 m² 17 499,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Szukasz mieszkania na start, a może nieruchomości pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie w świetnej lokalizacji, na pierwszym piętrze niskiego bloku z cegły otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baśniowa

Ochota,Warszawa

655 000 zł36 m² 18 194,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność zaprezentować przytulne i doskonale zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 36 m z balkonem, zlokalizowane w sercu Starej Ochoty jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

750 000 zł36 m² 21 067 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku. Blok został wybudowany w 1956 roku kilka lat temu zostały wyremontowane klatki oraz zrobiona nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Sielce,Warszawa

2 300 zł37 m² 61,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - bez kotów i psów - wolne od już Spacer 3D: oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gojawiczyńskiej

Sady Żoliborskie,Warszawa

6 200 zł89 m² 69,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 89 m2, znajdujące się na 3 piętrze w apartomentowcu z windą. Nieruchomość posiada wysokie sufity. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł58 m² 49,57 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - idealne mieszkanie dla rodziny, 3 pokoje w Śródmieściu na zamkniętym osiedlu, 500 m od Arkadii, 500 m od Gdański Business Center. Połączenie ciszy i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

790 000 zł47 m² 16 808,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe 47m2 w cichym miejscu, w otulinie lasu, a do metra 10 minut spacerem, a do tramwaju i autobusu całkiem blisko. W okolicy sklepy, las Bielański, awf i pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

979 000 zł44 m² 22 433,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa/ osiedle Lake Park Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,64 m , usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kompanii AK Goplana

Ursus,Warszawa

797 000 zł59 m² 13 508,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na nowoczesnym osiedlu Next Ursus. Już oddane do użytkowania. Nie płacisz za pomysły innych, zrób wykończenie według swojego gustu:) Mieszkanie.