dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Służewiec,Warszawa

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj w sercu Mokotowa w funkcjonalnym mieszkaniu z ogromnym potencjałem aranżacyjnym! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

5 900 zł55 m² 107,27 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i ciche dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane w Warszawie przy ul. Chłodnej/ bliska Wola. Mieszkanie znajduje się na 6.piętrze w 7-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Jugosławiańskiej (osiedle zamknięte) - Gocław. Nieruchomość o powierzchni 51 mkw składa się z dużego salonu, kuchni, sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

925 000 zł46 m² 20 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 2-pokojowe 46 m Śródmieście Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ulicy Marszałkowskiej 87 w Warszawie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

1 299 000 zł49 m² 26 510,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bezpośrednio sprzedam luksusowy, ekskluzywny, piękny, po generalnym remoncie, apartament przy ulicy freta 4/6, w kamienicy Z końca XVIII wieku! najbardziej prestiżowa lokalizacja warszawy stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

524 900 zł35 m² 14 997,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Obrońców Tobruku 38 (bemowo, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla singla lub inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

9 000 zł90 m² 100,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 3-pokojowe mieszkanie Z garderobą Blisko Ronda Daszyńskiego | Duża garderoba | Klimatyzacja | Sprzęt Miele | Meble Kler | 2 miejsca postojowe | Bezpieczne osiedle z patio | Przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

3 490 zł54 m² 64,63 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Marina Mokotów to osiedle nowoczesnych apartamentowców w otoczeniu parku i zieleni z rozległą strefą spacerową z oczkami wodnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedzielskiego Żywiciela

Bielany,Warszawa

1 460 000 zł77 m² 18 961 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,5 m , położone na 1. piętrze kameralnego, 2-piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

615 000 zł45 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaż bezpośrednio od właściciela bez żadnych zbędnych prowizji.! Agencjom dziękuję za kontakt to oferta nie dla was. Mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

3 000 zł37 m² 81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Umowa jest zwykła, nie najem okazjonalny! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche, nowocześnie wykończone, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo polecam przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Budynek znajduje się przy ul. Nowolipki na zielonym Muranowie. Kameralna zabudowa i zieleń wyróżniają to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzewna

Elsnerów,Warszawa

889 000 zł54 m² 16 616,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz przestronnego mieszkania urządzonego w nowoczesnym stylu, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

739 000 zł38 m² 19 396,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacje i najważniejsze atuty Mieszkanie na Bielanach po odświeżeniu do wejścia 38,1 m2, 2 pokoje + kuchnia, taras z zagospodarowanym ogródkiem (25,5 m2) na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

5 000 zł95 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Apartament składa się z: - salonu z wyjściem na taras z pięknym widokiem - oddzielnej widnej kuchni - dwóch sypialni - dwóch łazienek (jedna z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Winnica,Warszawa

581 000 zł41 m² 14 171 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Inwestycja zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Skorosze,Warszawa

935 000 zł57 m² 16 528,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie usytuowane na 4 piętrze kameralnego 4-piętrowego budynku w warszawskim Ursusie. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

5 000 zł46 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng do wynajęcia - nowoczesny apartament na woli. Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m , zlokalizowane przy ul. Jana Kazimierza 27а,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dobiszewskiego

Wola,Warszawa

375 000 zł19 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie było odświeżane możliwość własnej aranżacji albo zostawienia mebli jak jest. Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 19 m , położona na 2. piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Włochy,Warszawa

1 220 000 zł57 m² 21 441,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I podatku pcc Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,85 m . Nieruchomość położona na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

629 000 zł48 m² 13 049,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na ul. Zagłoby (osiedle Niedźwiadek) w Warszawie w dzielnicy Warszawa-Ursus usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą salon, 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Włochy,Warszawa

1 310 000 zł60 m² 21 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I podatku pcc Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,07 m . Nieruchomość położona na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie na Ochocie, ul. Grójecka w sąsiedztwie Pl. Narutowicza, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z windą. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Gocław,Warszawa

979 000 zł84 m² 11 724,50 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

0% prowizji od kupującego - re/max Maraton Przestronne mieszkanie o powierzchni 83,5 m2, położone na 4 piętrze w 13-piętrowym budynku przy ul. Igańskiej 24/30. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

615 000 zł43 m² 14 302,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Berensona (tuż przy skrzyżowaniu z ul. Skarbka z Gór) > przystanki autobusowe, mnóstwo sklepów i punktów usługowych tuż pod osiedlem > dojazd do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

795 000 zł56 m² 14 196,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z garderobą - Ursynów. Mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 9 piętrze w budynku z 2001 roku na warszawskim Ursynowie. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

990 000 zł61 m² 16 230 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

*Wyłącznie u nas* Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z garażem i klimatyzacją w Miasteczku Wilanów. Na sprzedaż przestronne, ciche i komfortowo urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giserska

Ursus,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śliczny, zupełnie nowy, nowocześnie wykończony, nigdy nie użytkowany, 2-pokojowy apartament położony na 5 piętrze, ładnego, 7-piętrowego apartamentowca z 2025 roku. Prezentowany lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia