dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 445 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

640 000 zł42 m² 15 362,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu warszawskiej Ochoty tuż przy ul. Karola Bohdanowicza. Lokalizacja ta zapewnia bezpośredni dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Szukasz mieszkania, w którym nikt nie zagląda Ci w okna, a poranna kawa smakuje lepiej z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 700 zł58 m² 81,39 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu osiedla 19 Dzielnica. Wnętrze urzekające estetyką i wysoką jakością wykończenia oraz doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ludwinowska

Ursynów,Warszawa

619 000 zł39 m² 16 036,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Funkcjonalne, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m . To idealna propozycja dla singla, pary lub jako pewna inwestycja pod wynajem lokal po remoncie, gotowy do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie, nowe , jeszcze przez nikogo niezamieszkałe czeka na Najemcę. Projekt aranżacji zrobiony przez renomowaną pracownię projektową z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosenna

Praga-Północ,Warszawa

565 000 zł38 m² 14 868,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Pradze-Północ, w okolicach Dworca Wileńskiego, dworca Wschodniego i Metra Dworzec Wileński, przy ul. Wiosennej. Mieszkanie o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ujazdów,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 129,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Dwustronne mieszkanie na Ujazdowie w pobliżu Łazienek Królewskich Stylowe, słoneczne mieszkanie w pobliżu Parku Łazienkowskiego, jest przeznaczone do częściowego remontu, urocze Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Władysława Reymonta

Stare Bielany,Warszawa

575 000 zł35 m² 16 409,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Przestrzeń, która może zmienić się w dokładnie takie mieszkanie, o jakim marzysz. Atuty: ceglany budynek z lat 50. to synonim solidności i warszawskiego klimatu zielone - Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

499 000 zł31 m² 16 243,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Nowa oferta Atrakcyjny punkt Starej Ochoty. Spokojnie, dużo zieleni. Blisko pełna infrastruktura - uczelnie (m.in. UW, wum); hala Banacha, liczne sklepy, usługi, restauracje, teatr, parki itp. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 702 150 zł106 m² 15 999,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 106,39 m2, składa się z: - salonu z wyjściem na duży balkon (42,78 m2) - sypialni typu master-bedroom (pow. łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

850 000 zł45 m² 18 931 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Bruzdowej. Jest to nowe, kameralne osiedle, oddane do użytku w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 420 000 zł74 m² 19 189,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Tylko U nas, bez prowizji! Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , w doskonałej lokalizacji przy ul. Łuckiej 20, zaledwie kilka kroków od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

8 000 zł89 m² 89,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Marzysz o komforcie i zieleni w sercu Mokotowa? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 89 m zaprojektowane z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

490 000 zł37 m² 13 136,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Targówek - Bródno ul. Chodecka | autobusy 130 m od klatki | stacja metra Kondratowicza 1 km (15 min pieszo) > 37,3 m2 > 2 pokoje + osobna kuchnia z oknem > balkon typu loggia ok 3 m2 > 6 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Praga-Południe,Warszawa

1 290 000 zł52 m² 24 807,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie w przedwojennej, kameralnej kamienicy w sercu Starej Saskiej Kępy na ul. Lipskiej, zaledwie kilka kroków od Ronda Waszyngtona i ul. Francuskiej Bardzo duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

6 455 zł80 m² 81,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie! Oferta czasowa: pełna opłata za zakwaterowanie zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stegny,Warszawa

1 199 000 zł60 m² 19 983 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie - Mokotów! najważniejsze informacje: mieszkanie w stanie deweloperskim - gotowe do własnej aranżacji Ty - jako Kupujący nie płacisz podatku pcc 2%! Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

780 000 zł44 m² 17 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Targówek ul. Ponarska, os. Wilno - mieszkanie 44 m2 - 2 pokoje z aneksem kuchennym - duża loggia - mieszkanie bardzo zadbane - klimatyzacja Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 44 m2 z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Markowska

Praga-Północ,Warszawa

4 200 zł57 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem | Warszawa, ul. Markowska | 57 m | 2 pokoje | balkon | garaż | Koneser rozkład Przestronne i wygodne mieszkanie o powierzchni 57 m , z klasycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wyrzykowskiego

Białołęka,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie premium na Białołęce o powierzchni 45 mkw, składający się z 2 pokoi w tym: - przestronny salon połączony z kuchnią - przedpokój - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pok. o pow. 72m2, zlokalizowane na pięknie zagospodarowanym zamkniętym osiedlu. Pokój dzienny połączony jest z kuchnią i tworzy otwartą przestrzeń. Trzy mniejsze zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

740 000 zł50 m² 14 741 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 4. piętrze w kameralnej, przedwojennej kamienicy, położonej na zielonym i cichym Osiedlu Szwoleżerów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Służew,Warszawa

3 800 zł68 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie W cichej okolicy górnego mokotowa Dostępne od zaraz | Niska zabudowa | Balkon | Widok na ogród ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 68 m2 składa się z: * Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

860 000 zł50 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w Warszawie Ursus, ul. Aleje Jerozolimskie 226 Oferuję świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni łącznej 50m , które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 450 zł58 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy ken na Ursynowie! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m2 z balkonem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 479 900 zł76 m² 19 549,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

The Estate Warsaw Na sprzedaż komfortowy, dwustronny apartament o powierzchni 75,7 m2, położony na 2. piętrze w 8-piętrowym, nowoczesnym budynku z 2010 roku, z windą, portiernią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

7 500 zł60 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 60 m , w świetnej lokalizacji na warszawskiej Woli. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

700 000 zł32 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Westate Praga oferuje na sprzedaż mieszkanie 32 m , na 1 piętrze w kamienicy z lat 60-tych w znakomitym punkcie na Saskiej Kępie przy ul. Lipskiej (róg ul. Finlandzkiej) Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł80 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ścisłe centrum. Prestiżowa lokalizacja - u zbiegu ul. Wilczej i Marszałkowskiej. Reprezentacyjna, zabytkowa kamienica; zadbana klatka schodowa; winda; zamknięte podwórze. Piękne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł36 m² 84,51 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Spółdzielnia Mieszkaniowa stawki posiada do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 35,50 m znajdujący się na 9 piętrze (10 kondygnacja) w budynku przy ul. Inflanckiej 19 (kl. nr VIII).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borzymowska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

2 950 zł52 m² 56,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament z miejscem parkingowym, dwa niezależne pokoje z oddzielną kuchnią, w kameralnym apartamentowcu ul. Borzymowska, warszawa Targówek. Wynajmę apartament 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolska

Wola,Warszawa

2 700 zł34 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ma powierzchnię 34 m , co sprawia, że jest to przestrzeń idealna dla singla lub pary. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

7 600 zł56 m² 136,27 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozmawiamy pl/ ua/ eng/ rus Nowe 3-pokojowe mieszkanie | Pierwszy najem | Loggia 10,7 m | Wysoki standard | Wola Do wynajęcia wyjątkowe, zupełnie nowe mieszkanie o powierzchni 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

9 000 zł93 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Apartament 93M2, 3 pokoje, 27M2 taras, po remoncie, park towers, pory, mokotów stegny Budynek: reprezentacyjna inwestycja Park Towers z recepcją, ochroną i monitoringiem na zamkniętym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Odolany,Warszawa

1 790 000 zł86 m² 20 782,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Panorama miasta, przeszklona oranżeria, narożna ekspozycja i wysokiej klasy wykończenie. Wnętrze, które łączy styl i funkcjonalność. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Dolny Mokotów,Warszawa

950 000 zł65 m² 14 572,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży, przestronne, ustawne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 65,19 m 2. Mieszkanie położone na wysokim parterze w cichym dobrze utrzymanym i zadbanym niskim czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegorzewskiej

Ursynów,Warszawa

699 000 zł58 m² 12 031 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Wyjątkowe "artystyczne' na ostatniej kondygnacji z dużymi balkonami! zalety: - nikt nie mieszka dookoła mieszkania, - super widoki, - duży, tarasowy, zabudowany balkon. - parki Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią i garderobą o pow. 65 mkw., położone w kamienicy z 1951 roku na Woli, tuż przy Hali Mirowskiej. Okna wychodzą na zielone patio oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

615 000 zł36 m² 17 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

* * * R E Z E R W A C J A * * * Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - ul. Nowolipki 32,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

819 500 zł57 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3 pokojowe 56,65 m2 na 12 piętrze z pięknym widokiem na zieloną skarpę. Budynek wykonany w technologii "rama H". Składa się z: - trzech niezależnych pokoi - osobnej, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobre miejsce, doskonale skomunikowane z centrum miasta. W sąsiedztwie nowe osiedla i pełna infrastruktura (sklepy, centra handlowe, usługi i in.). Osiedle "platany" -.