dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel.Nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe | 52 m | Żeromskiego 17, Warszawa - Bielany/ŻoliborzOferujemy do wynajęcia nowe, komfortowe, jeszcze niezamieszkałe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Sadyba,Warszawa

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny. Bez zwierząt. Oferujemy do najmu bardzo ładne, ciche, po gruntownym remoncie, umeblowane ( wszystkie meble nowe), jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

880 000 zł49 m² 17 999,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą 2-pokojowego mieszkania na Wilanowie. Mieszkanie Nieruchomość w stanie deweloperskim. Doskonałe miejsce do stworzenia przytulnej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baborowska

Bemowo,Warszawa

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze 9 piętrowego budynku zlokalizowane w cichej i spokojnej części Bemowa. Blisko Metro Bemowo Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sulejkowska

Praga-Południe,Warszawa

695 000 zł53 m² 13 113,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Warszawa - 52,80 m | 2. piętro | Oddzielna kuchnia | Piwnica 5 m | Plac Szembeka Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 52,80 m , położone na 2. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 38,8 m z loggią i widokiem na park Warszawa, wola, ul. Sowińskiego 24 Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort i bliskość natury w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

545 000 zł35 m² 15 522,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z doskonałą ofertą inwestycyjną - dwupokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji w dzielnicy Wola z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|mokka mokotów | Konstruktorska | Balkon | Garaż| Na wynajem eleganckie, odświeżone mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na prestiżowym osiedlu przy ul. Konstruktorskiej. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

866 000 zł40 m² 21 813,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji "oval sky". Podstawowe informacje: 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39.70m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

750 000 zł47 m² 15 889,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,2 m 2 , na 2 piętrze w 10 piętrowym, przy stacji metra natolin. Rozkładowe, dwustronne, mieszkanie z samodzielną, widną przestronną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Bródno,Warszawa

779 779 zł47 m² 16 591 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Warszawskiego Bródna, przy ul. Chodeckiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 54 m - Mokotów, okolice Jeziora Czerniakowskiego. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w zielonej części warszawskiego Mokotowa. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

1 070 000 zł50 m² 21 285,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas, bez prowizji i pcc! Na sprzedaż świeżo wykończone, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,27m2 znajdujące się na trzecim piętrze budynku z 2024r. położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i jasne mieszkanie przy ul. Cybernetyki, w okolicach Galerii Mokotów. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 roku, wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 999 000 zł80 m² 24 947 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowy, komfortowy, dwustronny apartament 80 m na Żoliborzu Artystycznym. Elegancki apartament na ostatnim 3 piętrze budynku z windą - to połączenie nowoczesnego designu, komfortu, funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Włochy,Warszawa

1 218 000 zł58 m² 20 935 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,06 m . Nieruchomość położona na trzecim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Włochy,Warszawa

2 400 000 zł122 m² 19 723,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestronny apartament o powierzchni ponad 120 m2 w kameralnej zabudowie. Lokalizacja: al. Wilanowska 206, na Mokotowie obszar Ksawerów, w odległości: 12 min pieszo - Metro Wilanowska 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

599 900 zł47 m² 12 763,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz dobrze skomunikowanego miejsca do zamieszkania z szybkim dojazdem do centrum? Świetnie trafiłeś! Mieszkanie znajduje się przy ul. Kochanowskiego, na 4 piętrze. Składa się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

6 000 zł81 m² 74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1937 roku w sąsiedztwie metra. Na łączną powierzchnię mieszkania składa się: - strona zachodnia to salon z otwartą widną wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Perkuna

Praga-Południe,Warszawa

1 150 000 zł64 m² 17 912,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Ekskluzywne mieszkanie 2-pokojowe | 64,20 m | ul. Perkuna , Praga południe/gocław | wysoki standard | miejsce parkingowe Na sprzedaż wyjątkowe , jasne mieszkanie o powierzchni 64,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

699 000 zł41 m² 17 048,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie o wielkości 41m2, które niedawno przeszło gruntowny remont, mieszkanie ma w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Czechowice,Warszawa

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 5. piętrze w 7-piętrowym budynku z 2023 roku po wymianie windy. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Wyględów,Warszawa

1 195 000 zł39 m² 30 641 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Eleganckie mieszkanie na osiedlu eko park Idealne dla singla lub pary | Pole Mokotowskie | Umeblowane | Wysoki standard | Balkon | Strzeżone osiedle | Metro ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

1 188 000 zł66 m² 17 894,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 66,39 m2 składa się z: * Salonu z otwartą dużą kuchnią, * sypialni, * łazienki z wanną, * przedpokoju. Wysokość mieszkania 270 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Muranów,Warszawa

860 000 zł52 m² 16 516,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentuje Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji. Stan budynku: budynek z 1960 roku, wybudowany w niezawodnej technologii murowanej. Stan techniczny bardzo dobry: elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

898 300 zł63 m² 14 299,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,82 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (27,42 m2) z możliwością wydzielenia osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu - bliska Wola. Osiedle ogrodzone, z ładnie zagospodarowanymi częściami wspólnymi: place zabaw, ławki, zieleń. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 635 000 zł61 m² 26 993,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 61 m | ul. Kolejowa | Wola - elegancki apartament w sercu nowoczesnej Warszawy Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży stylowego i w pełni umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

525 000 zł30 m² 17 213,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kamienica / Z widokiem na park / balkon / piwnica MD home prezentuje cichą i słoneczną kawalerkę o powierzchni 30,5m2 położoną przy ul. Opaczewskiej na Ochocie. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

990 000 zł48 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow.47,46m2 na VI kondygnacji w budynku z 1970r. (z windą), w samym centrum warszawy, śródmieście, ul. Pańska. Składa się z 3 pokoi ( jeden z balkonem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiślna

Białołęka,Warszawa

795 000 zł53 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 52,37 m , usytuowane na II piętrze w nowoczesnym, strzeżonym osiedlu przy ul. Starowiślnej. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

**zadbane 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, loggią i dużą łazienką - Ursus** Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 375,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,10 mkw. położone w wyjątkowej lokalizacji na Białołęce. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze 4-piętrowego budynku, na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Mirów,Warszawa

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu mieszkanie o pow. 33 m2 w zadbanej kamienicy z 1938 roku, przy ul. Siennej 89. Dostępne od zaraz. Blisko Pałacu Kultury, dworca Centralnego, złotych Tarasów, warsaw spire/placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mirtowa

Wawer,Warszawa

765 900 zł50 m² 15 318 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Westate wola prezentuje wyjątkowe, jasne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m , położone przy ul. Mirtowej 10 w spokojnej, zielonej części Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

545 000 zł33 m² 16 317,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Warszawa, praga Południe, gocławek, ul Łukowska 300 m od Promenady Dwupokojowe mieszkanie, z wydzieloną półotwartą kuchnią. Przestronny przedpokój z szafami wnękowymi. Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zagórna

Śródmieście,Warszawa

2 400 000 zł71 m² 33 594,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Powiśle , klimatyczne 4- pokojowe mieszkanie usadowione na 3 piętrze w 5- piętrowym budynku z 1984 r (po gruntownej renowacji w 2020 r ). Budynek z cegły w idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: cena: czynsz dla Właściciela : 4 500 zł (mieszkanie) oraz 200 zł (miejsce postojowe) Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

965 000 zł50 m² 19 491 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

4 400 zł41 m² 107,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng do wynajęcia - 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem na żoliborzu | powązkowska 42 Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bednarska

Mariensztat,Warszawa

5 300 000 zł140 m² 37 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1949

Digital Broker prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, 4-pokojowe o powierzchni 140 m2 w wyjątkowej lokalizacji w zabytkowej kamienicy przy ulicy Bednarskiej 12 na.