dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 600 000 zł123 m² 21 191,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż położoną w samym centrum Wilanowa - przy ulicy Branickiego 20 w Warszawie. Jest to idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłosia

Włochy,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loftowe 2 pokoje | 41m2 | ul. Kłosia | Blisko kolejki do centrum Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41m2, położone na 1 piętrze w loftowym budynku z windą, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

599 000 zł40 m² 14 790,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

350 000 zł20 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 19,44 m , położona w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy Ursusie. To doskonała propozycja dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Winnica,Warszawa

850 000 zł57 m² 14 912,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Białołęce - Winnica. Układ pomieszczeń: - przedpokój - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spalska

Sadyba,Warszawa

830 000 zł52 m² 15 961,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie z ogrodem i widokiem na park - 3 pokoje | Sadyba, ul. Spalska 1 Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

600 000 zł51 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie. Obecny układ i potencjał inwestycyjny: aktualnie w mieszkaniu wydzielono 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

1 279 000 zł69 m² 18 536,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie komfort, przestronność oraz przytulny charakter? To nieruchomość, w której od pierwszej chwili poczujesz się jak w domu. 69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

410 000 zł26 m² 15 891,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kawalerka po odświeżeniu, zlokalizowana przy ul. Wyspowej 1 na warszawskim Targówku. Mieszkanie ma powierzchnię 25,79 m i znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolska

Wola,Warszawa

815 000 zł58 m² 13 996,20 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

4 niezależne pokoje do remontu | 58 m | Wola | 5 minut do metra Płocka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,23 m , położone na 3 piętrze w budynku z 1977 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

1 290 000 zł107 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie położone na zielonym i spokojnym, strzeżonym osiedlu na Nowych Włochach. Powierzchnia mieszkania to 106,70 m Lokalizacja: bardzo dobry dojazd co centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

1 449 000 zł73 m² 19 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie | Praga Południe | gotowe do zamieszkania Szukasz miejsca do życia, które jest nie tylko nowe i estetyczne, ale przede wszystkim komfortowe i funkcjonalne? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

487 000 zł38 m² 12 986,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

W skrócie: wawer, marysin Wawerski, ul. Korkowa 137C Rok budynku 1967 r. 37,5 m 1 z 4 pięter Balkon Do mieszkania przynależy piwnica Świetny układ mieszkania Stan prawny: istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starej Gruszy

Białołęka,Warszawa

675 000 zł52 m² 12 980,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , z ogródkiem 98m , zlokalizowane na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 2004 roku. Bezpośrednie wyjście na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Nowodwory,Warszawa

878 000 zł60 m² 14 756 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piękne, świetnie doświetlone, nowocześnie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie położone w bardzo zadbanym i całodobowo chronionym apartamentowcu z 2016 roku, zlokalizowanym na Nowodworach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

399 000 zł29 m² 13 902,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż Kawalerka z balkonem, usytuowana na parterze w bloku przy ul. Podłużnej, na warszawskiej Białołęce (osiedle Lewandów). Mieszkanie o powierzchni 29 m składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

579 000 zł30 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy jasne, ciche 1 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Pradze Wykończone w oparciu o detale, do wprowadzenia Budynek z 1960 r , cegła Wysokość 3 m Ciche, widok na Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone przy ul. Bukowińskiej 12 w Warszawie, zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

799 267 zł50 m² 15 890 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Polecamy Państwa uwadze niewielkie, acz całkiem dobrze zaprojektowane mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem przy ul. Etiudy Rewolucyjnej na warszawskim Mokotowie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 400 zł37 m² 91,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu Artystycznym | Kaliny Jędrusik 4 | 37 m Do wynajęcia stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Libijska

Saska Kępa,Warszawa

1 880 000 zł87 m² 21 609,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Avenue Estate przedstawia wyjątkowy apartament na Saskiej Kępie - pod prestiżowym adresem, w sercu jednej z najbardziej stylowych i pożądanych dzielnic Warszawy. To miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

2 099 000 zł96 m² 21 864,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o niepowtarzalnym, vintage owym charakterze, położone w modernistycznej kamienicy z 1935 roku, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 600 zł34 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zwierzęta są akceptowane. Do wynajęcia bardzo ładne, ciche, nowocześnie wykończone, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze z balkonem. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

519 000 zł39 m² 13 359,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,85 m , położone przy ul. Karolkowej 60 w Warszawie, usytuowane na 2. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Ulrychów,Warszawa

948 000 zł49 m² 19 217,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoje miejsce na woli Otwórz drzwi do komfortowego życia w jednym z najbardziej pożądanych rejonów Warszawy! To mieszkanie to połączenie nowoczesności, funkcjonalności i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

609 000 zł42 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na parterze budynku z 2012 roku, na zamkniętym, kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 935,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Miejsce idealne zarówno do codziennego życia oraz jako inwestycja na wynajem. Mieszkanie 3-pokojowe, z widokiem na zieleń. Układ mieszkania oraz ekspozycja okien na wschód i zachód zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

2 550 zł38 m² 66,41 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Stylowa kawalerka z balkonem i parkingiem | Apartamentowiec z recepcją Do wynajęcia komfortowa, przestronna kawalerka o powierzchni 38,4 m , położona przy Alei Sikorskiego 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Dembego 10 mieszczące się na pierwszym z siedmiu pięter budynku z 2003 roku. Na powierzchni 50,00 m2 znajdują się: 2 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

784 000 zł47 m² 16 680,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Westate Włochy prezentuje mieszkanie z bardzo dobrym, funkcjonalnym układem, położone w jednej z najbardziej cenionych części Warszawa - na Mokotowie, przy ul. Racławickiej 19. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

15 800 zł90 m² 175,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancką powierzchnię biurową o metrażu 90 m , mieszczącą się w reprezentacyjnej, zabytkowej Kamienicy Lindenfelda przy Alejach Ujazdowskich 16 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

2 500 000 zł73 m² 34 246,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament W prestiżowym apartamentowcu W pobliżu arkadii Z przestronnym tarasem Doskonała lokalizacja, śródmieście | Bardzo wysoki standard | W pełni umeblowany |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie na Warszawskim Wilanowie idealne dla pary, oczekującej wysokiego standardu, komfortu wynikającego z pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komitetu Obrony Robotników

Okęcie,Warszawa

750 000 zł58 m² 12 864 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje z loggią, ogródkiem i garażem | Warszawa Włochy - ul. Komitetu Obrony Robotników 39b Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

990 000 zł67 m² 14 871,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie 66 m - Ochota, ul. Opaczewska. Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w amfiladzie o powierzchni 66 m , zlokalizowane na Ochocie.l Podstawowe informacje: - Adres:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

1 270 000 zł51 m² 24 902 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Stylowo urządzony, komfortowy apartament w kamienicy z lat 50' tuż przy Ogrodzie Krasińskich i metrze Ratusz Arsenał! budynek: historyczne Osiedle Prezydenckie przy ul. Generała Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotopolska

Targówek,Warszawa

650 000 zł53 m² 12 289,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe 52,89 m Targówek Wprowadzenie Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 52,89 m , zlokalizowane przy ulicy Złotopolskiej 11 na warszawskim Targówku. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Nowe Włochy,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, warszawa - Nowe Włochy, ul. Obywatelska Podstawowe informacje: - powierzchnia: 42,5 m . - 2 pokoje + balkon - I piętro - Rok budowy: 2013 Dodatkowo: miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

1 499 000 zł87 m² 17 155 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 87,38 m , zlokalizowane przy ul. Stryjeńskich. To oferta skierowana do klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 450 zł58 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy ken na Ursynowie! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m2 z balkonem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

890 000 zł70 m² 12 678,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Idealne dla rodziny | 3 pokoje | zielony ursynów | od zaraz Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,2 m , położone w zielonej, spokojnej części.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij