dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Piaski,Warszawa

622 000 zł42 m² 14 988 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż 41.5 m2, parter/10 w budynku z 1973 r., Bielany, Piaski. Do remontu, idealne dla singla lub pary, także na flippa lub inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 499 000 zł100 m² 24 990 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy luksusowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100m2 w samym sercu Woli. Wyjątkowe mieszkanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających! Dwupoziomowa przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

530 000 zł28 m² 18 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja *wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga Północ, zabytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! mieszkanie : Po remoncie generalnym. Całe wyposażenie i umeblowanie nowe. Dwa niezależne pokoje (17m i 11m) , widna kuchnia (8 m), oddzielna toaleta z umywalką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 40 m w dobrym stanie po remoncie w pełni umeblowane i wyposazone blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

739 000 zł46 m² 16 131,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie: idealne na inwestycję lub pierwsze mieszkanie. 2 pokoje z kuchnią w kamienicy na parterze, w świetnym punkcie komunikacyjnym. Okna w mieszkaniu wychodzą na dwie strony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

629 000 zł38 m² 16 466 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetna lokalizacja - bezpośrednio obok biurowca Atlas Tower, niemal przy samym Placu Zawiszy. Dwa osobne i słoneczne pokoje. Okna z ekspozycją zachodnią wychodzą na zielone, wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Jelonki,Warszawa

435 000 zł30 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu małe, dwupokojowe mieszkanie na warszawskich Jelonkach. Mieszkanie jest niezamieszkałe, do przejęcia od zaraz. Mamy tam 2pokoje 9 i 12m2, ciemną kuchnie 3m2, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordynacka

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w Kamienicy, tuż tuż przy Nowym Świecie! ordynacka, więc ciche, ale blisko Krakowskie Przedmieście i Uniwersytet Warszawski. Wykończony w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 290 zł22 m² 104,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji Mikrokawalerka w centrum Warszawy - ul. Marszałkowska 27/35 | 5. piętro | Klimatyzacja | wifi | Po odświeżeniu od zaraz Na wynajem nowoczesna, w pełni umeblowana mikrokawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 800 zł48 m² 120,83 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowym budynku przy Krochmalnej 56 w bliskim sąsiedztwie Browarów Warszawskich. Ten w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

4 700 000 zł150 m² 31 291,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronny Apartament o powierzchni 150,20 m w prestiżowej inwestycji Patria, jednej z najbardziej pożądanych punktów na mapie Warszawy. Wyjątkowa lokalizacja , wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

655 000 zł39 m² 16 881,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | Mokotów | ul. Maklakiewicza | po remoncie | idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadźwingów

Mokotów,Warszawa

899 000 zł56 m² 15 939,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni: 56,4 m2 składa się z: - salonu, - pokoju, - sypialni, - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meander

Kabaty,Warszawa

880 000 zł64 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie Metro Natolin 5 min pieszo Nieruchomość składa się z: -trzech niezależnych pokoi/21.81, 10.06, 11.83 m -widnej kuchni w zabudowie pod wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,73 m2 w apartamentowcu przy ul. Kłobuckiej. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym o powierzchni 24 m2, sypialni 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

1 089 000 zł51 m² 21 340,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Opiekun oferty: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,03 m2 na Śródmieściu. Podstawowe informacje: nieruchomość znajduje się na 6. piętrze 7piętrowej kamienicy z lat 50., wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

830 000 zł46 m² 17 849,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z: - salonu, - jadalni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Dolny Mokotów,Warszawa

3 270 000 zł122 m² 26 906,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronny apartament, położony w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów. Uwagę zwraca przemyślany układ pomieszczeń, wysokie wnętrze, nowoczesna technologia Smart Home oraz wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

1 479 000 zł61 m² 24 245,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Mieszkanie na sprzedaż - Wola / Mirów Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych części warszawskiej Woli - Mirów. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Powiśle,Warszawa

8 960 860 zł145 m² 62 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas Na sprzedaż wyjątkowy apartament z pięknym widokiem na zieleń i Park Kazimierzowskiego w unikalnej lokalizacji przy ulicy Dynasy na warszawskim Powiślu. Piękny kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modlińska

Żerań,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, ul. Modlińska 56b, 44 m , garaż Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniewska

Mokotów,Warszawa

795 849 zł51 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio Zapraszamy do kontaktu - odpowiadamy szybko. W ofercie posiadamy również inne mieszkania w tej oraz w innych inwestycjach. Na sprzedaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

1 995 000 zł95 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wnętrze prowadzi dzień w dobrym rytmie: część dzienna płynnie łączy salon z kuchnią i całoroczną, przeszkloną loggią; część prywatna daje spokój i porządek (sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

6 000 zł75 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m przy ul. Przasnyskiej na Żoliborzu (sady Żoliborskie). Lokal znajduje się na 2. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Białołęka / 2 pokoje - 40 m2 / Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 800 zł55 m² 69,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamkowa

Elsnerów,Warszawa

2 850 zł50 m² 57,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią i miejscem postojowym | 49,8 m | Os. Wilno Oferuję do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego mieszkania z dwoma pięknymi ogrodami oddalonego 15 minut spacerem od Galerii Młociny oraz stacji I linii metra- młociny. Zalety: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

615 000 zł37 m² 16 404,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,49 m2 z dużym balkonem 6,75 m2 w stanie deweloperskim. Na dachu budynku znajduje się wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł100 m² 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Opis nieruchomości i pomieszczeń: apartament podzielony jest na strefę dzienna i prywatną. W części dziennej znajduje się: - przestronny hol wejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł90 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nowoczesny, trzypokojowy apartament na Muranowie w budynku z 2021 roku. Parametry nieruchomości Trzypokojowy apartament o powierzchni 90 metrów kwadratowych znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 898 000 zł56 m² 33 990 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy, wykończony w wysokim standardzie trzypokojowy apartament położony na warszawskiej Woli, tuż obok metra Rondo Daszyńskiego. Lokal usytuowany jest na 7 z 8 pięter z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

565 000 zł32 m² 17 902,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Starych Bielanach. Ulica Podczaszyńskiego pomiędzy ulicami Cegłowską a ulicą Barcicką. Okolica małych, spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

5 100 zł70 m² 73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam! Nowe budownictwo 2019r.! wysoki standard! 2 balkony! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania. Na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

730 000 zł38 m² 19 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa ul. Międzynarodowa. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Egipska

Saska Kępa,Warszawa

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 55 m , położone na 1 piętrze budynku na Saskiej Kępie przy ul. Egipskiej. Mieszkanie idealne dla pary, małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolkowska

Bemowo,Warszawa

3 500 zł58 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe na Bemowie o powierzchni 58 m2. Mieszkanie położone 300m od stacji Metro Bemowo Ratusz, blisko sklepu Lidl. 3 niezależne pokoje oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

829 000 zł71 m² 11 676,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie z potencjałem | 71 m | balkon | garaż | winda | Białołęka - ul. Książkowa Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszei

Wola,Warszawa

895 000 zł63 m² 14 206,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Do sprzedaży 62,40 mkw - 3 pokojowe mieszkanie w Warszawie w super komunikacji obok Alei Prymasa Tysiąclecia. Mieszkanie może być tez świetnym produktem inwestycyjnym - w mieszkaniu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

920 000 zł63 m² 14 603,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje mieszkanie położone przy ul. Polinezyjskiej na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość znajduje się w bardzo bliskiej odległości od.