dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

710 000 zł38 m² 18 537,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Jeżeli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia blisko Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego to ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

2 600 zł31 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka z widną kuchnią i pięknym widokiem - Mokotów, ul. Domaniewska Szukasz mieszkania, które łączy świetną komunikację z ciszą i komfortem? Ta oferta spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

450 000 zł31 m² 14 610,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Polecam: 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,8 m2 usytuowane na 2 piętrze w zadbanej kamienicy. Lokal jasny, rozkładowy, zachodnia ekspozycja okien. Nieruchomość idealna do zaaranżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, nowocześnie odnowione mieszkanie z widokiem na park Ochota | ul. Szczęśliwicka | 8. piętro Wyjątkowe, świeżo odnowione mieszkanie położone w sercu Starej Ochoty, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniewska

Mokotów,Warszawa

831 880 zł59 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio Zapraszamy do kontaktu - odpowiadamy szybko. W ofercie posiadamy również inne mieszkania w tej oraz w innych inwestycjach. Na sprzedaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiślna

Białołęka,Warszawa

670 000 zł43 m² 15 523,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Są mieszkania, które od pierwszego spojrzenia dają poczucie równowagi między funkcjonalnością a komfortem, miastem a zielenią, codziennością a przestrzenią do odpoczynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żoliborz / ul. ks. Jerzego Popiełuszki / 46 m2 / 2 pokoje / piwnica mieszkanie Składa się z: - pokoju dziennego - sypialni - oddzielnej, widnej kuchni - łazienki z wanną - przedpokoju Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

898 000 zł54 m² 16 753,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na granicy Stegien i Sadyby. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 12-piętrowym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

986 000 zł68 m² 14 504,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,98 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (24,87 m2) - sypialni (11,23 m2) - sypialni (12,01 m2) - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

855 000 zł50 m² 16 998 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50,3 m , położonego w samym sercu Warszawy - w prestiżowej lokalizacji Wola. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

760 000 zł48 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży atrakcyjne, kameralne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 położone w świetnej lokalizacji Warszawy, w najpiękniejszej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 130 000 zł74 m² 15 178 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,45 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (21,67 m2) z możliwością wydzielenia osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

689 000 zł33 m² 20 716 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego lub mieszkania na start w niedalekiej odległości od Galerii Mokotów ta oferta jest dla Ciebie! budynek: przyjemne osiedle znajdujące się przy ul. Złoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 310 000 zł56 m² 23 506,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Idealny balans: miejski styl Qbiku i cisza od wewnętrznego patio 55,73 m + balkon + garaż + komórka lokatorska Wnętrze pełne światła i komfortu Wysokość 280 cm i duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułku AK Baszta

Mokotów,Warszawa

895 000 zł63 m² 14 206 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe z możliwością przerobienia na 3 pokoje na Mokotowie Stacja Metra Wierzbno na pieszo 10 min Budynek z 1996r , Rama H, apartamentowiec Balkon 6 m Głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Saska Kępa,Warszawa

4 600 zł46 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie z ogródkiem w wyjątkowej kamienicy w Śródmieściu. Idealne dla pary lub singla oraz osób ceniących unikalne wnętrza w połączeniu z najlepszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

619 900 zł50 m² 12 275,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche, ogrodzone i strzeżone. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł27 m² 104 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe, nowocześnie wykończone, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone w efektownym apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

570 000 zł38 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 37,5 m - Warszawa, białołęka, ul. Winorośli 10 Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon (8 m ), sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Służewiec,Warszawa

930 000 zł53 m² 17 547,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie 53,4 m na Mokotowie (służewiec), ul. Gotarda. Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

899 000 zł36 m² 24 558,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Prestiżowe Apartamenty Murano synonim wysokiej jakości, komfortu i wyjątkowej lokalizacji w śródmieściu Warszawy. Na sprzedaż oferujemy luksusowy apartament o powierzchni 36,24 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiedacza

Ursynów,Warszawa

2 100 000 zł115 m² 18 324,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Ten przestronny apartament o powierzchni 114,6 m , położony w spokojnej i kameralnej części Ursynowa, łączy wygodę codziennego życia z harmonijnym układem wnętrz. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topograficzna

Rembertów,Warszawa

899 999 zł89 m² 10 158 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | 89 m | Rembertów, ul. Topograficzna Zapraszam na prezentację! To 90-metrowe, jasne i przestronne mieszkanie w Rembertowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

9 500 zł122 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament o powierzchni ponad 120 m2 w kameralnej zabudowie. Lokalizacja: al. Wilanowska 206, na Mokotowie obszar Ksawerów, w odległości: 12 min pieszo - Metro Wilanowska 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł80 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ścisłe centrum. Prestiżowa lokalizacja - u zbiegu ul. Wilczej i Marszałkowskiej. Reprezentacyjna, zabytkowa kamienica; zadbana klatka schodowa; winda; zamknięte podwórze. Piękne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

13 500 zł95 m² 142,11 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 95 m2 w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski MWH Architekci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

1 225 000 zł67 m² 18 172,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Gotowiec inwestycyjny | 2 niezależne lokale | Bemowo | Dochód od 1. dnia | roi 5,7% Na sprzedaż w pełni funkcjonująca nieruchomość inwestycyjna z aktywnymi umowami najmu, generująca stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

1 296 180 zł68 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament Z widokiem na park, 68 m2, dwa pokoje, ul. Powsińska, mokotów. Budynek: elegancki budynek z elewacją z piaskowca, całodobową ochroną i udogodnieniami dla osób starszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Warszawa

835 000 zł28 m² 29 821,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Wyjątkowe mieszkanie z duszą przy Barbakanie Stare Miasto, ul. Mostowa Zapraszam do odkrycia miejsca absolutnie wyjątkowego mieszkania położonego w samym sercu warszawskiej Starówki, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

795 000 zł48 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją przytulnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 48m , położonego na trzecim piętrze bloku zlokalizowanego przy ul. Wrzeciono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brukselska

Saska Kępa,Warszawa

8 500 zł115 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Saska Kępa / ul. Brukselska / 115 m2 / 3 pokoje / winda / taras / garaż na trzy samochody Apartament w wysokim standardzie, położony na urokliwej Saskiej Kępie w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościeszów

Białołęka,Warszawa

1 225 000 zł79 m² 15 506,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie 79 m z tarasem | Białołęka, warszawa Prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dziatwy

Henryków,Warszawa

719 000 zł44 m² 16 285,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 44,15m2, piętro 3/3 z windą, w budynku z 2016r. Białołęka, henryków. Gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 800 zł36 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane mieszkanie 39,15 mkw Przy ulicy Siedmiogrodzkiej na Woli. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

500 000 zł29 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na Woli w bloku z 1975 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 29m2 przy ul. Obozowej składające się z: przedpokoju Sypialni Aneksu Kuchennego Łazienki Lokal nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

899 000 zł40 m² 22 587 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

To mieszkanie jest propozycją dla osób, które chcą mieszkać w mieście, ale nie w jego hałasie. Dla tych, którzy po pracy chcą zamknąć drzwi i naprawdę odpocząć, albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

3 000 zł27 m² 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia umeblowane mieszkanie po remoncie o pow.27 m2 na nieogrodzonym i strzeżonym nowoczesnym osiedlu Mickiewicza (.