dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Imielin,Warszawa

710 000 zł47 m² 15 106,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, położone na ostatnim piętrze (4/4) budynku z lat 80-tyc, na ul. Szolc-Rogozińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

960 000 zł57 m² 16 931,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,7 m (2 pokoje), położone na 5. piętrze (z 6) w zadbanym bloku z 2005 r. idealna propozycja dla pary, singla lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okęcka

Mokotów,Warszawa

850 000 zł46 m² 18 279,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Warszawa, mokotów - Ksawerów - ul. Okęcka > 46,5 m2 > 2 pokoje z jadalnią i otwartą kuchnią > balkon typu loggia ok 4 m2 > ostatnie - 10 piętro w budynku z 1968r. z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 989 000 zł89 m² 22 325,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż | warszawa | mokotów | mieszkanie | 89,09m2 | 4 pokoje | 1 989 000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się w Warszawie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

6 300 zł110 m² 57,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 4 pokoje, 110 m , Warszawa Wilanów Ogród, garaż, kameralność Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 110 m , położone na parterze segmentu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 989 000 zł89 m² 22 325,70 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne, eleganckie i komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,09 mkw. z balkonem i miejscem postojowym, usytuowane na 2 piętrze 14 kondygnacyjnego apartamentowca z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

5 700 zł69 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania 4-pokojowego w Miasteczku Wilanów Mieszkanie zostało starannie zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego użytkowania: przestronny salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

496 000 zł27 m² 18 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferuję mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na Woli. To wyjątkowe miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum, a jednocześnie cenią spokój i zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Asfaltowa

Mokotów,Warszawa

2 415 000 zł87 m² 27 822,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż wyjątkowe, wysokie (3 m), czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 86,8 m (w rzeczywistości ok. 92 m ) w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji przy klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

1 289 000 zł65 m² 19 800,30 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesny Apartament z tarasem w inwestycji Wola Tower z 2009 r. Gotowy do wprowadzenia, niewymagający dodatkowych nakładów finansowych. Apartament składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe na wysokim parterze położone w niskim budynku, osiedle strzeżone na Kabatach. Blisko Las Kabacki, stacja metra, południowa Obwodnica Warszawy. Rozkładowe, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

2 990 000 zł81 m² 36 913,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament zaprojektowany z myślą o harmonii i nowoczesnej estetyce, tworzy przestrzeń, w której światło staje się integralnym elementem wystroju. W ciągu dnia wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 129 999 zł48 m² 23 789,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkani zlokalizowane przy ul. Kaliny Jędrusik składające się z: - salonu - sypialni - oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju - tarasu Funkcjonalny, przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

825 000 zł64 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Warszawa, targówek Mieszkaniowy, ul. Złotopolska Metro Trocka 200 m Autobus 150 m Bardzo ustawne, widne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem. Zadbany, ogrodzony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 135 000 zł114 m² 18 675,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w najbardziej pożądanej części Miasteczka Wilanów. Ten ekskluzywny apartament to połączenie nowoczesnej elegancji, najwyższej jakości wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowieńska

Praga-Północ,Warszawa

849 000 zł69 m² 12 340,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Poznaj miejsce, które daje rodzinie prawdziwy komfort na co dzień. To przestrzeń, w której liczy się wygoda, bezpieczeństwo i funkcjonalny układ tak, żeby każdy domownik miał swój kąt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modra

Mokotów,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2. Znajdujące się w odległości 5 min. od stacji Metra Wilanowska, blok znajduje się przy ul. Modrej. Jest to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

1 340 000 zł58 m² 22 984,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

: atrakcyjne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Żoliborzu : Przestronne, ciche i bardzo wygodne, z garderobą oraz loggią. Zamknięte osiedle z basenem, jacuzzi oraz siłownią do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 407 000 zł41 m² 34 595,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż narożne 40 m w nowoczesnej inwestycji w centrum. Układ 2-pokojowy, jasny salon z dużymi przeszkleniami, oddzielna sypialnia i balkon dokładnie ten zestaw, który najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

825 000 zł57 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

827 851 zł59 m² 14 017,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 59 m w układzie 3-pokojowym, które zostało zaprojektowane dokładnie tak, jak powinno wyglądać wygodne mieszkanie na co dzień. Bez przypadkowych metrów, bez wąskich pokoi i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Imielin,Warszawa

645 000 zł57 m² 11 355,60 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Narożne, 3 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu, o powierzchni 56.8 m przy ul. Stefana Szolc Rogozińskiego na Ursynowie. Lokal położony jest na 3-cim piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sztormowa

Marina Mokotów,Warszawa

3 150 000 zł118 m² 26 694,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

4-pokojowy apartament z dwiema łazienkami, garderobą i pralnią - 2. piętro, okna na wschód i południe Mamy przyjemność zaprezentować bardzo atrakcyjnie wykończony gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

630 500 zł38 m² 16 592,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszno

Wola,Warszawa

789 000 zł46 m² 17 063,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Woli. Lokal o funkcjonalnym układzie, idealny zarówno jako pierwsze mieszkanie, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

625 000 zł27 m² 23 148,20 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Grzybowska topowa lokalizacja, małe 2 pokojowe, słoneczne, ciche z fascynującą panoramą. Dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,20 m2, jasne, słoneczne, z wyjątkowym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

649 834 zł38 m² 17 100,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Wyględów,Warszawa

897 000 zł56 m² 15 989,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.10 m przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 na Mokotowie ( osiedle Wyględów). Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

660 000 zł30 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Z przyjemnością prezentuję nietuzinkową ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu warszawskiego Solca, ul. Wilanowska 14a. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w niepowtarzalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (do remontu) o łącznej powierzchni 54 m2, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy. Budynek usytuowany wzdłuż Alei Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

1 797 500 zł72 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament przy Łazienkach Królewskich Belvedere Residence, mokotówzamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie w sercu zielonego Mokotowa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny, w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament (2 osobne pokoje z jasną kuchnią), śródmieście, tuż przy stacji metra Gdańska. Dostępne od 2 marca 2026. Śródmieście | metro gdańska |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

659 000 zł44 m² 14 842 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na czwartym piętrze w kamienicy bez windy przy ul. Grochowskiej. Mieszkanie, jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

818 235 zł45 m² 18 260,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | bezpośrednio | 0% pcc Nowoczesne osiedle stworzone z myślą o komforcie i funkcjonalności. Inwestycja dedykowana jest rodzinom, singlom oraz inwestorom ceniącym wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Bielany,Warszawa

2 252 500 zł85 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej lokalizacji blisko parku Stawy Kellera. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł38 m² 24 954 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Do sprzedaży 2-pokojowe częściowo umeblowane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dynarska

Bemowo,Warszawa

849 000 zł69 m² 12 341,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

ul. Dynarska, bemowo-Lotnisko, warszawa Wymagany zakup obligatoryjny 10 000zł za piwnice Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,79 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Jelonki,Warszawa

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem | 41,43 m | Bemowo - Jelonki | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferuję ustawne, jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 499 000 zł72 m² 20 819,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż selektywnie wybrane mieszkanie w nowo powstałej inwestycji Royal Residence od robyg, w kameralnym etapie 7! Mieszkanie (dwustronne) 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

990 000 zł47 m² 21 226,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu stylowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2, znajdujące się na 3 piętrze 6-piętrowego budynku Villa Ventus z 2014 roku budowy, na osiedlu "apartamenty Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilanów,Warszawa

5 300 zł75 m² 70,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, w pełni wyposażony apartament 3-pokojowy o powierzchni 75 m , położony w jednej z najbardziej cenionych części Wilanowa - przy ul. Branickiego,.