dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zapłocie

Wilanów,Warszawa

5 700 zł68 m² 83,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zupełnie nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na nowoczesnym osiedlu Millanova w zielonej i spokojnej części Wilanowa. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Stara Ochota,Warszawa

2 430 000 zł135 m² 17 960,10 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Digital Broker prezentuje wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem i spektakularnym, niczym nieograniczonym widokiem na panoramę Warszawy. Nieruchomość położona jest na prestiżowej Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 620 zł30 m² 87,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. Studio apartment with a dedicated sleeping area! Features: living area furnished with a comfortable fold-out sofa, dining.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Otwocka

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł40 m² 88,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie w nowoczesnym budynku przy ul. Otwockiej 8 na Pradze Północ. Przestrzeń, która daje komfort To pierwszy najem. Wszystkie sprzęty są fabrycznie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Wola,Warszawa

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Smoczej na warszawskiej Woli. To idealna propozycja dla singla, pary lub pod inwestycję. Głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

949 000 zł70 m² 13 594 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,81 m2 znajdujące się przy ul. Aluzyjnej 19 na Warszawskiej Białołęce. Lokalizacja: - warszawa ul. Aluzyjna 19 - Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zegadłowicza

Wola,Warszawa

7 000 zł69 m² 101,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta od właściciela prywatnego, proszę agentów o nie kontaktowanie się ze mną jeśli nie mają klienta. Z przyjemnością prezentuję do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

769 000 zł63 m² 12 206,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie obok stacji metra Imielin. Jest ciche z rozległym widokiem o ekspozycji wschodniej i zachodniej. Składa się z trzech oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 450 000 zł100 m² 24 426,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować położony na ostatnim pietrze budynku, wykończony. wysokim standardzie penthouse z tarasem i loggią na Warszawskim Wilanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pelcowizna,Warszawa

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 37 m | Bulwary Praskie | ul. Jagiellońska 75 | dostępne od zaraz** Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Sielce,Warszawa

1 245 000 zł70 m² 17 790,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 3 pokoju na sprzedaż na Dolnym Mokotowie, na zamkniętym i chronionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

515 000 zł37 m² 13 918,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Są mieszkania, które od pierwszego momentu dają poczucie spokoju i prywatności, a jednocześnie oferują nowoczesność i wygodę codziennego życia. Taką propozycją jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilanów,Warszawa

1 639 000 zł79 m² 20 746,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż selektywnie wybrane mieszkanie w nowo powstałej inwestycji Royal Residence od robyg, w najnowszym etapie 6! Stan prawny: cesja umowy deweloperskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rakowiec,Warszawa

799 000 zł47 m² 17 145,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Atrakcyjne mieszkanie położone w środku przestronnego osiedla otoczone zielenią. Duże przestrzenie między budynkami wypełnione drzewami i kwitnącymi krzewami dają poczucie bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

3 000 zł74 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73,85 m , położone na 2. piętrze budynku przy ul. Renesansowej w Warszawie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

3 800 zł49 m² 77,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w centrum zagłębia biznesowego na Warszawskim Mokotowie, w inwestycji firmy Okam, central House Mokotów. Apartament usytuowany na 3 piętrze nowego budynku z 2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

2 800 zł38 m² 74,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m2 na wynajem, znajdujące się na parterze w bloku z 1974 roku budowy przy ul. Śniardwy, 2 na Warszawskim Mokotowie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 450 000 zł99 m² 24 772,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

English version below! Przedstawiamy Państwu elegancki 3 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany na pierwszym piętrze jednej z najładniejszych inwestycji w Miasteczku Wilanów - Fountain.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie na Kamionku przy ulicy Żupniczej blisko swps. Mieszkanie znajdujące się na parterze, ma powierzchnię 42 m2, składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

989 400 zł66 m² 15 022,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze-Południe (kamionek) położone na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku z windą rok budowy 2025 (IV kw) przy ul. Żupniczej. Szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

875 000 zł60 m² 14 484,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień otwarty zapraszamy! Serdecznie zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w środę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Renesansowa 27 | Bielany klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Wola,Warszawa

589 000 zł37 m² 15 858,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Woli, przy ul. Góralskiej 20, 3 min. od stacji Metra Księcia Janusza. Idealna inwestycja zarówno pod wynajem jak i na start. Na 37 m2 mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meissnera

Praga-Południe,Warszawa

1 078 575 zł73 m² 14 775 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Idealne dla rodziny! 4-pok. z Klimatem. Pow. 73 m2, balkon, piwnica - Przytulne i Wygodne - Gocław / Praga Południe na sprzedaż przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone 4-pok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

561 000 zł37 m² 15 162,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Bielanach w niedalekiej odległości od Metra. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój z aneksem kuchennym: 22,7 m -drugi pokój: 11,3 m idealny jako sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Centrum,Warszawa

990 000 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w Centrum Warszawy. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,75 m , położone w kamienicy z 1962 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

949 000 zł40 m² 23 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż słoneczne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie po remoncie, wykończone w funkcjonalnym i nowoczesnym standardzie. Przemyślany układ, bardzo dobre doświetlenie oraz duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 35m , 1 piętro bez windy - wygodne schody z lat 50 tych. Budynek po remoncie, położony przy ul. Nowolipie róg Jana Pawła. Składa się z jednego pokoju, osobnej dużej kuchni (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stegny,Warszawa

825 000 zł64 m² 12 992,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4 pokoje, 63,5m2, do remontu, pod inwestycje, pierwsze mieszkanie, duży balkon, piwnica, sardyńska, stegny Mokotów " Rodzinny kredyt mieszkaniowy" Budynek: wysoki blok mieszkalny, 10-cio piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

2 550 zł34 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ofertą najmu okazjonalnego jest funkcjonalna kawalerka na warszawskim Muranowie (śródmieście) przy ul. Dubois 4. Dostępna od 1 kwietnia. Lokal ma powierzchnię niecałych 34 mkw i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sitnika

Wola,Warszawa

2 950 zł46 m² 64,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta: 15.03.2026 BIURA NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ENGLISH VERSION BELOW Słoneczne umeblowane mieszkanie do wynajęcia tuż przy Parku Moczydło na Woli; 2 pokoje, osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okińskiego

Ochota,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie, położone przy ul. Okińskiego na warszawskiej Ochocie. Lokal o powierzchni 37 mkw znajduje się na 4. (ostatnim) piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i wygodnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m, położone na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą przy ul. Wilhelma Konrada Roentgena 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

629 000 zł32 m² 19 353,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna tyko w Digital Broker! Prezentujemy 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5m , zlokalizowane przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 45. To idealna propozycja dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 599 000 zł62 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m , zlokalizowane na Żoliborzu, ul. Krasińskiego. To idealna propozycja dla rodziny z dzieckiem lub pary ceniącej komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

464 000 zł31 m² 14 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na Białołęce w bloku z 2000 roku (cegła) 1-pokojowe mieszkanie o pow. 31m2 przy ul. Książkowej składające się z: przedpokoju Salony Wnęki sypialnianej Kuchni Loggii Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

644 344 zł38 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na powiślu do remontu Dwa oddzielne pokoje | Do remontu | Półotwarta kuchnia | Łazienka z wanną | Lokal z najemcą | Duża piwnica | Dobrze skomunikowana lokalizacja ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

70m2, 3 pokoje z balkonem. Eleganckie, wygodne, ładnie urządzone, świeżo odnowione. Salon z aneksem kuchennym. Dwie sypialnie jedna z dużym łóżkiem i obszerną szafą, druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nalewki

Muranów,Warszawa

715 000 zł37 m² 19 324,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Kultowy Muranów zaprasza do zamieszkania w doskonale utrzymanej kamienicy, otoczonej zielenią oraz niespotykaną nigdzie rozległą przestrzenią, która daje mieszkańcom poczucie prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

6 100 zł62 m² 98,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below. We speak Polish, english, italian. Uwaga;oferta będzie dostępna od 01.01.2026r. Nowy, elegancki 3-pokojowy apartament o powierzchni 62 m2 z przemyślanym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

2 050 000 zł111 m² 18 521,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Apartament po gruntownym remoncie! Wszystko nowe! Przestronny apartament na 4 piętrze jest jednym z 9 mieszkań znajdujących się w budynku 5-piętrowym. Mieszkanie o powierzchni 110,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

375 000 zł27 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka 27 m - Warszawa Targówek (bródno) - ul. Piotra Wysockiego 24 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m zlokalizowana w Warszawie, w dzielnicy Targówek (bródno), przy ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij