dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

2 900 zł44 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz ciche, słoneczne mieszkanie dwupokojowe z balkonem oraz miejscem postojowym, znajdujące się w nowoczesnym budynku będącym częścią osiedla "young City" dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

1 122 333 zł64 m² 17 536,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio od właściciela. Pośrednikom stanowczo dziękuję. Masz dość oglądania "mieszkań po babci" w cenie apartamentów? To ogłoszenie jest dla Ciebie. Co kupujesz: 1. Święty spokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

515 000 zł25 m² 20 935 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: gotowa do zamieszkania, wyremontowana kawalerka o pow. 24,6m z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienką oraz przedpokojem z pojemną szafą. Pełna zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Gocław,Warszawa

699 000 zł57 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować piękne mieszkanie w przyjaznej dzielnicy jaką jest Gocław na Pradze Południe. Blok jest kameralny i bardzo zadbany. Klatka odnowiona, widna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

689 000 zł59 m² 11 646,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie dostępne inne metraże * wykończenie wnętrza pod klucz * oferta kredytowa Inwestycja oferuje strategiczną przewagę komunikacyjną, która w realiach metropolii jest bezcenna: rejon ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 45 m | Metro tuż obok | Balkon | Garaż Na wynajem nowoczesne, nowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul. Szeligowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

470 000 zł20 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mokotów / ul. Wiktorska / 20 m2 / metro Racławicka Mieszkanie położone na Starym Mokotowie, w budynku powojennym z cegły. Mieszkanie Mieszkanie ciche i słoneczne, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

2 700 zł33 m² 82 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta biura obsługi najmu immopolska Do wynajęcia ustawne 1-pokojowe mieszkanie urządzone w dobrym standardzie, położone w budynku przy ul. Targowej 34. Budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, oraz komórką lokatorską po remoncie w cichej okolicy, pomiędzy 2 stacjami metra. Umeblowane i w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banderii

Wola,Warszawa

1 340 000 zł71 m² 18 980,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 70,6 m , położonego przy ul. Banderii 4 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

649 000 zł28 m² 22 771,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kameralna kawalerka przy Łazienkach Królewskich | Al. Szucha 27 | Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 28,32 m , położona na parterze odrestaurowanej kamienicy przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

[rezerwacja] Szukasz mieszkania, które łączy ustawność trzech pokoi z doskonałą komunikacją i pełną infrastrukturą pod ręką? To propozycja idealna dla młodej pary lub rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

3 800 zł41 m² 92,68 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | Mokotów | balkon | garaż | blisko Galerii Mokotów Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m na Mokotowie, położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zawiszy

Młynów,Warszawa

689 000 zł33 m² 20 980,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Przedstawiam Państwu nowoczesną, klimatyzowaną, jasną kawalerkę z balkonem, położoną przy ul. Zawiszy 16a - w świetnie skomunikowanej części miasta. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

435 000 zł22 m² 20 232,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 21,5 m znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1950 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grochów,Warszawa

760 000 zł62 m² 12 160 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, funkcjonalnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 62,5 m , położonego przy ul. Igańskiej 28 w Dzielnicy Praga Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

3 800 zł49 m² 77,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w centrum zagłębia biznesowego na Warszawskim Mokotowie, w inwestycji firmy Okam, central House Mokotów. Apartament usytuowany na 3 piętrze nowego budynku z 2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

565 000 zł39 m² 14 376,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 39,3 m | ul. Czerniakowska | Warszawa Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 39,3 m , zlokalizowanego przy ul. Czerniakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

1 999 000 zł105 m² 19 038,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne 4 pokojowe, w pełni wykończone mieszkanie 105 m2 na osiedlu "kasztanowa Aleja 2" na Warszawskich Kabatach przy ul. Jeżewskiego 5c, zaledwie 5 minut od stacji metra Kabaty. Teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczęśliwice,Warszawa

1 070 000 zł54 m² 19 741,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Ochocie (szczęśliwice), przy ulicy Grójeckiej, skrzyżowanie z ulicami harfowa/lirowa. Powierzchnia 54,2 m2. Salon połączony z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

1 470 000 zł94 m² 15 691,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.Witaj, Zastanów się, pomyśl w jakim miejscu, mieszkaniu chcesz mieszkać, żyć? Na czym tak naprawdę Ci zależy? Czego dla siebie i swojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

579 000 zł37 m² 15 606,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Warszawy, dzielnica Mokotów. W odległości do 5-10min pieszo: galeria Westfield Mokotów, biurowce m.in. przy ul. Domaniewskiej, cybernetyki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

1 128 160 zł71 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

: perfekcyjnie wykończone w wysokim standardzie, wygodne mieszkanie z ogródkiem dla rodziny : Stan idealny - w pełni wyposażone i gotowe do wejścia. Lokalizacja Adres: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Wola,Warszawa

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament Z basenem W sercu warszawy Prestiżowa inwestycja | Basen i siłownia w budynku | Miejsce parkingowe w garażu podziemnym | Ścisłe centrum miasta ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł76 m² 19 697,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedaż | warszawa | mokotów | mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | 1 499 000 zł Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

7 000 zł75 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu luksusowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 75 m, położony na warszawskim Wilanowie przy ul. Klimczaka w sercu Miasteczka Wilanów, gotowy do wprowadzenia się od zaraz. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

12 500 zł102 m² 122,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament w Rezydencji Różna. Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie jest ustawne. Z pokoju dziennego bezpośrednio wyjście na 10 m2 balkon. Apartament składa się z holu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł28 m² 27 963,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Bardzo przyjemne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w przedwojennej kamienicy i położone w wyśmienitym punkcie miasta, tuż przy Rynku Starego Miasta i Bulwarów Wiślanych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Za Łąkami

Kabaty,Warszawa

3 250 zł56 m² 58,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje na Kabatach 2 minuty do metra i blisko Lasu Kabackiego Zapraszamy do wynajmu jasnego i niezwykle funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 55,85 m , zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 300 zł32 m² 73,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka na Saskiej Kępie. Opis mieszkania Kawalerka w pełni wyposażona, bardzo dobrze doświetlona (okna na całej ścianie w tym okno balkonowe). Pokój: - kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

650 000 zł49 m² 13 265,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Praga Północ - Ul. Brechta Cena: 650 000pln - możliwy zakup na kredyt Oferta na zasadach wyłączności Dwustronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 100 mkw. położone na wysokim parterze w klimatycznej kamienicy (cegła), na Powiślu, przy ul. Okrąg. Mieszkanie jest doskonale doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

629 000 zł45 m² 13 943,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,11 m , położone w zielonej i spokojnej części warszawskiej Białołęki, przy ul. Leona Berensona 10. Okolica charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 400 zł19 m² 126,32 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka na ulicy Kasprzaka 29. Umeblowana i wyposażona, 19 m2 z garażem na 9 piętrze. Koszt najmu 2400 pln + 450 czynsz administracyjny. * treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 400 zł41 m² 82,93 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, nowocześnie wykończony, 2-pokojowy apartament położony w efektownym apartamentowcu z 2023 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli znajdujących się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Powiśle,Warszawa

1 310 000 zł76 m² 17 124,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Dwustronne mieszkanie W sercu warszawy Duży potencjał aranżacyjny | Loggia | Możliwość 3 sypialni | Komórka 8 m | Budynek po remoncie ***** rozkład pomieszczeń: funkcjonalne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 052 700 zł36 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą pięknego, jasnego i klimatycznego mieszkania o powierzchni 36,30 m2 położonego w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszaw przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych (plus loggia 5m2, na kw 55 m2), zlokalizowane przy ulicy Górna Droga 2 (ursus, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Włochy,Warszawa

2 400 zł24 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio przy ul. Wiktoryn 6a na drugim piętrze. Opis nieruchomości: nieruchomość o powierzchni użytkowej ok 24 m2 składa się z jednego pomieszczenia z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

1 300 000 zł77 m² 16 883,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu z 2001 roku, w zielonej części Saskiej Kępy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

3 950 zł44 m² 89,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie - praktycznie nowe, w pełni umeblowane, położone w jednej z najbardziej zielonych części Warszawy. Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o komforcie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij