dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje z kuchnią 60 m2, balkon 8 m2, osobno łazienka i wc. Budynek ocieplony, po wymianie pionów zimnej i ciepłej wody oraz co, wyremontowana winda, odnowione klatki schodowe łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

w mieszkaniu mozna zamieszkac od 1.01.2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maciejewskiego

Białołęka,Warszawa

1 650 zł55 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe, wygodne, funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie, otoczone zielenią w kameralnym budynku, w najpiękniejszej części osiedla Świderska tuż przy wale wiślanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament wynajmę w nowo wybudowanym budynku , Warszawa- mokotów,53m kw., 30 m balkon, od strony polud., 3-e pietro w budynku 7-piętrowym, kompletnie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, ciche, słoneczne, ciepłe, czyste, po remoncie, całkowicie umeblowane, na 1 piętrze, cicha i spokojna okolica, bardzo dobry dojazd - w pobliżu przystanek autobusowy, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 370 zł34 m² 40,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie, 2 pokoiki z aneksem kuchennym, w mieszkaniu parkiet drewniany, ładne drewniane szafki kuchenne z agd, duża łazienka; w najbliższej okolicy (ok. 300-500 m): punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

468 000 zł62 m² 7 548,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Bezpośrednio! 3-pokojowe, słoneczne, ciepłe mieszkanie z klimatem. Bardzo spokojne sąsiedztwo. Zadbany blok (2 windy, brak zssypu i insektów). Czynsz 470 zł na 3 osby. Stan mieszkania bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie strona południowa,dwa pokoje,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie na ul. Górnośląskiej powiśle. 40 m - 2 pokoje (15 i 10 m), kuchnia i balkon. Wyposażone. Bardzo ładne, zadbane. Na podłodze klepka. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

540 000 zł69 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w niskim bloku, po generalnym remoncie w 2002 r. Blok ocieplony, wymienione piony i instalacje, nowe okna: pcv. Kuchnia: podłoga gres, na ścianach terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Solec,Warszawa

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 30 m na Powiślu po generalnym remoncie. (wymiana drzwi, okien, instalacji, sanitariatów) Czwarte piętro - winda. Widna kuchnia, przedpokój (szafa z lustrami), łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, odnowione mieszkanie w spokojnej i cichej okolicy, w bliskim sąsiedztwie Łazienek Królewskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament-sprzedam lub wynajmę w nowo wybudowanym budynku , Warszawa- mokotów,53m kw., 30 m balkon, od strony polud., 3-e pietro w budynku 7-piętrowym, kompletnie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

339 000 zł36 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja, blisko metro Arsenał, blisko Park Krasińskich i Starówka, idealne mieszkanie dla singla lub pary. Okazja, polecam!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rondo Wiatraczna

Grochów,Warszawa

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MIeszkanie w nowowybudowanym aparatmentowcu. Ochrona 24 H, obiekt ogrodzony. Na terenie duże ładne patio do użyktu wszystkich mieszkańców. Stan mieskzania idealny, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

miszkanie umeblowane, lod

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

1 550 zł37 m² 41,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji blisko do autobusów i metra. 37m2- 2 pokoje, kuchnia i łazienka. Jeden pokój, łazienka i kuchnia są w pełni umeblowane w drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świeżo wyremontowane, kompletnie wyposażone meble, sprzęt agd nie starszy niż 3 lata, łazienka - wanna, ciepła woda bieżąca, ogrzewanie centralne, balkon 5m2, klatka i elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę mieszaknie niedaleko centrum Warszawy. Stan dobry. 2 pokoje z kuchnią bez windy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio śliczne mieszkanie z ogródkiem. Położone na kameralnym osiedlu Dąbrowskiego na Mokotowie. Blisko Pola Mokotowskie i Galeria Mokotów. ul.Domaniewska, Marynarska. Bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spalska

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio! Cena obejmuje czynsz ok.515 PLN/m-c. Blok usytuowany w zieleni na obrzeżu małego parku, gdzie znajdują się place zabaw, boiska, górki, ławeczki, etc. W bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Próchnika

Żoliborz,Warszawa

270 000 zł25 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Opis mieszkania: spółdzielczo-własnościowe mieszkanie jednopokojowe (do remontu) o powierzchni 24,5 m i wysokość 2,65 m posiadające widną kuchnie i łazienkę łącznie z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołwińskiego

Żoliborz,Warszawa

440 000 zł47 m² 9 361,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w sercu Żoliborza, budynek otoczony zielenią - graniczy z parkiem Sady Żoliborskie. Unikalna lokalizacja! Strefa wolna od samochodów (podjazd w wyjątkowych okolicznościach od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

1 350 000 zł98 m² 13 775,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie wspaniałe dla bezdzietnego małżeństwa z romantycznym usposobieniem, bardzo duży pokój dzienny z kominkiem, mieszkanie jest bardzo klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośrednikow. Mam do wynajęcia od zaraz, czyli od 2 listopada dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 na ul. Grójeckiej, naprzeciwko kina ochota w świetnym punkcie komunikacyjnym, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadźwingów

Służewiec,Warszawa

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 42 m2 dwa pokoje. Duży pokój ok. 20m, mały pokój ok. 10m, kuchnia ok. 5m, łazienka ok. 4m. Mieszkanie wyposażone w pralkę, lodówkę, zmywarkę, telewizor. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Br

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie czyste, ciche samodzielne 2 pokoje umeblowane. kuchnia wnęka,sprzęt agd lodówka. pralka kuchnia 4palnik,+piekarnik,duży przedpokój i balkon. do najmu należy doliczyć opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Boernerowo,Warszawa

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pok 62 m logga 9 m Bemowo,Bezpośrednio w niskiej zabudowie,nowocześnie wykończone przestronne do wprowadzenia, na nowym strzeżonym osiedlu doskonały punkt komunikacyjny,autobusy tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałtańska

Sadyba,Warszawa

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odświeżone, czyste, ciepłe - pokoje 10 i 17 m2. Łazienka, wc oddzielnie. Sprzęt agd. Umeblowane/opcja. Bezpośrednio rodzinie najchętniej. Dwie windy, czysta monitorowana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie częściowo umeblowane z możliwością dostawienia potrzebnych mebli, kuchnia otwarta widna połączona przez bar z salonem, salon jest pokojem przejściowym, okna od południa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Gocław,Warszawa

495 000 zł64 m² 7 734,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Bardzo fajne mieszkanie po remoncie z pięknym widokiem na Wisłę i Most Siekierkowski. Chętnie zamienię na większe mieszkanie, dom, segment na Pradze Południe ( najchętniej Gocław ) lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Izabelli

Żoliborz,Warszawa

400 000 zł48 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bezpośrednio 2 pokoje 47,5 m na Sadach Żoliborskich na 3 piętrze budynku czteropiętrowego. Mieszkanie własnościowe, spółdzielcze. Pierwotnie składało się z 3 pokoi, zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie umeblowane wyposażona kuchnia w sprzęt agd , do wynajęcia od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Telefon i internet. Wyposazona kuchnia, lazienka, pralka. Okna wychodza na zachod z widokiem wprost na Pola Mokotowskie. Spokojna i cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, widne, umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

460 000 zł37 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w starej przedwojennej kamienicy, 3 piętro, dwustronne, widne, 3,70m wysokie, do remontu, klatka schodowa czysta, winda, wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna, w pokoju dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bazyliańska

Targówek,Warszawa

235 000 zł29 m² 8 103,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Witam! Sprzedam mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29 m2( pokój z wnęką sypialną, widna oddzielna kuchnia w pełni umeblowana+ sprzęt agd, łazienka + pralka, przedpokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na II piętrze z windą i domofonem przy ul. Grójeckiej /dzielnica Ochota prawie w centrum/ o pow.48 m kw, 2 pokoje z widną kuchnią, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

z dobrymi połączeniami komunikacyjnymi ul.Saską i Al.St.Zjednoczonych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie dla 1-2 osób przy ul. Żytniej (przy ul. Młynarskiej). Blisko do przystanków tramwajowych i autobusowych, dojazd do Metra Centrum lub Ratusz to ok. 10 minut, na osiedlu znajduje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij