dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Białołęka,Warszawa

440 000 zł64 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

W bdb.punkcie: poczta,szkoła, bazarek,basen,przedszkole,kościół,przystanki aut.,apteki, parking,przychodnia. Blok z czystymi klatkami i domofon.,spokojne sąsiedz., zadbany teren(dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Nowe Bródno,Warszawa

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

mieszkanie po generalnym remoncie, okna wychodzace na wschód, duzy ustawny salon 22m, jasna kuchnia, nowe okna, nowe drzwi antywlamaniowe, podłoga panele, łazienka glazura, terakota, szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

614 500 zł49 m² 12 540,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Trzy minuty od Galerii Mokotów miła super okolica , mieszkanie w bardzo eleganckim apartamentowcu.Piękny rozkład widna kuchnia. Miłe klatki schodowe. W cenę wliczona jest piwnica ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

430 000 zł49 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie 49m2 na Mokotowie ul. Woronicza na przeciwko gmachu tvp. Mieszkanie do remontu. Posiada piwnice. Wymienione okna pcv i instalacja elektryczna. Budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Bielany,Warszawa

285 000 zł42 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Blok docieplony, nowa winda, odnowione klatki schodowe, możliwość korzystania z III klatek schodowych - przejście strychem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, narożne mieszkanie na 1 piętrze, pokój 16 m2; pokój 10 m2; widna kuchnia 10m2; łazienka; skierowane na płd.-zachód. Budynek budowany z cegły ma cztery kondygnacje, po cztery mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Targówek,Warszawa

800 zł20 m² 40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam! Poszukuję dwóch osób (najlepiej pary) do pokoju w mieszkaniu 2-pokojowym. Mieszkanie jest na Bródnie, bez właściciela. Bardzo blisko do tramwaju i autobusu. W jednym pokoju mieszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Stegny,Warszawa

5 000 zł132 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

mieszkanie w apartamentowcu. wysoki standard. okablowanie informatyczne. 2 stanowiska w garażu podziemnym. automatyka bram.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 027 060 zł115 m² 8 930,96 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

miejsca postojowe i komórki lokatorskie dodatkowo płatne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czorsztyńska

Koło,Warszawa

408 000 zł48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Opis : Bardzo dobra lokalizacja - Czorsztyńska przy Deotymy, przy samym Parku Moczydło. Cicha i zielona okolica. Mieszkanie w budynku z nową, ocieploną elewacją i wymienioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie! Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, umeblowane. Łatwy i szybki dojazd do centrum. W odległości kilkuset metrów pełna infrastruktura: sklepy, bankomaty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Koło,Warszawa

1 200 zł24 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka, dobry dojazd, 200 m do przystanku, kaucja 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

550 000 zł56 m² 9 821,43 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

blok z lat 70. Ocieplony, nowe windy. Mieszkanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Imielin,Warszawa

630 000 zł62 m² 10 161,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Sprzedamy bezpośrednio przytulne, słoneczne mieszkanie po remoncie w 2009 r. Do zamieszkania od zaraz! Kameralne, spokojne i bezpieczne osiedle niedaleko lasu Kabackiego. Budynek nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po generalnym remoncie, z widną oddzielną kuchnią, wyposażoną w zabudowę szafkową i agd, w łazience kabina prysznicowa, okna na płd-zach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

210 000 zł27 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 27m2, parter, okna plastikowe, łazienka po remoncie, blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

200 000 zł20 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Kawalerka z aneksem kuchennym do remontu. Doskonała komunikacja Dwie stacje metra w pobliżu "słodowiec" i "wolumen" Blisko szkoła, urząd Gminy, bazar Wolumen. 10 minut do Centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

595 000 zł87 m² 6 839,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3- pokojowy, bardzo ładny apartament 87m2, z dużym salonem dwiema sypialaniami I dwiema łazienkami, stan deweloperski. Możliwośc dowolnej aranżacj ścian działowych. DO mieszkania miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodkowska

Górce,Warszawa

520 000 zł49 m² 10 612,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 2 pokoje(ok 15m2 i 12m2 + kuchnia 9m2, łazienka 4m.2 oraz WC oddzielne, w pokojach parkiet dębowy. Czynsz ok. 360-370 pln

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 800 zł72 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cena zawiera czynsz. Apartament z miejscem parkingowym w budynku, 3 pokoje , spiżarnia, wc ,łazienka - wysoki standard, przy Parku Szczęśliwickim na zamkniętym chronionym osiedlu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

425 000 zł42 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, sprzedaż, wola Mieszkanie w stanie dobrym, po ogólnym remoncie. Nowe okna wymienione instalacje, media miejskie. Widna kuchnia, wejście z przedpokoju. Łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

369 000 zł41 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

bardzo dobry punkt komunikacyjny w pobliżu - szpital, apteki, sklepy, żłobek, przedszkola, szkoły

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:7/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie znajduje się w apartementowcu jw. Construction w samym centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ca

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny widok na Jez. Czerniakowskie, tereny spacerowe pod domem, mieszkanie ustawne, nasłonecznione, budynek zadbany, w zieleni, blisko sklepy, dobra komunikacja z centrum. Przyjemnie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Wesoła,Warszawa

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie 60, 47 metra, na osiedlu w Wesołej. Dwa pokoje, salon, sypialnia, duża kuchnia, łazienka. Blok z 2008 roku. Bardzo wysoki standard. Parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 600 zł80 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam , mieszkanie na ul. Grójeckiej, 80m , wysokie, w przedwojennej kamienicy na 1 piętrze. Mieszkanie jest po remoncie ma trzy pokoje, duży przedpokój (z pojemnymi szafami podwieszanymi),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawińskiego

Ochota,Warszawa

330 000 zł37 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w cichej , spokojnej okolicy.Bardzo dobra komunikacja z centrum(tramwaje , autobusy). W pobliżu szkoła , przedszkole, sklep.Wymienione instalacje wodne i kanalizacyjne. blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

839 000 zł84 m² 9 988,10 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Osiedle o podwyzszonym i nowoczesnym standardzie wykonczenia. Wysokie przestronne mieszkania z praktycznym rozkladem pokoi. Mieszkanie przy terenie rekreacyjnym Wyscigow. Doskonala komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Skorosze,Warszawa

390 000 zł54 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. W marcu 2010 będzie odnowiona elewacja i balkony. Okna wymienione na pcv w mieszkaniu i na odnowionej klatce schodowej. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

360 000 zł46 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Okazja Mieszkanie dwupokojowe ( 22 i 10,5 m2) z oddzielna kuchnią położone na 1 piętrze, w budynku oddzielonym od ul. Popiełuszki parkiem. Mieszkanie po gruntownym odnowieniu - tynki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

lokal umiejscowiony w budynku mieszkalnym na oś. Derby 1 w pełni umeblowane i wyposażone gotowe do zamieszkania.W budynku wszystkie media kablówka internet itp standard wyposażenia wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tatrzańska

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie po kapitalnym remoncie, rozkladowe i dobrze wyposażone (duża lodówka, pralka, duża ilość szafek kuchennych i szaf w naturalnej, nowoczesnej okleinie, rozkładane kanapy, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

2 150 zł64 m² 33,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie - Warszawa, tarchomin, ul. Strumykowa o powierzchni 64m2 + balkon + garaż pod blokiem z bramą na pilota. Umeblowane,pełne wyposażenie.Salon z aneksem kuchennym + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

715 000 zł95 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przestrzenne, z widokiem na las. Blisko szkoły, przedszkola, przychodnia lekarska, sklepy, basen, dobra komunikacja. Osiedle zamknięte, strzeżone. Pokoje: 20, 17, 14, 13. Kuchnia 11, oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wólczyńska

Wawrzyszew,Warszawa

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, bardzo ustawne, jasne mieszkanie typu studio, częściowo umeblowane, wyposażone w agd 25 m , Warszawa Bielany, ul. Wólczyńska (przy Reymonta), ogrodzone osiedle Piętro 11p/11p,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Grochów,Warszawa

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Ciepłe, przytulne mieszkanie położone w cichej okolicy Warszawy, z dala od zgiełku miasta. Dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta (autobusy, nieco dalej tramwaje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

240 000 zł21 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dotyczy: mieszkanie spółdzielcze własnościowe położone w samym centrum Warszawy (ul Hoża) jeden pokój z widną kuchnią i łazienką (prysznic). prąd, gaz, centralne ogrzewanie,.