dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł66 m² 11 363 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż przy Parku Szczęśliwickim! Pilna sprzedaż! Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego apartamentowca przy ulicy Włodarzewskiej na Ochocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

1 300 zł43 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkani ok 43 m2 2 pokoje + kuchnia + miejsce postojowe + balkon białołeka, lewandów ( obok sklepu Decatlon ) na przeciwko Centum Handlowego M1. wjazd od ulicy Lewandów. cena 1300 zł + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

550 000 zł63 m² 8 730 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, po kapitalnym remoncie, częściowo umeblowane. Duży salon z balkonem, 2-sypialnie, duża otwarta kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Służew,Warszawa

2 000 zł48 m² 41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Komfortowe mieszkanie , w nowym apartamentowcu + miejsce postojowe i komórka lokatorska. Blisko metro , tramwaje , autobusy. Okna na zachód. Kuchnia umeblowana + lodówka , pralka , glazura ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszno

Wola,Warszawa

2 600 zł64 m² 40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 64 mkw - 3-pokojowe z balkonem (2 sypialnie plus otwarty przestronny salon), oddzielna kuchnia, łazienka, wc. Mieszkanie bardzo widne z oknami na 2 strony: sypialnie mają okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł43 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie na 3 pietrze (winda). Pokoje nieprzechodnie, jasna kuchnia. Umeblowane, pralka , lodówka, możliwość podłączenia telefonu i Internetu. Jasne, słoneczne, okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- zaciszne dwupokojowe mieszkanie na poddaszu - do wynajecia od zaraz - blisko Parku Szczesliwice

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skaryszewska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł84 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Forma własności: spółdzielczo-własnościowe Powierzchnia pokoi: 21m2, 12m2, 11m2, 7,5m2 Wysokość mieszkania: 2,50 metra Ilość poziomów: i poziomowe Usytuowanie mieszkania: środkowe Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

2 100 zł38 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od początku marca. Urządzone nowocześnie i z "pomysłem", w pełni umeblowane, wysoki standard. 38 metrów na Dolnym Mokotowie, 1 piętro (blok 4 piętrowy), bardzo widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

650 000 zł60 m² 10 833 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam bezpośrednio Mieszkanie na osiedlu Kercelak, całodobowa ochrona i monitoring; na piętrze 3 mieszkania, 2 windy zjeżdżające do poziomu garażu; z 1 piętra bloku wejście na plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Platynowa

Wola,Warszawa

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sprzedam mieszkanie do generalnego remontu w centrum Warszawy. W cenie mieszkania piwnica (2,52m2). W budynku dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

2 000 zł44 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, umeblowane. Ładnie zaprojektowany teren osiedla, sporo zieleni oraz duży zamknięty plac zabaw dla dzieci. Spokojna i cicha okolica, w pobliżu sklepy i punkty usługowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowa

Śródmieście,Warszawa

810 000 zł66 m² 12 272 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 66,1 m 2 (w obrysie podłogi 70 m2 ) + piwnica 6 m2 Mieszkanie usytuowane w zielonej i cichej części Starówki, w pobliżu rozległych terenów spacerowych, łączących park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

270 000 zł34 m² 7 941 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 34m2 z pięknym balkonem 11m2 przy metrze Imielin - 200m od wejścia do stacji metra. Mieszkanie w nowej inwestycji - zakończenie budowy grudzień 2012 Inwestor: spółdzielnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

550 000 zł87 m² 6 321 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie W stanie deweloperskim W prestiżowej lokalizacji Z profesjonalnie zagospodarowanymi terenami zielonymi/oczka wodne, kładki, miejsca do relaksu I wypoczynku dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę cichą, przytulną, umeblowaną, po remoncie kawalerkę na Bielanach w Warszawie. Do wynajęcia od 4 kwietnia 2011 r. Czynsz 1300 zł. plus liczniki ( gaz, prąd ) ok. 90 zł. na dwie osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rosoła

Natolin,Warszawa

2 600 zł72 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie Warszawa - Natolin , 72 m2 trzy pokoje , kuchnia , łazienka , wc, piwnica, umeblowane ( pralka , zmywarka) , garderoba ,dwa miesjca parkingowe , osiedle chronione ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powiśle

Powiśle,Warszawa

3 500 zł120 m² 29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie na Powiślu, osobna kuchnia, salon, jadalnia, 2 sypialnie, osobno wc i łazienka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Encyklopedyczna

Warszawa,mazowieckie

1 700 zł41 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie na cichym,klimatycznym osiedlu,mieszkanie nowe,całkowicie wyposażone,blisko metro,c.1700 zł,tel.   ,wolne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł66 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal znajduje się w nowym budynku o wysokim standardzie. Bezpośrednie sąsiedztwo zabytkowych, odrestaurowanych kamienic mieszczacych siedziby firm niewątpliwie podnosi jego prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szaserów

Grochów,Warszawa

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój z widną kuchnią,glazura,terakota,plastikowe okna. Kuchnia i łazienka wyposażone,brak mebli w pokoju.Cena 1300 plus opłaty licznikowe,kaucja w wysokości jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

900 000 zł101 m² 8 910,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

piękne mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ulicy Stryjeńskich, niedaleko metra, przystanku autobusowego oraz wielu sklepików i galerii ursynów. duży metraż oraz dobry podział sprawia, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

320 000 zł37 m² 8 648 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie mieszkanie w cichym zakątku Bielan, usytuowane na II piętrze w III bloku z widokiem na drzewa. Mieszkanie własnościowe 2-pokojowe, 37,14 m, oraz piwnica 7,5m. Bardzo dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

570 000 zł52 m² 10 961 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Powierzchnia - całkowita: 51,67 m. kw. Informacje dodatkowe ochrona, osiedle zamknięte, domofon, winda, miejsce parkingowe, loggia, ogrzewanie miejskie, internet, szafa wnękowa, kuchnia wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

1 500 zł52 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie na Jelonkach. 2 pokoje, osobna widna kuchnia, osobno łazienka i osobne wc, balkon. Mieszkanie wyposażone w meble, kuchnia umeblowana i wyposazona w agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

720 000 zł78 m² 9 230 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słoneczny, przestronny dwupoziomowy apartament z loggią i pięknym widokiem na Las Kabacki. Na 1 pozimie znajduje się obszerny salon z loggią (11m), otwartą kuchnią, holem, osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Smocza

Wola,Warszawa

285 000 zł27 m² 10 555 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka po solidnym remoncie,. W kuchni i łazience nowa glazura i terakota,w pokoju parkiet dębowy. Mieszkanie słoneczne. W pokoju duża szafa, kuchnia zabudowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

355 000 zł32 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezpośrednio luksusowo wykończoną kawalerkę usytuowaną w apartamentowcu "górczewska Park"; mieszkanie jest nowe, wykończone pod klucz z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie rozkładowe, jasne, 3 pokoje z możliwościa przebudowy na 4, ciche, jedyne mieszkanie na tym piętrze, duży taras, osiedle strzeżone, blisko ch Promenada, pomiszczenie gospodarcze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

380 000 zł37 m² 10 270 zł/m²

 

Piętro:5/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Warszawy, przy Metrze na tyłach Domów Centrum.Okna wychodzą na Pasaż Wiecha.Budynek po wymienie pionów. Ochrona, portiernia. Mieszkanie rozkładowe. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

460 000 zł63 m² 7 301 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ciepłe, słoneczne dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu "zielony staw". Na pierwszym poziomie pokój dzienny z aneksem kuchennym i wc. Na drugim poziomie 2 sypialnie (13,5m i 15 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł40 m² 52 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest bardzo jasne i przestronne, - ustawne, - loggia - Bardzo ciche, nowe plastikowe okna (bokiem od ul. Świętokrzyskiej, dodatkowo osłonięte innym niższym blokiem), - fantastyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiała

Żoliborz,Warszawa

2 100 zł55 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

ciche, niedaleko stacji Metra

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

649 000 zł81 m² 8 012 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania przestronne, rozkładowe, urocze mieszkanie na trzecim piętrze budynku mieszkalnego na Osiedlu Skorosze w Warszawie dzielnicy Ursus. Strzeżone osiedle z ochroną, placem zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

548 988 zł66 m² 8 318 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1951

mieszkanie jest zlokalizowane na parterze wysokim; mieszkanie ma wymienione okna; korytarz jest duży kwadratowy; okna pokoi wychodzą na podwórze; budynek jest po remoncie i jest usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antalla

Tarchomin,Warszawa

1 500 zł43 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w pobliżu sklepów, przystanków autobusowych. Pod blokiem duży plac zabaw dla dzieci. Stan mieszkania bardzo dobry (po generalnym remoncie). Dwa duże pokoje w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 52m2 dwu pokojowe z balkonem na Gocławiu do centrum ok.m 15 min,blisko przystanek autobusowy. Mieszkanie umeblowane i wyposażone (wanna,pralka, lodówka, kuchnia, tv), świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Sadyba,Warszawa

388 000 zł48 m² 8 083 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

W pobliżu: sklep, centrum Sadyba Best Mall, parking strzeżony, przedszkola (prywatne i państwowe), szkoła podstawowa i gimnazjum. Ogłoszenie bezpośrednie cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

550 000 zł63 m² 8 730 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spełnia warunki programu rodzina na swoim - program działa tylko do końca marca 2011! Bezpośrednio - Śliczne 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Kuchnia otwarta na salon (ok30m2), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

299 000 zł36 m² 8 305 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, remontowane "dla siebie" w ciągu ostatnich lat. Kuchnia widna, remontowana w 2009 roku w zabudowie: zmywarka , mikrofalówka, kuchnia elektryczno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

840 000 zł71 m² 11 830 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam bezpośrednio wyjątkowe mieszkanie w nowym budownictwie w apartamentowcu "ochota Residence" na 12-tym z 16-tu pięter typu studio 71m.kw w wysokim standardzie. Duża otwarta.