dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

1 650 zł25 m² 66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana i komfortowa kawalerka, po generalnym remoncie. Niewątpliwym atutem tej oferty jest bardzo dobry standard wykończenia mieszkania, pełna infrastruktura i bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Banderii

Wola,Warszawa

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal na biuro o pow. 57m2 - 3 pomieszczenia, usytuowany na II piętrze. kompleksu apartamentowo - biurowego z 2008 roku na bliskiej Woli. Osiedle z 24h ochroną, monitoringiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

360 000 zł38 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe, 38m2, świetny punkt komunikacyjny, cicha i spokojna okolica. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38m2 usytuowane na 2 piętrze. Kuchnia w pełnej zabudowie, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

777 000 zł79 m² 9 797 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m2 znajdujące się na drugim z pięciu pięter w kamienicy z 1946 r. Skład mieszkania: - kuchnia połączona z jadalnią,powiększona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

580 000 zł71 m² 8 169,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na strzeżonym osiedlu z placem zabaw,okna wychodzą na dwie strony(wschodnią i zachodnią),miejsce parkingowe w garażu podziemnym,z dużym balkonem. Podłogi wyłożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Śródmieście,Warszawa

495 000 zł40 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Kamienica przedwojenna z windą! Prestiżowa lokalizacja - w pobliżu instytucje państwowe (mon; belweder, urząd Rady Ministrów); 200 metrów od Łazienek; 5 minut spacerem do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Palestyńska

Targówek,Warszawa

306 000 zł44 m² 6 954,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu strzeżonym z aneksem kuchennym i balkonem. Mieszkanie jest ładnie wykończone, jasne, na podłogach w pokojach jest deska bambusowa. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie dwustronne, wystawa okien: północ - południe, balkon os strony południowej. Pokoje 25 i 12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielany

Bielany,Warszawa

470 000 zł64 m² 7 299,27 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzy pokojowe mieszkanie 64,66m2 na warszawskich Bielanach. Pokoje 21m2; 11m2; 11m2. Atutem są dwie loggie po 4m2. Nowoczesna bryła, kameralny budynek oraz ciche położenie powoduje, że jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

619 000 zł64 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Dwustronne, ciche i słoneczne mieszkanie na Powiślu. Tylko dwa mieszkania na piętrze. Okna dwóch pokoi i loggia od południa i zachodu, widok na ogrodzone, ciche i zielone podwórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

490 000 zł61 m² 7 980,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Świetna lokalizacja! Okolice Basenów Warszawianki, wodnego Parku. Mieszkanie po remoncie kapitalnym. Na podłogach nowy parkiet, w kuchni nowe meble, w łazience i wc nowa glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

430 000 zł52 m² 8 213,94 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie z jedną sypialnią i ciekawym architektonicznie pokojem dziennym wraz z aneksem kuchennym. Wysoki standard wykończenia. W mieszkaniu pozostają meble zrobione na wymiar( Szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paryska

Praga-Południe,Warszawa

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż lokal z wejściem od ul.Paryskiej, w samym centrum Saskiej Kępy. Obecne przeznaczenie : lokal użytkowy używany jako biuro , nadaje się również na lokal mieszkalny , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

345 000 zł44 m² 7 840,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Klimatyczne dwupokojowe mieszkanie położone na parterze dwupiętrowej kamienicy na Saskiej Kępie. Mieszkanie wysokie, grube mury, duże okna, bardzo ciepłe! Dwustronne. Mieszkanie w stanie dobrym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

2 650 zł75 m² 35,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje 75m2 ul. Widok/centrum. 4/5piętro. Kamienica 1895r. Winda. Czynsz: 2.650zł + liczniki Opis mieszkania: Trzy pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy po remoncie, do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł75 m² 50,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 15 stycznia piękne i rozkładowe 75 metrowe mieszkanie w znakomitej centralnej lokalizacji - Wilcza, pomiędzy Kruczą i Mokotowską.Mieszkanie usytuowane jest na drugim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowiutkie mieszkanie w Apartamentowcu gant,Kaskada na Woli,Kompleks nowocześnie wyposażony,kameralne zielone patio z ławeczkami,gdzie w cieniu można wypić kawę.Place zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ekologiczna

Ursynów,Warszawa

640 000 zł78 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Tylko sprzedający płaci prowizję! Bardzo atrakcyjne mieszkanie na Kabatach. Wysoki standard połączony z bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń. Kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrąg

Śródmieście,Warszawa

1 300 zł38 m² 34,17 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie czyste, jasne i ciche, z balkonem, położone w odremontowanym budynku z lat 60-tych xxw. W pobliżu parków na Powiślu. W pokojach (ok.15 i 10mkw) na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

565 000 zł75 m² 7 503,32 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe na Dolnym Mokotowie, czerniakowska 36 (w drugim szeregu budynków), tuż przy ogrodach działkowych, okolica cicha, spokojna, o dobrze zagospodarowanym terenie zielonym.w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł90 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Nowogrodzka róg Poznańskiej, po remoncie w doskonałym stanie. Mieszkanie o powierzchni 89m, 3-pokojowe w pięknej, odnowionej kamienicy z 1903 roku. Doskonała lokalizacja, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pasteura

Ochota,Warszawa

3 150 zł60 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobre położenie komunikacyjne,pomimo tego mieszkanie jest bardzo ciche, ponieważ nie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie ruchliwych ulic, lecz przy osłoniętym skwerze zieleni.Pobliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowa niższa cena! Mieszkanie 3 pokojowe, 54m2, nowe budownictwo, świetny punkt komunikacyjny. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku z 2007 roku. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe z łazienką w centrum Bródna, ul. Wyszogrodzka. Mieszkanie na 2 piętrze, po kapitalnym remoncie; kompletnie urządzone, z meblami, sprzętem agd (bez tv). Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Już wolne do wynajmu bardzo ładne 2-pokojowe (56 m) dotąd nie wynajmowane mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Bukowińskiej przy stacji metra wilanowska. Budynek całodobowo ochraniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

599 000 zł82 m² 7 304,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

3 pokoje, 82m2 ul. Kaliska/stara Ochota, 1938r. 2/4piętro. Cena: 599.000 zł. (7.300zł/m2) Opis mieszkania: Trójstronne (płn, płd, wsch) klimatyczne mieszkanie do odświeżenia. Można przesunąć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

579 000 zł79 m² 7 329,11 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Apartament 79 m2 z widokiem na panoramę miasta - wykończony, z miejscem garażowym, gotowy do wprowadzenia Gorąco polecam apartament położony na 10 piętrze w nowoczesnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pasaż Ursynowski

Ursynów,Warszawa

454 000 zł53 m² 8 566,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Prowizję pokrywa sprzedający! Ładne 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie ok.300m od stacji metra Stokłosy. Mieszkanie bardzo ustawne z oddzielną widną kuchnia. Na podłogach klepka ,w łazience, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świetlików

Bemowo,Warszawa

365 000 zł42 m² 8 690,48 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam! Polecam bardzo ciche i ładnie wykończone mieszkanie 2-u pokojowe (ok.42 m2) z loggią (widok na patio-strona południowa) oraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolny od czerwca Apartament wykończony,umeblowany w wysokim standardzie,salon z klimatycznym kominkiem,połączony z częściowo otwartą kuchnią (29 m) w zabudowie z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

750 000 zł98 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie,po remoncie generalnym,wszystkie rury i instalacje nowe.Nowe okna,piękna granitowa podłoga, wszystkie drzwi zewnętrzne i wewnętrzne nowe,bardzo ładne,wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Laurowa

Białołęka,Warszawa

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Bezpośrednio, okazja, sprzedam mieszkanie. Mało używane, komfortowe, jasne, przytulne, bardzo dobrze wyposażone i wykończone materiałami wysokiej jakości. Atrakcyjnie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Włochy

Stare Włochy,Warszawa

697 000 zł82 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie w nowym budynku na zamkniętym, strzeżonym osiedlu na Starych Włochach. Wysoki standard budynku, klatka schodowa wykończona granitem i stalą nierdzewną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Wielka okazja! Tylko u mnie! 2 pokoje z kuchnią i łazienką do remontu za 6500zł/m2! na Powiślu z widokiem na rewitalizowany w tym roku Bulwar Nadwiślański! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

435 000 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Trzypokojowe, ciche na pierwszym piętrze. Mieszkanie położone w prestiżowej dzielnicy Mokotowa, blisko Parku Łazienkowskiego, z doskonałym i szybkim dojazdem do Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Zacisze,Warszawa

495 000 zł68 m² 7 279,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bardzo atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu Zielone Zacisze, o całkowitej powierzchni 68 m2, położone na czwartym piętrze w pięciopiętrowym bloku z 2006 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

425 000 zł49 m² 8 673,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Rozkładowe mieszkanie, świeżo po kapitalnym remoncie. Kamienica z cegły, świetna komunikacja, dobrze doświetlone - okna na zachód i wschód, nowe okna i parapety kamienne. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, w doskonałej lokalizacji tj, u zbiegu ulic Fieldorfa i Abrahama. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Ochota,Warszawa

445 000 zł47 m² 9 468,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atrakcyjne mieszkanie na starej ochocie - 47 M 2 W kamienicy na trzecim piętrze Z balkonem ogrzewanie I woda miejska - posesja ogrodzona, monitorowana Opis mieszkania: dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

690 000 zł77 m² 8 961,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszam! cena Z garażem I komórką! Polecam mieszkanie 3 pokojowe (ok.77 m2) z balkonem 15 m2 oraz miejscem postojowym i komórką lokatorską (obok mieszkania) na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia