dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

435 000 zł39 m² 11 071,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1946

Elegancka kawalerka o powierzchni 39m2 w kamienicy z 1946r. z widokiem na zielony Plac Dąbrowskiego. Lokal jest wykończony w wysokim standardzie. Na podłodze klepka dębowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fundamentowa

Praga-Południe,Warszawa

1 200 zł21 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka przy skrzyżowaniu Al. Stanów Zjednoczonych i Grenadierów. nieumeblowana, kuchnia we wnęce, szafa wnękowa, pralka, lodówka, ciche - pełna infrastruktura w okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

790 000 zł105 m² 7 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Mieszkanie w super cenie! Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Warszawy, przy ulicy Hożej. Znajduje się ono na ostatnim piętrze w 4-kondygnacyjnej kamiennicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na Kępie Potockiej. W pobliżu dwie stacje metra- pl. Wilsona oraz Marymont, kanałek, lasek Bielański. Pod blokiem przystanek autobusowy oraz w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzcinowa

Włochy,Warszawa

357 000 zł51 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Kuchnia widna, otwarta na salon, umeblowana i wyposażona. Salon z wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka z oknem i wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

289 000 zł36 m² 7 939,56 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Ursynowie. Zaledwie 5 minut spacerem do stacji metra Stokłosy. Cicha i spokojna okolica. W pobliżu placówki edukacyjne, markety, salony handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywnie wykończone, nowe, jasne mieszkanie usytuowane na Osiedlu Hubertus. Składające się z salonu (19,1 m2) z aneksem kuchennym (4,4 m2) całkowicie wyposażonym, sypialni (11,3 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wylot

Włochy,Warszawa

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kameralny apartamentowiec w bardzo spokojnej willowej dzielnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Cietrzewia. Kilka minut drogi do Centrum Handlowego Reduta i Blue City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 47 m2 na 1 piętrze, budynek z 2000 roku. 2 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, duża łazienka. Mieszkanie czyste, zadbane, słoneczne, umeblowane, plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

273 000 zł42 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje, 42m2, ul. Tołstoja/bielany. 2/10 piętro. 1973r. Cena: 275.000zł. (6.500 zł/m2) Opis mieszkania: Rozkładowe dwustronne (wsch-zach) mieszkanie do remontu. W kuchni (6m2) stara zabudowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Okazja! mieszkanie 47M2 naprzeciw kancelarii prezydenta poniżej 11000/M2- najpiękniejsza okolica W stolicy - totalny spokój I bezpieczeństwo W prestiżowej dzielnicy ambasad otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniegockiej

Powiśle,Warszawa

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wysokie ok.3,5 m, na podłodze klepka dębowa, rozkładowe.W przedpokoju wbudowana pojemna szafa wnękowa, pawlacz i wieszak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleandrów

Śródmieście,Warszawa

860 000 zł80 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

2 pokoje 80m2 ul. Oleandrów/śródmieście. 2/3piętro. 1906r. Cena: 860.000zł Opis mieszkania: Stylowe, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Salon z aneksem kuchennym (35m2); sypialnia 27m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia cichę słoneczne dwustronne mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz dużą łazienką. Wyposażone, szafy wnękowe w przedpokoju i większym pokoju. Bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Lokal znajduje się w budynku 7- kondygnacyjnym przy ul. Świętokrzyskiej w samym centrum Warszawy. Budynek pochodzi z 1958 roku, cegła, ocieplony, elewacja po remoncie. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wilanowska

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka na Powiślu o powierzchni 30 m2 świeżo po generalnym remoncie. Pokój 17,5 m2 z balkonem. Kuchnia widna z wejściem z pokoju. Biały montaż w łazience jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lizbońska

Praga-Południe,Warszawa

285 000 zł36 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Duża kawalerka na Saskiej Kępie. Możliwość nie wielkim kosztem przerobienia nieruchomości na dwu pokojowe mieszkanie. Mieszkanie typu studio o metrażu 36.10m2 na V piętrze w XII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

369 000 zł45 m² 8 273,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przytulne rozkładowe mieszkanie (świeżo po remoncie) w bloku z cegły z 1950 roku. Nieruchomość to 2 pokoje o powierzchni: 18 m2 i 10 m2, wyłożone elegancką deską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

370 000 zł40 m² 9 181,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2 pokojowe, 40m2, nowe budownictwo, atrakcyjna nowa cena. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,3 m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku z 2011 roku. Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 200 000 zł123 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Klimatyczne, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie 5 pokojowe na osiedlu domków mieszkalnych w pobliżu Lasu Kabackiego,w doskonałej lokalizacji niedaleko stacji metra Natolin Mieszkanie ma 123 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

235 000 zł25 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie w nowoczesnym kompleksie zamkniętym, na "osiedlu Villa Parc" zapewnia wygodę i wysoki poziom życia. Wykonawcą inwestycji jest francuski deweloper Bouygues Immobilier. Stylowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 999 zł48 m² 41,65 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie, wszystkie meble i urządzenia nowe. 1 miejsce postojowe na parkingu w cenie 200zł/m-c. Czynsz w cenie, prąd dodatkowo płatny wg zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Smocza

Wola,Warszawa

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, ciche, ustawne mieszkanie usytuowane na bliskiej Woli, składa się z obszernego pokoju z szafą, kuchni z prześwitem na pokój, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie umeblowane(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na cichym strzeżonym osiedlu Woronicza Park o powierzchni 75 m2. Trzy pokoje tj. salon z aneksem kuchennym ( 36m2) i dwie sypialnie ( 15m2 i 12 m2). Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

270 000 zł31 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie! Pokój duży, bardzo ustawny. Na podłodze panele. Kuchnia widna, glazura i terakota. Łazienka z wanną,również glazura i terakota. Widok z okna na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kickiego

Praga-Południe,Warszawa

2 075 zł51 m² 40,69 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 51m2 z dużym balkonem o pow. 11 m2. Mieszkanie w pełni umeblowane, wykończone w wysokim standardzie. Miesięczny koszt wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie ciche z oknami na stronę południową. Mieszkanie z tarasem 25m ogródkiem. Wykończone według indywidualnego projektu w wysokim standardzie. Posiada przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 290 000 zł117 m² 11 025,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Oferujemy Państwu nowoczesne, utrzymane w klimacie loftu mieszkanie trzypokojowe w kamienicy w ścisłym Centrum Warszawy przy ulicy Nowogrodzkiej. Nieruchomość o powierzchni 117m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w eleganckim, zamkniętym, strzeżonym osiedlu składa się z jednego pokoju o pow. 27,69 m2, który można przekształcić w dwa mniejsze. Okna z pokoju wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście Północne,Warszawa

1 415 000 zł124 m² 11 411,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Bezpośrednio sprzedam apartament 4 pokoje - 124 m2 w osiedlu apartamenty murano przy ul. Pokornej 2 Jeżeli szukasz ładnego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

480 000 zł47 m² 10 212,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Apartament na Dolnym Mokotowie, w budynku strzeżonym z ochroną. Mieszkanie ciche z oknami skierowanymi w kierunku wschodnim z widokiem na osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

420 000 zł54 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie na Natolinie blisko stacji metra. W przedpokoju i kuchni boazeria. Glazury i terakoty 10-cio letnie. Logga oszklona. Podłoga w pokojach po cyklinowaniu i lakierowaniu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w cichej okolicy z dobrym dojazdem do centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

499 000 zł50 m² 9 940,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 3/3 p. w domu wielorodzinnym z windą. Budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu, z monitoringiem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł26 m² 8 712,12 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Komfortowa kawalerka na obrzeżach Centrum, w bardzo zielonej umiarkowanie cichej okolicy. W skład mieszkania wchodzi jeden pokój z dużym oknem, wykończony panelami i płytami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chłodna

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł86 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, luksusowo wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 86m2 w śródmieściu. Wysokiej jakości markowe meble i sprzęt. Ekskluzywny apartamentowiec. W pełni wyposażone:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

560 000 zł70 m² 8 019,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie o pow.69,83 m2, znajdujące się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2008 roku, z cegły. Składa się z: salonu - 16,88 m2 ( z zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brazylijska

Praga-Południe,Warszawa

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe (39m) mieszkanie w 4 piętrowym bloku na Saskiej Kępie. Mieszkanie świeżo odmalowane, wolne od zaraz. W mieszkaniu są dwie rozkładane kanapy do spania, szafy, stół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia całkowicie wyremontowanie mieszkanie znajdujące się na parterze w 15 piętrowym bloku przy ul. Stefana Batorego na Mokotowie. ( remont przeprowadzono w sierpniu 2013 r.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrąg

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, po generalnym remoncie natomiast z zachowaną oryginalną podłogą, parkietem i drzwiami - odrestaurowanymi. Przestrzeń została funkcjonalnie.