dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 436 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie z dużym tarasem, wykończone w najwyższym standardzie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się na kameralnym, strzeżonym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

1 260 000 zł119 m² 10 615 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe na IV-piętrze o pow. 118.70m2. Mieszkanie może być również przeznaczone pod biuro. Po adaptacji można uzyskać dodatkowy pokój. Do mieszkania można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

490 000 zł73 m² 6 712,33 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Uwaga uwaga uwaga - niska cena! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 73m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku z 1998 roku. Kuchnia widna, oddzielna w pełnej zabudowie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

390 000 zł63 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Bemowo ul. Szeligowska. Mieszkanie o pow. 62,7 m2 w budynku z 1993 r.(cegła). Ładne, rozkładowe mieszkanie, położone na 1 pietrze w budynku 4-ro pietrowym, widna, oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

400 000 zł51 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

mieszkanie położone na parterze, 2 pokoje i pomieszczenie, które można wykorzystać na garderobę, duża kuchnia, przedpokój, oddzielnie łazienka i wc, mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

905 000 zł78 m² 11 617,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Uwaga! Teraz możesz obejrzeć mieszkanie bez wychodzenia z domu! Tylko u nas zobaczysz wirtualną wycieczkę po nieruchomości! Kliknij w poniższy link, bądź skopiuj go i wklej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

1 500 zł40 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie! Do wynajęcia mieszkanie położone w spokojnej części Targówka, na warszawskim Bródnie. Lokal znajduje się na ósmym piętrze w 10 - piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

849 000 zł84 m² 10 059,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Kupujący nie płaci prowizji/ wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca Bardzo ładne, widne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie w trzy piętrowym Apartamentowcu w bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazubów

Bemowo,Warszawa

233 500 zł35 m² 6 671,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Bemowo-Górce. Mieszkanie o pow. 35 m2 w budynku z 1984r., p.5/10. Lokal składa sie z dwóch pokoi (16 i 9 m2), kuchni bez okna (5 m2), łóazienki razem z wc (4 m2). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Praga-Północ,Warszawa

290 000 zł41 m² 7 038,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na Nowej Pradze na sprzedaż. Parter w 3-piętrowym budynku. 2 pokoje , oddzielna kuchnia , łazienka z wc, duży przedpokój. Mieszkanie po remoncie , nowe okna plastikowe , nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bielańska

Śródmieście,Warszawa

262 000 zł31 m² 8 506,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu rozkładowej kawalerki o powierzchni 31 m2 położonej na ul. Bielańskiej przy Placu Bankowym. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wnęką, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

385 000 zł48 m² 7 987,55 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okolica- pola mokotowskie. 3 pokoje Z widokiem panoramy warszawy.! Mieszkanie z klimatem ,dobrze zagospodarowana przestrzeń. Wyjście na balkon z dużego i średniego pokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowy do wynajęcia bardzo elegancki 2-pokojowy apartament (68 m) zlokalizowany na prestiżowym Osiedlu patria z widokiem na park przy ulicy Książęcej na Powiślu. Osiedle jest zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmochowskiego

Śródmieście,Warszawa

514 000 zł42 m² 12 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie na Powiślu! Powierzchnia 42 m2 Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. W salonie (17m2) na podłodze parkiet merbau. Okna nowe, plastikowe, wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, dwu-pokojowe, umeblowane mieszkanie do wprowadzenia; 43 m2. Możliwość pozostawienia mieszkania pustego/bez wyposażenia. Usytuowane w Śródmieściu, przy ulicy Dzikiej, blisko Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlenkierów

Wola,Warszawa

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Do sprzedania słoneczne, przestronne mieszkanie w kamienicy z 1951 r. w bardzo dobrej lokalizacji, na Bliskiej Woli. Dwu-stronnie rozkładowe, 2- pokojowe z widną, dużą, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł89 m² 9 535,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nietuzinkowe, klimatyczne mieszkanie dla amatora przedwojennych kamienic. Przestronne, dobrze doświetlone. Na powierzchnię 89.14 m2 składa się otwarta przestrzeń - salon 43.5 m2 z kominkiem /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Pośrednikom nieruchomości - dziękujemy! Sprzedam mieszkanie na warszawskim Gocławiu o powierzchni 57 m2.Wysoki parter, Trzy pokoje oraz oddzielna widna kuchnia, z możliwością otworzenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ursynów

Ursynów,Warszawa

952 000 zł127 m² 7 496,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Piękne mieszkanie w cichym zakątku Ursynowa 127 m2 , idealnie usytuowane - w bliskiej odległości od metra, terenów zielonych, na strzeżonym osiedlu, gotowe do wprowadzenia Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe - 68 M2 W apartamentowcu, z ochroną W bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - 5 minut pieszo od stacji metra Wilanowska. Mieszkanie ciche, okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaolziańska

Ursynów,Warszawa

585 000 zł82 m² 7 134,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Oferujemy do sprzedaży wygodne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m2 na Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w niskim budynku z cegły na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

275 000 zł29 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Kawalerka 29 mkw na Muranowie ul. Nowolipie w okolicy placu Bankowego. Mieszkanie położone w kamienicy z 1952r. na I piętrze. Planowany remont kamienicy - docieplenie i remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Mokotów,Warszawa

570 000 zł68 m² 8 370,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68.10 m2 w cichej i eksluzywnej części Starego Mokotowa (blisko ulicy Rakowieckiej). Kamienica z lat 30-tych. Mieszkanie jednostronne, okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

395 000 zł62 m² 6 370,97 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie przy ul. Rembielińskiej o powierzchni 62 m2 na 11 piętrze (17 pięter). Blok z lat 80 wykonany w technologii ramy H, ocieplony, wymiona cała instalacja wodna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, jasne, ciche dwa pokoje z balkonem na strzeżonym osiedlu. Salon z aneksem kuchennym z szafkami, piekarnikiem, płytą indukcyjną, okapem, zmywarką i lodówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ochota 38m2 ( bezpośrednio), pokój z kuchnią, ciche w pełni wyposażone, po remoncie, nowoczesny design, w pobliżu parków, basenu, pubów, centrów handlowych, dobra komunikacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podolska

Praga-Południe,Warszawa

505 000 zł79 m² 6 392,41 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Ciche, rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, do odnowienia. Dwie łazienki, ogromny taras - 37m2 z dwoma wyjściami, trzy sypialnie oraz kuchnia połączona z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Praga-Północ,Warszawa

305 000 zł43 m² 7 093,02 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Do sprzedania dwupokojowe rozkładowe pokoje z oddzielną, widną kuchnią w kamienicy z lat 50 przy pl. Hallera. Lokal do remontu, strona świata - zachód. 4 piętro z 6 z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nurzyńska

Ursus,Warszawa

284 000 zł54 m² 5 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

54 m W centrum starego ursusa W rewelacyjnej cenie 284000 zł. 2 pokoje Z widną kuchnią + 20 M piwnicy Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

2 600 zł77 m² 33,77 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęci Mieszkanie do wynajęcia na Bródnie, 77 m2, 3 pokoje , Salon 18m2 Pokoje 14m2 i 12m2 Bez łużek podziemny garażem, nowe, słoneczne, wysoki standard, możliwość umeblowania. Ochrona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 800 zł70 m² 25,57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe, klimatyczne w przedwojennej kamienicy w bardzo dobrej lokalizacji (okolice ul. Kijowskiej , Stadionu Narodowego oraz dworca Wschodniego ) Największy pokój( 21,6m) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 036 000 zł113 m² 9 200,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Piękne,przestronne,rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku acciony gotowe do zamieszkania.Mieszkanie wykończone bardzo starannie przy użyciu drogich materiałów dla siebie.Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

645 000 zł79 m² 8 195,68 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Eleganckie i przestronne 79metrowe mieszkanie przy Galerii Mokotów i stacji metra Służewiec. Piękne mieszkanie trzypokojowe w nowoczesnym i eleganckim apartamentowcu z 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hassa

Ursus,Warszawa

337 000 zł50 m² 6 780,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Blok z 2006 roku, ocieplony i otynkowany znajdujący się na zamkniętym - chronionym osiedlu. Do pkp około 10 minut na pieszo, autobus pod blokiem. W bliskiej okolicy znajdują się korty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chrzanowskiego

Praga-Południe,Warszawa

293 000 zł48 m² 6 104,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe, 47,7m kw, wysokie na 3 m. Łazienka z wanną i toaleta, woda na gaz (będzie to w niedługim czasie zmienione ponieważ już część budynku ma instalowane podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamiejska

Targówek,Warszawa

255 000 zł46 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe położone w odremontowanym i ocieplonym budynku z lat 80-tych xxw. Mieszkanie jest odświeżone, na podłodze są panele a w kuchni i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

315 000 zł41 m² 7 682,93 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche 2 pokojowe mieszkanie 41 m2, kuchnia otwarta na pokój ze aneksem sypialnym. Przedpokój zabudowany szafami wnękowymi. Mieszkanie po remoncie w 2009r. i wymianie instalacji elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Holenderska

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł51 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwa pokoje W klimatycznej części saskiej kępy Mieszkanie położone na III piętrze w III piętrowej kamiennicy z lat 60 -tych. Budynek wyremontowany, wymienione instalacje (zlikwidowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

900 000 zł103 m² 8 737,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010