dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

430 000 zł83 m² 5 180,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Witam Serdecznie! Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo ładne nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83m kw. zlokalizowanie na Bemowie przy ulicy Lazurowej. Znajduje się ono na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

4 500 zł96 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Piękny, jasny apartament na Saskiej Kępie. Wysoki standard. Przyjazna okolica. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Dobrze rozwinięta infrastruktura. Biuro Home Estate:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mlądzka

Praga-Południe,Warszawa

392 000 zł57 m² 6 877,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bardzo ładne mieszkanie. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń - składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 37m 2 z wyjściem na loggię ok. 5,5m 2 , sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ulicy Świętokrzyskiej. W pełni umeblowane i wyposażone. Zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

378 500 zł50 m² 7 585,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe Mieszkanie na sprzedaż - osiedle strzeżone przez ochroniarzy oraz monitoring. Wysoki standard wykończenia nieruchomości (49,9 mkw), rozstawne, ciche oraz słoneczne. Do Mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

8 900 zł160 m² 55,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wolne od już 160-metrowe piękne mieszkanie 5-pokojowe w prestiżowej, przedwojennej kamienicy z lat 30-tych położone na tyłach gmachu Sejmu przy ul. Górnośląskiej. Mieszkanie może zostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zaruby

Ursynów,Warszawa

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prezentujemy zgrabną, ustawną kawalerkę o powierzchni 39m2, składa się z pokoju o pow 23,5 m2 łazienki o pow. 3,67 m2 przedpokoju o pow. 4,5 m2 kuchni - 7,07 M2, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

4 000 zł112 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości;Oferta wynajmu dotyczy mieszkania znajdującego się na osiedlu Dębina na Ursynowie. Osiedle to jest zamknięte i strzeżone. Wzdłuż osiedla brukowana, zabytkowa droga. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

3 400 zł84 m² 40,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie posiada całkowicie umeblowaną kuchnię/jadalnię o pow. 13,3 m2 z oknem wychodzącym na sąsiedni ogród oraz wyposażoną łazienkę (wanna z kabiną prysznicową, umywalka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji Warszawy Śródmieście/ Powiśle.Przestronne, ciche i słoneczne mieszkanie w nowym, całodobowo chronionym i zamkniętym budynku.Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Skorosze

Skorosze,Warszawa

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe M-3, bardzo słoneczne z dużym balkonem (9m2) Salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia,lazienka. Mieszkanie jest kompletnie wyposażone w sprzęt agd, umeblowane, trzy duże szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korkowa

Rembertów,Warszawa

2 100 zł80 m² 26,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni około 80 m2. Poziom dolny: 1 łazienka + sypialnia + salon + kuchnia + garderoba. Poziom górny: łazienka i sypialnia. Pokoje puste (bez mebli). Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Służew,Warszawa

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Mokotowie, na strzeżonym osiedlu Catalina przy Wyścigach Konnych (al. Wyścigowa). Mieszkanie z połowy 2005 r., pow. 54 m + 3,4 loggia +miejsce garażowe w podziemnym parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł95 m² 28,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w centrum Warszawy. W pełni umeblowane i wyposażone. Doskonała lokalizacja. ___________________________________________________________________________
__.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł100 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie przy ulicy Zimnej w Śródmieściu. W pełni umeblowane i wyposażone. Wykończone w wysokim standardzie. Bardzo dobry punkt komunikacyjny - blisko do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

210 000 zł29 m² 7 191,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Niewielkie mieszkanie w bardzo dobrym punkcie lokalizacyjnym i handlowym. Blisko centrum. W kuchni wbudowany prysznic, wc osobno oraz 1 duzy pokój. Idealne mieszkanie dla studenta lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

500 000 zł74 m² 6 738,54 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Super atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie na Służewcu Południowym przy Wyścigach Konnych z 1992 r. Budynek ocieplony, odnowiony. Duża widna kuchnia, łazienka i toaleta oddzielnie. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Bielany,Warszawa

200 000 zł32 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bielany, M-2, 32m2, p.4/12, do remontu, szafy wnękowe, balkon, widna kuchnia, Duża kawalerka z widną kuchnią na osiedlu Ruda w pobliżu pięknych terenów rekreacyjnych Kępy Potockiej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

245 000 zł38 m² 6 464,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 38m piętro 4/10, lokal z wydzielonym korytarzem ( tylko cztery lokale). Pokoje 16m i 9m. Okna nowe pcv, wystawa okien na zachód. Lokal bardzo ciepły. W pokojach i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowe Włochy

Nowe Włochy,Warszawa

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bardzo ładne, słoneczne 3 pokojowe (54m2) mieszkanie na zamkniętym osiedlu wybudowanym w 2009 r. w Warszawie, nowe Włochy. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, jest jednostronne, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursus

Ursus,Warszawa

1 790 zł46 m² 38,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości; do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w Ursusie o powierzchni 46 m2, rok budowy 2002. W mieszakaniu sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowskiego

Ochota,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cicha, spokojna okolica, 2 min. Obok bloku sklepy spożywcze, kiosk, budka z warzywami, apteka. Blok z lat 50-tych. Dwa pokoje, wys. mieszkania 2,80 m Kuchnia widna, otwarta na pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje mieszkanie, bez balkonu, z widną kuchnią, z widokiem na stadion Polonii. Wymagana zaliczka na opłaty 200 zł (prąd, co, woda według liczników). Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Leszczyńska

Śródmieście,Warszawa

1 500 000 zł81 m² 18 622 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania apartament o pow. 81m2, 3-pokojowe na ul. Leszczyńskiej 1 (powiśle) w inwestycji z 2006 roku (vittera Development). Jedyne mieszkanie w tej inwestycji na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 130 000 zł108 m² 10 463 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Do sprzedaży ładne, eleganckie mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie - gratka dla koneserów. Lokalizacja: warszawa/ochota, ul. Grójecka Cena: 1 130 000 zł (10 463 m2) Powierzchnia: 108 m2, piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mianowskiego

Ochota,Warszawa

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Piękne mieszkanie 2-pokojowe 50 m2 z balkonem w przedwojennej kamienicy w prestiżowej okolicy Kolonii Lubeckiego na Ochocie Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Banderii

Wola,Warszawa

671 500 zł79 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w nowoczesnym kompleksie usługowo- apartamentowym przy Ul. Banderii 4. Mieszkanie 3 pokojowe z dwoma łazienkami nowoczesne, ciche, dwustronne okna z widokiem na patio oraz ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

599 000 zł81 m² 7 376,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Nietypowe mieszkanie na zaadaptowanym poddaszu! Oferujemy Państwu mieszkania w stanie developerskim i nie tylko, w inwestycji oddanej do użytkowania w 2013r. W sprzedaży zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławoja-Składkowskiego

Ursus,Warszawa

370 000 zł45 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2 pokojowe 45 m2, skorosze / Ursus, cena: 340 000 zł Atrakcyjne, przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 45 m² w nowym budownictwie na osiedlu Skorosze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł128 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Piękny, jasny apartament przy ulicy Noakowskiego. Przyjazna okolica. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Dobrze rozwinięta infrastruktura. Biuro Home Estate:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

456 000 zł47 m² 9 702,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w pełni umeblowane, po kapitalnym remoncie-jak nowe. Wszystkie piony wymienione. Blok odnowiony, docieplony w idealnej lokalizacji 50m do stacji metra "słodowiec" i przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opinogórska

Praga-Południe,Warszawa

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, 38m2, 2pok., piętro4/5. Grunty uregulowane, można założyć kw. Do każdego pomieszczenia wejście osobne z przedpokoju. Balkon ambonka. Ekspozycja okien Pn-zach. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

235 000 zł38 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 38m, 2pokoje, 2/4 do remontu z dużym potencjałem. Pokoje 15m i 9m., balkon, kuchnia 5m, łazienka 4m, przedpokój 5m. W pobliżu miejsca parkingowe, sklepy, place zabaw, park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

629 000 zł93 m² 6 763,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Super cena mokotów! 93 m 2 - 629 000 zł! mieszkanie 2 poziomowe. 1 poziom- salon,kuchnia,łazienka,balkon,przedpokój. 2 poziom- sypialnia ,łazienka,przedpokój ,loggia. Mieszkanie klimatyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piekałkiewicza

Mokotów,Warszawa

540 000 zł82 m² 6 561,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Bardzo atrakcyjne, 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie na Mokotowie na II piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku z 1991 r.Zadbane, czyste mieszkanie na terenie zamkniętego, strzeżonego, zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie obejmuje salon z aneksem kuchennym, sypialnię i łazienkę. Mieszkanie jest nowe, umeblowane i wyposażone w sprzęt agd i tv. Do mieszkania należy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

1 900 zł57 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem 3 pokojowego mieszkania na osiedlu Wolska. Mieszkanie umeblowane,do lokalu przydzielona jest piwnica. Szybki dojazd komunikacją miejska do Centrum(ok.10 minut) oraz dworca Warszawa Zachodnia (ok.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wola

Wola,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie przy Al. Solidarności. W pełni wyposażone i umeblowane. Zlokalizowane w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Biuro Home Estate:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

490 000 zł57 m² 8 542,54 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Bardzo prestiżowy budynek na pograniczu Śródmieścia i Woli wybudowany w 2007 roku przez firmę Ronson Development. W pobliżu znajdują się wszelkie udogodnienia infrastrukturalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

496 000 zł50 m² 9 920 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Niewielkie, bardzo eleganckie mieszkanie w luksusowym apartamentowcu na osiedlu strzeżonym. Salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Mieszkanie wykończone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie 54 m2 w świetnej lokalizacji blisko metra na Mokotowie - cisza i spokój, piękny widok z okna! Polecam wygodne, słoneczne, dobrze skomunikowane,z ładnym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij