dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

225 000 zł22 m² 10 227,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka 22m2 na Muranowie Mieszkanie jednopokojowe, z aneksem kuchennym, łazienka z wanną, wyłożona glazurą, na podłodze terakota. Mieszkanie znajduje się w samym sercu Muranowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe, z osobną kuchnią, w łazience duże okno. Mieszkanie jest na parterze w budynku 5 - piętrowym, umeblowane: pokój i kuchnia. W oknach rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie ciche, zielone, słoneczne, z widokiem na patio, znajdujące się w kompleksie zamkniętym, zapewniającym wygodę i bezpieczeństwo. Budownictwo charakteryzuje czystość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kasztanowa

Białołęka,Warszawa

399 000 zł60 m² 6 672,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 na bliskim Tarchominie. Zachęcam do obejrzenia mieszkania o powierzchni 59,8 m 2 usytuowanego na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

2 800 zł79 m² 35,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pokojowe na Służewiu nad Dolinką, bardzo blisko stacji metra Służew nad Dolinką. Umeblowane i wyposażone, z możliwościa wynajmu od zaraz. Mieszkanie dwustronne, samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mikołajska

Włochy,Warszawa

1 490 000 zł142 m² 10 484,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wykończony w wysokim standardzie, nowoczesny penthouse na kameralnym osiedlu na Starych Włochach. Zielona, spokojna okolica, w otoczeniu domków jednorodzinnych. Okna z mieszkania wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Erazma z Zakroczymia

Białołęka,Warszawa

470 000 zł82 m² 5 731,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Polecam Państwu bardzo ładne, przytulne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze bloku z 1991r. Położone na warszawskim Tarchominie przy ul. Erazma z Zakroczymia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

315 000 zł39 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 - pokoje 39 m 2 po remoncie kuchnia otwarta na salon. Cena 315 000 do negocjacji, idealne na inwestycje w pobliżu dużo firm. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

398 000 zł57 m² 7 007,04 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie o pow.56,8m , położone w 5- piętrowym budynku na pierwszym piętrze , doskonała lokalizacja przy ul. Puławskiej róg Olszewskiej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawińskiego

Ochota,Warszawa

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjne po remoncie 3 pokojowe mieszkanie na ul. Pawińskiego na Ochocie. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, dobry punkt komunikacyjny. Odnowiona elewacja, nowe ocieplenie, wymienione piony wodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł74 m² 60,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy, wykończony w wysokim standardzie apartament w sąsiedztwie Pl. Grzybowskiego, blisko stacji metra Świętokrzyska i Ogrodu Saskiego. Salon z otwartą kuchnią i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie na Ochocie. Składa się z pokoju dziennego połączonego z widną kuchnią (27 m2), sypialni (7,5 m2), łazienki (2,5 m2) i przedpokoju (2 m2). Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 550 zł50 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śliczne mieszkanie 3 pokojowe 50 m2, bez balkonu i piwnicy, ale za to umeblowane. Możliwość wyniesienia mebli. Ciepłe, przytulne i słoneczne. Znakomita lokalizacja: mokotów, al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

450 000 zł35 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 35 m2 na parterze w kamienicy, budynek z lat 50-tych w jednym z najpiękniejszych rejonów Warszawy. Ulica cicha, oddzielona pasem zieleni i starodrzewia od budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

720 000 zł81 m² 0,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w którym wszyscy czują się dobrze.Okna na dwie strony świata pn-pd.Duży pokój dzienny z kominkiem i pięknym widokiem na otaczająca zieleń i ładnie urządzone podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na Woli na ul. Jana Olbrachta. Pokój dzienny + drugi pokój z aneksem kuchennym 30 m2. Kuchnia umeblowana. Mieszkanie ciepłe i przytulne, glazura i gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żuromińska

Targówek,Warszawa

280 000 zł57 m² 4 912,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielnymi wejściami do każdego pokoju Pokój z balkonem 21m , sypialnie ustawne 12m i 8 m na podłodze we wszystkich pokojach i przedpokoju mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

3 450 zł50 m² 69 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, nowocześnie urządzone, jeszcze nigdy nie zamieszkałe, jasne mieszkanie w nowym apartamentowcu na Warszawskim Powiślu, 2 pokoje - duży z aneksem kuchennym ok. 26mkw oraz tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 750 zł37 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, ciche i słoneczne, dwupokojowe mieszkanie (37m2) w inwestycji apartamenty murano w pobliżu stacji metra Dworzec Gdański. Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

323 000 zł48 m² 6 659,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ciche i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji po remoncie, nowe okna oraz grzejniki, do mieszkania przynależy piwnica. Tylko 5 minut pieszo do Ronda Wiatraczna z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe, słoneczne mieszkanie, z oddzielną, widną kuchnią. Mieszkanie umeblowane, wyposażone, łazienka z wanną. Bardzo dobra lokalizacja - blisko metro Wilanowska. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

188 000 zł19 m² 9 894,74 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka 19m2, po remoncie, położona w rejonie Sadów Żoliborskich. W mieszkaniu znajdują się meble wykonane na wymiar. Mieszkanie jest widne i słoneczne. W mieszkaniu zostają:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sztormowa

Mokotów,Warszawa

2 530 000 zł118 m² 21 350,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Budynek apartamentowy na pestiżowym zamkniętym , chronionym kompleksie mieszkaniowym Marina Mokotow , zbudowany przez znanego z dobrego wykonawstwa dewelopera Dom Development. . W centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Pratulińska

Targówek,Warszawa

332 000 zł37 m² 8 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Budynek z 2011, piętro: 2 w 8 piętrowym Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone Pokój - 20,7 m2+ Balkon - 19,2 m2 Łazienka - 4,1 m2 Przedpokój - 4,3 m2 Kuchnia - 7,1 m2 Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

231 000 zł29 m² 7 965,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 28,55 m2 do remontu.Na ostatnim piętrze z piękną panoramą miasta. Bardzo dobrze zlokalizowany blisko ch Klif .Idealne nadaję się na inwestycję na wynajem.Wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł140 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie 140 m2 w budynku Babka Tower na ostatnim 24 piętrze. Przepiękny widok na panoramę miasta. Świetna lokalizacja w centrum. Mieszkanie dwustronne wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

46,3 metrowe mieszkanie w odnowionym budynku wielorodzinnym,z wygodnymi miejscami do parkowania i położonym w pobliżu parkingiem strzeżonym.Klatki schodowe zadbane ,w wejściu głównym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wprowadzenia w okolicy dworca wileńskiego, doskonałe połączenie do centrum. Pokoje: 22, 14mkw panele, kuchnia widna 9mkw zabudowa, sprzęt agd, łazienka z oknem 4 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na parterze w budynku położonym 5 minut od stacji metra Pl. Bankowy - Ratusz. Mieszkanie wyposażone w agd i umeblowane. W pokoju szafa typu Komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamińskiego

Kamińskiego,Warszawa

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio,2 pok., 43 m2, meble+AGD, Kamińskiego, osiedle strzeżone, czynsz 1500 PLN + opłaty licznikowe (prąd, gaz, woda ok. 150 pln),kaucja, możliwość zainstalowania internetu, dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

1 650 zł35 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę nowe mieszkanie bemowo 35m2 tanio ,1650pln! miejsce: dołączone zdjęcia mieszkania! Bezpośrednio, bez agencji, bez prowizji dla agencji! Warszawa, bemowo, 100 metrów od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z windą na Starej Ochocie w pobliżu Placu Narutowicza. Składa się z dwóch ustawnych pokoi ( 22 i 20 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane (nowe meble), wyposażone (pralka, lodówka, kuchenka mikrofalowa ), świeżo po remoncie. Kuchnia w aneksie, w łazience brodzik. Mieszkanie czyste, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie (sadyba) w niskim budynku III piętrowym na II piętrze. Zlokalizowane obok ch Sadyba Best Mall, pełna infrastruktura, blisko komunikacja autobusowa i bazarek ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

499 000 zł59 m² 8 457,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe jeszcze nie zamieszkane.mieszkanie 59 m2 z balkonem (7m2) na nowym, kameralnym osiedlu przy ul. Encyklopedycznej w dzielnicy W-wa Bielany -młociny. Mieszkanie pełne światła, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

550 000 zł71 m² 7 746,48 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 71m2. Mieszkanie jest funkcjonalne, składa się z dużego pokoju 23m2, z oknami na południowy zachód, połączonego z widną kuchnią 10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biała

Wola,Warszawa

2 900 zł36 m² 81,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy lokal mieszkalny położony w świeżo oddanym do użytkowania apartamentowcu z recepcją. Lokal nie był jeszcze używany, ma wyposażoną kuchnię i łazienkę: pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 004 000 zł112 m² 8 996,42 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne, elegancki mieszkanie położone na pograniczu Woli i Śródmieścia Mamy do dyspozycji salon 32m2 oraz dwie sypialnie o powierzchni 18m2 każda Duże drewniane okna powodują, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, bardzo widne mieszkanie o powierzchni 38m2. Duży pokój z garderobą. Kuchnia otwarta na pokój. Wysoki standard wykończenia. Na podłodze parkiet egzotyczny. Mieszkanie wysokie 2,8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólnik

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł96 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Piękne mieszkanie W rewitalizowanej kamienicy! Serdecznie zapraszam do wynajmu trzypokojowego mieszkania o pow. 96 m 2 ,usytuowanego na 3 piętrze kamienicy na ul.Okólnik vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

495 000 zł56 m² 8 773,48 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczne, rozkładowe mieszkanie w stanie deweloperskim w apartamentowcu Skierniewicka City na Woli, niedaleko do budowanej stacji metra Rondo Daszyńskiego. Salon (19.5 m2) z wyjściem na.