dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 436 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Glogera

Ochota,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia zadbane mieszkanie na warszawskiej Starej Ochocie w prestiżowej lokalizacji Kolonii Lubeckiego - do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej (biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

680 000 zł81 m² 8 399,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne mieszkanie przy ul. Bartyckiej nowe budownictwo - 2009 rok Zapraszam na prezentacje bardzo ładnego mieszkania w kameralnej nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie ma powierzchnie 80.96m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wola

Wola,Warszawa

674 000 zł98 m² 6 871,24 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mamy do zaoferowania jeszcze jedno mieszkanie O takim samym metrażu Z 50M2 tarasem! Niezwykłe mieszkanie 98m2 + 7m2 loggia na warszawskiej Woli! Głównym punktem mieszkania jest przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo przytulne mieszkanie dla małżeństwa, pary, albo osób indywidualnych. Komunikacja z centrum Warszawy: 15 min - tramwaj, 10 min - samochód. Blisko dworzec pkp: warszawa Wschodnia. Obok osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

299 000 zł33 m² 9 115,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania nieduże lecz funkcjonalne mieszkanie w niedawno odrestaurowanej kamienicy przy ul. Popiełuszki na Żoliborzu. Remont kamienicy obejmował: ocieplenie budynku, elewację i klatkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

800 zł48 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta wynajęcia mieszkania. Najem krótkoterminowy 800 zł / za tydzień! Mieszkanie doskonałe na krótkoterminowy pobyt w Warszawie. Mieszkanie dwupokojowe położone na warszawskim Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Batumi

Mokotów,Warszawa

285 000 zł42 m² 6 753,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Pilna sprzedaż!dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie z z dużą 6-cio metrową loggą, do remontu. Na podłogach w pokojach, mozaika dębowa, z większego pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panieńska

Praga-Północ,Warszawa

249 000 zł38 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1878

mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,5metrów. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji; ( Obok Szpital Praski,Urząd Dzielnicy,Kościół,Park Praski,Plac Zabaw, szkoła, zoo,Stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

1 550 zł37 m² 41,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie dwupokojowe, 37 m2 w nowym budynku przy ul. Mehoffera na Tarchominie w Warszawie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju połączonego z kuchnią (17,7 m2), sypialni (10,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

550 000 zł70 m² 7 879,66 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w budynku z 2001 do wprowadzenia, w bardzo dobrym punkcie Mokotowa, doskonale skomunikowanym, niedaleko metra stacji al. Wilanowska. Mieszkanie trzypokojowe, salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do kapitalnego remontu. Spółdzielczo własnościowe- z uregulowanym gruntem. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Praga-Południe,Warszawa

395 000 zł64 m² 6 156,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

*******polecamy państwu jasne, przestronne mieszkanie położone na X piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy.******* Budynek z 1986 r. Mieszkanie nie wymaga większych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł82 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament na Mokotowie, niedaleko Parku Łazienkowskiego. Mieszkanie składa się z części dziennej: salon z otwartą kuchnią i wyjściem na 6-metrową loggię (okna na zachód -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

290 000 zł38 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 38m2, 2pok., piętro 9/10. Mieszkanie zadbane, do wprowadzenia się, ewentualnie lekkiego odswieżenia. W pokojach na podłodze mozaika drewniana, ściany gładź gipsowa, nowe okna pcv. kna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Ksawerów,Warszawa

457 000 zł60 m² 7 616,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Znakomita lokalizacja przy metrze Wierzbno! 3-pokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrym miejscu komunikacyjnym na warszawskim Mokotowie, ksawerów. Dwustronne, rozkładowe, okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dwupokojowe mieszkanie , jednostronne , położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym przy centrum handlowym Wileńska. Z dużego pokoju wyjście na dużą loggię (7x1,20m). Okna drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 48 m 2 w Warszawie na Bemowie, blisko C.H. Bemowo i Fortu Bema. Mieszkanie składa się: z dużego salonu połączonego z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pancera

Tarchomin,Warszawa

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio! Mieszkanie do wynajęcia od zaraz - Warszawa, białołęka Tarchomin ul. Pancera Atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe z oddzielną kuchnią, z miejscem parkingowym. Pow.:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

410 000 zł49 m² 8 434,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Słoneczne mieszkanie na Ursynowie, 5 minut od sggw, blisko stacji metra Imielin. Cicha, spokojna okolica, w pobliżu Las Natoliński. Salon z aneksem kuchennym i 4-metrowym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotych Piasków

Mokotów,Warszawa

290 000 zł54 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Niebywała okazja cenowa, takiego mieszkania nie znajdziesz W okolicy! Trzypokojowe, rozkładowe, dwustronne, ciche mieszkanie z możliwością zrobienia balkonu. Dwa lata temu, została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

495 000 zł67 m² 7 388,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzy pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Pradze Południe, usytuowane na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Nieruchomość składa się z trzech pokoi (21m2; 12m2; 10m2;) wyłożone eleganckimi panelami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Banderii

Wola,Warszawa

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio wynajmę dwupokojowy lokal (powierzchni 57m2) idealny na biuro w nowoczesnym kompleksie usługowo-apartamentowym na 1 piętrze przy ulicy Banderii 4 / Obozowa bliska Wola. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

2 200 zł62 m² 35,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanko ciche, przytulne 3 pokojowe rozkładowe na parterze w kameralnym trzypiętrowym budynku na Osiedlu Park Leśny. Osiedle trzypiętrowych domów o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł48 m² 63,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w sercu Starówki - w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Starego Miasta. Salon (ok. 20 m2) z wejściem do sypialni (ok. 10 m2), oddzielna, kompletnie wyposażona kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie w kamienicy; czyste po remoncie. Łazienka z kabiną prysznicową i pralką. Pokój większy 25 m2; pokój mniejszy 17 m2; kuchnia 10 m2; przedpokój 5 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 950 zł76 m² 25,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Pokoje o Wymiarach 27/12/12. Garderoba 2x2 W mieszkaniu brakk pirwnicy. Cena 1950 + Woda według liczników. Białołęka jest najszybciej rozwijającą się dzielnicą w Warszawie. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na granicy Śródmieścia i Woli, blisko al. Jana Pawła. Przeznaczone dla osób ceniących ciszę, spokojną atmosferę i jednocześnie bliskość komunikacyjną. Atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

250 000 zł39 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z ciemną kuchnią(możliwość utworzenia aneksu) położone na 3. piętrze trzypiętrowego budynku z lat 60 wybudowanego z cegły. Pokoje 16m2 i 10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

595 000 zł93 m² 6 397,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Budynek na osiedlu zamkniętym strzeżonym. Miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 25 000 zł - winda do poziomu garaży. Pierwotnie mieszkanie 4 pokojowe. Mieszkanie w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

400 000 zł49 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe W warszawie - praga południe, 49m2, II piętro, winda. Budynek ma IV piętra, rok budowy: 2003. W mieszkaniu jest kuchnia otwarta, umeblowana I wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

550 000 zł81 m² 6 790,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zakup bez prowizji! 0% dla kupującego! mieszkanie 4 - pokojowe, spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą, składające się z salonu, 3-pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

314 000 zł48 m² 6 541,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Bardzo ładne, ustawne, słoneczne, ciche, rozkładowe mieszkanie, parter, kameralny budynek, cegła (1959), po remoncie. Wszystkie instalacje wymienione (co, gazowa i woda + kanalizacja). Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

381 000 zł62 m² 6 145,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W mieszkaniu został przeprowadzony remont w 2012 roku, wymieniona została instalacja wodna, instalacja elektryczna, drzwi wejściowe, parapety oraz okna. Do mieszkania przynależy piwnica. Dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

560 000 zł80 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie z widokiem na 3 strony świata będący dużą atrakcją. Mieszkanie zbudowane z grubych ścian - nie słychać sąsiadów. Jest przestronne, bardzo jasne - okna z 3 stron świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne, dwu pokojowe, przestrzenne mieszkanie o powierzchni 56 m 2 w 3 - piętrowym bloku z 2002 roku. Mieszkanie można zaaranżować na 3- pokojowe. Plany przearanżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

399 000 zł56 m² 7 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Świetna lokalizacja na Starym Żoliborzu al. Wojska Polskiego! Niski budynek ocieplony i po wymianie instalacji. Budynek czteropiętrowy z cegły. Mieszkanie na 1 piętrze! Bardzo cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

430 000 zł55 m² 7 795,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sady Żoliborskie - niska zabudowa z cegły z połowy lat sześćdziesiątych.Budynek zadbany po remoncie elewacji zewnętrznej.Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne.Narożny salon ok.21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na Bródnie do sprzedania 60,4 m2 rozkładowe, dwustronne trzy pokojowe z widną kuchnią, łazienką i osobno toaletą. Duży pokój 20 m2 z wyjściem na loggie. Pokoje pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

4 400 zł90 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w ładnej kamienicy z 1930 roku położonej w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Warszawy. Mieszkanie jest dwustronne o powierzchni 90 m2, duża otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu , blisko Stadionu Narodowego ,doskonały punkt komunikacyjny do centrum 6 przystanków tramwajem 3 pokojowe mieszkanie z garderobą , dużą łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

201 000 zł33 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na wysokim parterze do remontu, wymienione rury gazowe, piony wodno-kanalizacyjne Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego