dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

520 000 zł72 m² 7 186,29 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji, w ogrodzonym apartamentowcu - w bezpośrednim sąsiedztwie Fortów Bema na ul. Widawskiej. Mieszkanie o powierzchni 73 m 2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na 4 p. z windą, zlokalizowane w Ursusie, w pobliżu Al. Jerozolimskich. Składa się z 2 oddzielnych pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie do wprowadzenia w cenie deweloperskiej! 2 pokoje z funkcjonalną kuchnią i łazienką, tarasem i ogródkiem o powierzchni 30 m. Do mieszkanie należy także miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Zacisze,Warszawa

590 000 zł77 m² 7 662,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

DO sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 77 m2 zlokalizowane w nowszej części osiedla " Zielone Zacisze" , z dala od ulicy, na 4 pietrze w 5-ciopiętrowym budynku z 2007 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korsaka

Praga-Północ,Warszawa

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa rozkładowe pokoje z balkonem i widną kuchnią. W kuchni i łazience glazura i terakota nowszego typu. mieszkanie na parterze w okolicy Dworca Wschodniego i Stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Relaksowa

Ursynów,Warszawa

2 600 zł78 m² 33,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Położone na zamkniętym osiedlu mieszkanie o funkcjonalnym układzie, posiadające 4 pokoje-pokój dzienny 20 m2, sypialnie 12, 12, 10 m2; kuchnię, łazienkę, oddzielną toaletę i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stegny

Stegny,Warszawa

265 000 zł32 m² 8 281,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio sprzedam kawalerkę o powierzchni około 32m2 na pograniczu Stegien Południowych, sadyby i Starego Wilanowa. * mieszkanie w bardzo dobrym stanie - nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Wilanowska

Śródmieście,Warszawa

280 000 zł28 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie, jednopokojowe, z balkonem,z którego rozciąga się wspaniały widok na drugi brzeg Wisły. Mieszkanie rozkładowe, z przedpokoju wejście do pokoju i łazienki. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, w przedwojennej 4 piętrowej kamienicy na ulicy Poznańskiej na 3 piętrze. Mieszkanie jest umeblowane, posiada w pełni wyposażoną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noskowskiego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe na Służewiu nad Dolinką, niedaleko stacji metra Służew. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie o przestronnej powierzchni, pokoje samodzielne o powierzchni 21, 13, 14,m 2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

299 000 zł32 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przytulne I ciche 2 pokojowe mieszkanko na puławskiej W okolicy królikarni. (32,5m2), na parterze, w bloku z cegły z 1950r. Idealnie skomunikowane - przy ulicy Puławskiej, 500m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie na strzeżonym osiedlu. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią ,sypialni ,osobnej garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

2 500 zł86 m² 29,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie bardzo widne, słoneczne o powierzchni 86 m2 - 4 pokoje, kuchnia, duża łazienka i wc. Znajduje się na pierwszym piętrze, wystawa okien wschód i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

230 000 zł27 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielany, 100m od Metra Słodowiec, 27m2, 2pok., piętro 2/10, KW. Pokoje przejściowe z salonu wejście do sypialni, na podłogach panele. Ekspozycja okien na wschód. Do mieszkania przynależy mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Wola,Warszawa

452 000 zł59 m² 7 661,02 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie, bardzo praktycznie i ładnie zaprojektowane. Nowe budownictwo na bliskiej Woli. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

wyposażenie pokoju - szafa wnękowa, kanapa, serwantki,komoda, półki na książki kuchnia- całkowicie wyposażona Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barska

Ochota,Warszawa

477 000 zł56 m² 8 517,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na Starej i klimatycznej Ochocie! Klimatyczne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy z 1955 roku przy ulicy Barskiej na Starej Ochocie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

430 000 zł65 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjne, 4-pokojowe mieszkanie na Bielanach z księgą wieczystą, bezpośrednio przy metrze Wawrzyszew. Mieszkanie wykończone w dobrym standardzie, z pokoju dziennego wyjście na loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 2 pokojowe, 54m2, świetny punkt komunikacyjny, atrakcyjna cena. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53,7 m2 usytuowane na parterze w bloku z 2004 roku. Kuchnia widna z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na granicy Saskiej Kępy i Gocławiu Nowe, komfortowo wykończone mieszkanie na nowym osiedlu Saska. Cała inwestycja została ogrodzona, wokoło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

980 000 zł97 m² 10 103,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż trzypokojowy apartament wykończony w bardzo nowoczesnym stylu z dbałością o detale. Lokal umiejscowiony na trzecim z ośmiu pięter, w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Duże mieszkanie rozkładowe z trzema nieprzechodnimi pokojami w bardzo spokojnej i zielonej okolicy. Za sprawą ogrodzenia terenu na którym znajduje się budynek, potrzeba poczucia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

484 400 zł69 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rezydencja Grodkowska to nowoczesna, ciekawa architektura odległa o 15 minut od centrum Warszawy zlokalizowana przy Wola Parku. Kameralny projekt z 52 apartamentami, które mają od 31,56 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

308 000 zł42 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Bielany, broniewskiego, mieszkanie 42m2, 2pok., piętro 4/10. Pokoje 18.5m2, 9m2. W pokojach na podłodze parkiet, okna skierowane na pd-wschód. Z salonu wyjście na mały balkon. Kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł82 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Centru, przy Placu Konstytucji. Atrakcyjne, funkcjonalne, przestrzenne mieszkanie, elegancko zaaranżowane, o powierzchni 8 2 m 2 usytuowane w kamien icy , zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

550 000 zł72 m² 7 660,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mokotów! dobra cena! taras 41 M 2! Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Rozkładowe ,dwustronne,słoneczne na wysokim parterze. Nowocześnie urządzone. Nowe budownictwo. Budynek czysty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł86 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w Śródmieściu o doskonałej lokalizacji, umożliwiającej zarówno szybki dostęp do największych atrakcji turystycznych stolicy: warszawskiej Starówki, ogrodu Saskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

460 000 zł52 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Mieszkanie dwustronne o pow.52m2,3pokojowe w dwupiętrowym bloku z 1948 roku. Bardzo dobra lokalizacja, budynek oddalony od ulicy, dużo zieleni wokół bloku. Pokoje od strony podwórka 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przytyk

Bielany,Warszawa

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość o powierzchni 49 m2 położona jest tuż obok stacji metra (5 min). W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje o powierzchniach : 16,5 m2, 10 m2, 8 m2. Kuchnia jest otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

926 625 zł106 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Symfonii

Ursynów,Warszawa

3 000 zł85 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

pokoje po 18 i12i12i11 m2 kuchnia 10m2 łazienka i Wc oddzielne, świeżo pomalowane. blisko sggw, metra ursynów ,przedszkole.gimnazjum,szkoły podstawowej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

280 000 zł54 m² 5 233,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Pilnie 53,5m2, bródno 3-pokoje 280 000 pln parter Parametry ogólne: 53,5m2 - Salon, osobna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka, korytarz. Stan techniczny: w mieszkaniu wymienione instalacje. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł89 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w Śródmieściu. Składa się z salonu (29 m2), dwóch sypialni (16, 15 m2), widnej, oddzielnej kuchni (10 m2), łazienki (8 m2), wc (2 m2) i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perkuna

Gocław,Warszawa

3 000 zł105 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe (salon i dwa pokoje mniejsze), z oddzielną dużą kuchnią zawierającą jadalnię, przedpokojem, korytarzem, dwoma łazienkami i zazielenioną wygodną loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł165 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Bardzo przestronny apartament w centrum miasta.Praktyczny rozkład pomieszczeń. Cztery pokoje o pow. 39, 30, 22.5 i 17 m2. Do dyspozycji 2 łazienki, w tym jedna przy pokoju 22.5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

469 395 zł49 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy Państwu do sprzedaży przytulne, ciche mieszkanie, u zbiegu ulic Al. Jana Pawła i Solidarności. Mieszkanie wychodzi na zielone podwórko, gdzie nie słychać gwaru ulicznego. Mieszkanie.