dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 443 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 443 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Wawrzyszew,Warszawa

659 000 zł57 m² 11 602,10 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach z widokiem na Stawy Brustmana. Klasyczny rozkład: salon z balkonem, widna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka z wanną, oddzielne wc, w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

660 000 zł39 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ustawne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w świetnym punkcie na Mokotowie. Pod ręką pętla autobusowa, stacja metra Wilanowska oraz przystanek tramwajowy. Mieszkanie o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sengera Cichego

Ursynów,Warszawa

890 000 zł69 m² 12 880 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 69,10M2, 3 pokoje, urynów, ul.SENGERA (Warszawa, Ursynów, Sengera) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

3 450 zł50 m² 69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane przy ul. Jana Olbrachta ( Bemowo). Mieści się na 5 piętrze w 5 piętrowych blokach w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

698 000 zł46 m² 15 173 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Warszawskim Mokotowie przy ul. Śniardwy. Lokal o powierzchni 46m2 znajduje się na 10 piętrze,11-piętrowego bloku z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Ksawerów,Warszawa

1 159 000 zł78 m² 14 859 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż czteropokojowe przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mariana Zdziechowskiego 8, w zielonej okolicy biznesowego centrum Mokotowa. Apartament o powierzchni 78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Piękne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe w ścisłym centrum Warszawy-ul.Wałowa. Bardzo dobra lokalizacja, tuż przy Ambasadzie Chińskiej, parku Krasińskich, 10 min pieszo Stare Miasto, pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

479 000 zł49 m² 9 897,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Housing market ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m.kw. zlokalizowane na Bielanach, przy ul. Wrzeciono. || lokalizacja I sąsiedztwo ||.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Ursynów,Warszawa

690 000 zł53 m² 13 018,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Nieruchomość o powierzchni 53m2 na warszawskim Ursynowie przy ulicy Teligi. Mieszkanie widne, ciche, dwustronne. Składa się z 3-pokoi z balkonem. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

629 000 zł58 m² 10 844,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zdjęcia przedstawiają możliwą wizualizację mieszkania, jest to jedna z propozycji aranżacji wnętrza po remoncie. Cena obejmuje koszt przeprowadzenia remontu w wysokości 90000 zł oraz cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pięciolinii

Ursynów,Warszawa

550 000 zł53 m² 10 358 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 53,10M2, 2 pokoje, ursynów, ul.PIĘCIOLINII (Warszawa, Ursynów, Pięciolinii) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

729 999 zł58 m² 12 542,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,2 mkw położone na 7 piętrze 8-piętrowego budynku z 1980 r. zlokalizowanym na Bemowie przy ul. Czumy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogalskiego

Gocław,Warszawa

2 800 zł43 m² 65,84 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Skrót: przestronne i rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią i dużym balkonem - Gocław, ul. Rogalskiego, bora Komorowskiego. Mieszkanie: przestronne i rozkładowe. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

596 900 zł45 m² 13 203 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Skandynawski styl - zamieszkaj na nowym osiedlu, zielone patio gotowe już W lipcu 2022 R. * nowoczesne osiedle * duże odległości pomiędzy budynkami * dobra komunikacja- planowana linia metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

710 000 zł50 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupokojowe mieszkanie blisko metra. Parter z dwoma ogródkami. Salon z widną i otwartą kuchnią (wyjście do zielonego ogródka), sypialnia z wyjściem do drugiego ogródka, kącik do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grodeckiego

Bielany,Warszawa

1 049 000 zł68 m² 15 426,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe mieszkanie na Starych Bielanach. Salon z balkonem, oddzielna i widna kuchnia, dwie sypialnie (większa z balkonem), dwie łazienki (jedna z wanną, druga z prysznicem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Celownicza

Praga-Południe,Warszawa

745 000 zł48 m² 15 520 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim na strzeżonym osiedlu z recepcją, ochroną i lobby przy wejściu. Usytuowane na Pradze. Rozkład Nieruchomość składająca się z 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Wola,Warszawa

3 500 zł29 m² 120,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortową kawalerkę o podwyższonym standardzie przy ul. Złotej. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w nowo wybudowanym apartamentowcu w inwestycji z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Hynka

Włochy,Warszawa

320 000 zł25 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka 25M2, 1 pokój, włochy, ul. Hynka (warszawa,Włochy, hynka) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Włochy,Warszawa

314 990 zł25 m² 12 599,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż kawalerka z dużą ilością miejsca do przechowywania (mała garderoba, szafa na wymiar). Do mieszkania przynależy piwnica (4m2). Mieszkanie jasne. Księga wieczysta założona. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Szczęśliwice,Warszawa

1 150 000 zł74 m² 15 636 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 73,55M2, 3 pokoje, ochota, ul.DRAWSKA (Ochota, mazowieckie, Drawska) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, na dobrze zagospodarowanym i strzeżonym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jara

Wilanów,Warszawa

1 125 000 zł74 m² 15 202,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74 mkw, znajdujące się na parterze w bloku z 2013 roku, położonym przy ulicy Jarej na warszawskim Wilanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Picassa

Białołęka,Warszawa

3 400 zł83 m² 40,96 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie na warszawskiej Białołęce, ul. Picassa. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10-piętrowym budynku. Lokal o powierzchni 83 mkw składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Deotymy

Wola,Warszawa

473 200 zł36 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,40 mkw, położone na parterze czteropiętrowego bloku w cichej okolicy na Warszawskiej Woli przy ul. Deotymy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszkowskiego

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie położone w przedwojennej w odrestaurowanej kamienicy na Żoliborzu przy ul. Cieszkowskiego. Na powierzchni 50 m2 znajduje się ustawny salon z balkonem, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

975 000 zł51 m² 19 117,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Żoliborz, ul. Włościańska, komfortowy 2-pokojowy apartament, niedaleko stacji metra Marymont i trzech parków Sady Żoliborskie, park Olszyna i Park Kaskada. Kameralny budynek apartamentowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

780 000 zł58 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 58,50M2, 2 pokoje, ursynów, ul.MELCHIORA WAŃKOWICZA (Warszawa, Ursynów, Wańkowicza) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osikowa

Chomiczówka,Warszawa

419 000 zł35 m² 11 917 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 35 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, dużym balkonem, komórką i piwnicą. Zlokalizowane na Bielanach (chomiczówka) ul. Osikowa w całkowicie odnowionym bloku z lat 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

797 000 zł54 m² 14 623,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Opis: klimatyczne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 na Starym Żoliborzu. Mieszkanie po generalnym remoncie przygotowanym we współpracy z projektantem wnętrz. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

500 000 zł38 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 mkw, znajdujące się na piątym piętrze w bloku z 2019 roku, położonym przy ulicy Pola Karolińskie na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

749 000 zł47 m² 15 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w przedwojennej kamienicy na Mokotowie Rok budowy 1936, cegła Ekspozycja południowo wschodnia Wysokość 3 m Okna od podwórka Kamienica przeszła gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gołuchowska

Bemowo,Warszawa

665 000 zł65 m² 10 231 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 65 M2 2pok.,GOŁUCHOWSKA,BEMOWO (Warszawa) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie,doskonałe do własnej aranżacji znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł88 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3 pokojowy (z możliwością aranżacji na 4 pokojowy), 88 metrowy, apartament położony przy ul. Jugosłowiańskiej 15, gocław, praga - Południe, warszawa. Status prawny mieszkania: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

455 000 zł47 m² 9 681 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 47 m znajdujące się w 4 piętrowym bloku mieszkalnym na 3 piętrze przy ul. Łojewskiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

470 000 zł46 m² 10 129,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie na Targówku. Duży pokój z balkonem, widna kuchnia, ustawną sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Wszystkie pomieszczenia rozkładowe. Mieszkanie do odświeżenia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katalońska

Sielce,Warszawa

352 000 zł31 m² 11 354,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjny pokój z kuchnią na Mokotowie - w doskonałej lokalizacji przy ul. Katalońskiej. Słoneczne, w zadbanym budynku z lat 70-tych z dwoma windami. Mieszkanie położone.