dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

485 000 zł44 m² 11 123,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w cichej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowane. Przystanek autobusowy pod budynkiem, kilka minut do stacji Metra Wilanowska, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suchodolska

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł49 m² 13 673,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Nobilea Home ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne, przestronne mieszkanie na parterze w budynku mieszkalnym na warszawskiej Pradze Południe. Dwa pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli chcesz zamieszkać na Starówce w wyjątkowym mieszkaniu to jest oferta dla Ciebie! Oferuję przepiękne, nowe mieszkanie na warszawskiej Starówce na poddaszu kamienicy na rogu Freta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zajęcza

Powiśle,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Powiślu, w świetnym punkcie komunikacyjnym - 300 m od metra. Rozkład - dwa niezależne pokoje, jeden z nich z garderobą, oddzielna, widna kuchnia, loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

498 000 zł54 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tarchomin - sprzedaż 2 pokojowego mieszkania z balkonem. Doskonała nieruchomość dla rodziny, na start dla dzieci, jako lokata kapitału, na wynajem (ok 2 tyś zł miesięcznie wynoszą czynsze najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

519 481 zł57 m² 9 149,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Ostatnie gotowe do odbioru mieszkanie 3-pokojowe z widną kuchnią w realizacji na Białołęce! Chcesz poznać szczegóły? Umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

857 000 zł45 m² 19 002 zł/m²

 

Piętro:22/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu- ochrona, klub fitness, klimatyzacja gotowe już na początku 2022 R. Udogodnienia- recepcja, ochrona całodobowa, monitoring, boisko, klimatyzacja, videodomofon, siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

455 000 zł49 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na kameralnym osiedlu w świetnej cenie? Jest. Cicha i spokojna okolica? Jest. Bliskość terenów zielonych na czele z oddalonym o zaledwie 6 minut spacerem Kanałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym - 5 min. od pętli autobusowej. Mieszkanie umeblowane, wyposażone, salon połączony z kuchnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wileńska

Szmulowizna,Warszawa

820 000 zł62 m² 13 225,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prowizja tylko 1% brutto. Wileńska express / 2021 rok / 3 pok./ 62 M2 / BALKON Na sprzedaż widny i ustawny trzypokojowy apartament z 2 łazienkami i dużym balkonem, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elekcyjna

Wola,Warszawa

455 000 zł38 m² 11 973,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: przytulne 2 pokoje 38 m2 oraz piwnica ok. 3,5 m2 na 3 piętrze bez windy. Mieszkanie przeszło gruntowny remont, wymienione m.in. podłogi, drzwi, instalacja wodno-kanalizacyjna, gazowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

482 990 zł46 m² 10 499,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne mieszkanie obok Ronda Wiatraczna. Do remontu. Spółdzielcze własnościowe z założoną Księgą Wieczystą. W najbliższych latach planowana jest obok stacja Metra. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł52 m² 12 433 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 1 piętrze, dwustronne wschód-zachód. Mieszkanie posiada dwa balkony, gotowe do wprowadzenia. Nieruchomość położona jest na Grochowie, będącym częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Herbsta

Ursynów Północny,Warszawa

559 000 zł37 m² 15 108,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedsprzedaż Dla pierwszych 15 klientów 5% rabatu lub system płatności 10/90 0% prowizji - 0% pcc - Bez dodatkowych opłat Luksusowy Apartamentowiec przy skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Pileckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

799 000 zł43 m² 18 581,40 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji - 0% pcc - Bez dodatkowych opłat lokalizacja: - metro Płocka (5 min) - Centrum (10 min) - Przystanek pkp 350 m - Tramwaj 600 m - Autobus 600 m - Bliskość Parku im. E.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 194 725 zł68 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

- 0% pcc Komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim w eleganckiej, odrestaurowanej przedwojennej kamienicy na Mokotowie, w pobliżu Parku Arkadia i kompleksu sportowo-rekreacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Herbsta

Ursynów Północny,Warszawa

288 000 zł18 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Potok,Warszawa

1 175 000 zł84 m² 13 988,10 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkania w inwestycji "wiślane Ogrody". Salon z aneksem kuchennym, duży balkon, dwie sypialnie, dwie łazienki (w jednej wanna, w drugiej prysznic), w przedpokoju trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

490 000 zł38 m² 12 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą - przytulne mieszkanie niedaleko Galerii Mokotów i Toru Wyścigu Konnych Służewiec. Mieszkanie jest do remontu. Składa się z oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 099 000 zł70 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:20/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czwartaków

Rembertów,Warszawa

495 000 zł51 m² 9 667,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Spokojna okolica, przytulnie i cicho, w otoczeniu zieleni! 15 minut dojazd do centrum miasta! (dzięki kolei miejskiej) Mieszknie z każdej strony jest otoczone lasem. W pobliżu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

940 000 zł63 m² 14 920,60 zł/m²

 

Piętro:18/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Bezpośrednio. Mieszkanie w budynku w pobliżu parku w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji o powierzchni 48 m2 - 3 pokoje z oddzielną widną kuchnią, garderobą, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

910 000 zł70 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferuję piękne, przestronne i bardzo słoneczne 70 m2 mieszkanie w świetnie skomunikowanej prestiżowej okolicy, którą jest Saska Kępa. Dla osób potrzebujących połączenia zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Herbsta

Ursynów Północny,Warszawa

310 000 zł20 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Herbsta

Ursynów Północny,Warszawa

499 000 zł33 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

640 000 zł61 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam do sprzedania 3 - pokojowe mieszkanie znajdujące się na spokojnej, dobrze skomunikowanej z resztą miasta Sadybie. Nieruchomość znajduje się na 11 piętrze/ 12 piętrowego budynku, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

488 000 zł32 m² 15 492,10 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Całkowicie nowe, po remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia od już! Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na pograniczu Bielan i Żoliborza - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katalońska

Stegny,Warszawa

660 000 zł56 m² 11 743,80 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ciche, trzypokojowe mieszkanie na 8 piętrze budynku, przy ul. Katalońskiej na Stegnach. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód), dobrze doświetlone. Budynek otoczony zielenią jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

2 100 zł51 m² 41,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie, dwustronne, ciche na 3 piętrze 4-piętrowego budynku. Pokoje : 19 m z zabudowaną loggią 16 m z balkonem 6 m kuchnia wyposażona w szafki kuchenne, stół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

497 000 zł50 m² 9 997,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, housing Market ma przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Warszawskich Bielanach. Lokalizacja - Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka na Bielanach ul. Reymonta. Opis Mieszkanie czyste, odświeżone. Przestronny, bardzo dobrze doświetlony pokój. Kuchnia oddzielna, ciemna z oknem na pokój. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szczęśliwicki

Ochota,Warszawa

920 000 zł68 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszam Cię do niezwykle przytulnego mieszkania na warszawskiej Ochocie! Nieruchomość jest doskonale skomunikowana, obok bloku pętla autobusowa. Do centrum dotrzesz bez korków w zaledwie 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

745 000 zł51 m² 14 522,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Serdecznie zapraszam na Dzień Otwarty 21 maja, w godzinach 11:00 - 13:00, podczas którego będziecie Państwo mogli nie tylko obejrzeć mieszkanie, ale poznać bliżej osiedle i wypić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Puławska

Górny Mokotów,Warszawa

3 999 zł55 m² 72,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Piękne 2 pok. mieszkanie w wygodnym rozmiarze: 55m2 w kamienicy z windą przy ul. Puławskiej 89 tuż nad Skarpą Wiślaną. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

798 000 zł56 m² 14 146,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokoje Z widokiem górny mokotów! Bardzo atrakcyjna nieruchomość w budynku z 1953 r. usytuowana na piątym piętrze przy ul. Iwickiej - świetna lokalizacja, od Łazienek Królewskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

513 000 zł46 m² 11 152,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z balkonem na Starej Pradze do remontu- z możliwością przerobienia na 3 pokojowe!- plan i pomysł na przyszły plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

585 000 zł53 m² 10 975,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie z szybkim terminem odbioru kluczy. Zakończenie budowy już w maju tego roku. Sprzedaż na zasadach cesji z 1% podatkiem pcc. Komfortowe miesjce w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wierna

Targówek,Warszawa

2 900 zł57 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 maja nowe, świeżo po remoncie mieszkanie 56,69 m2, w pełni wyposażone wraz z podziemnym miejscem parkingowym przy ul. Wierna 23a w Warszawie. Mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dyrekcyjna

Szamoty,Warszawa

449 900 zł41 m² 10 973,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w nowopowstającej inwestycji Fabrica Ursus, etap I, zlokalizowanej w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy ulicy Dyrekcyjnej. Stylowa inwestycja łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

4 199 000 zł182 m² 23 046,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Włącz film prezentujący Penthouse - jeśli nie ma go załączonego do oferty - znajdź nas na Youtube - Nieruchomości. Jeśli szukasz niebanalnego penthouse to świetnie trafiłeś. Nieruchomości ma.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij