dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone przy ul. Hożej, doskonały punkt komunikacyjny. Tuż obok stacja metra centrum, tramwaje, autobusy. W bezpośredniej okolicy kawiarnie, restauracje. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kacza

Wola,Warszawa

2 600 zł73 m² 35,62 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone przy ul. Kaczej na pograniczu Woli i Śródmieścia. Doskonały punkt komunikacyjny, tramwaje autobusy. Osiedle nowoczesnych budynków z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowy apartament z dużym tarasem oraz miejscem garażowym, zlokalizowany na Wilanowie. Nowoczesne, tętniące życiem Miasteczko Wilanów zapewni spokój oraz wygodę, a lokalizacja dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Targowa

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone w wyjątkowej inwestycji jaką niewątpliwie jest Praska Moderna. Praska Moderna to nowoczesna inwestycja inspirowana twórczą charyzmą przedwojennej Pragi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolność

Wola,Warszawa

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone przy ul. Wolność na pograniczu Woli i Śródmieścia. Doskonały punkt komunikacyjny, w pobliżu przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Dosłownie 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/ budynek: ekskluzywna inwestycja na bardzo bliskiej Woli. Całodobowa recepcja i ochrona, wideodomofon w mieszkaniu. Dużym atutem lokalizacji jest doskonale rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne, ciche, klimatyzowane mieszkanie z balkonem w znakomitej lokalizacji centrum Warszawy- w pobliżu stacji metra- rondo onz. Idealne dla par lub osób samodzielnych, ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: apartament na prestiżowym osiedlu Eko Park na Górnym Mokotowie. Uważany jest za jedną z najpiękniejszych willowych dzielnic stolicy, dzielnicę dyplomatów i ludzi kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

7 100 zł73 m² 97,26 zł/m²

 

Piętro:19/22

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: apartament widokiem na panoramę stolicy położony w apartamentowcu Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej. W pieszej odległości od budynku znajdziemy m. in.: - szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

549 000 zł45 m² 12 092,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na zakup mieszkanie po kapitalnym remoncie położone przy ul. Osowskiej 73/79 na Pradze Południe. 2 piętro 3-piętrowego bloku. Zarządca nieruchomości - spółdzielnia mieszkaniowa. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

840 000 zł51 m² 16 320,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc a także balkonu. Wysokość mieszkania to 3,3 m, * drzwi wejściowe drewniane, * podłogi - parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toeplitza

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone przy ul. Teodora Toeplitza pomiędzy ul. Słowackiego a ul. Krasińskiego. Budynek położony przy samym Placu Wilsona czyli w sercu Żoliborza, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 150 zł34 m² 63,24 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowo urządzoną kawalerkę w prestiżowym budynku Bielany Residence, ul. Sokratesa 9. Lokalizacja/budynek: pod budynkiem bezpośrednio znajduje się przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: wyróżnia się nowoczesną architekturą. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni otwartej na salon, sypialni, przestronnej łazienki, holu oraz dużego balkonu (10 m2). Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedzielskiego Żywiciela

Bielany,Warszawa

1 240 000 zł80 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bezpośrednio na sprzedaż mieszkanie 80m2 zlokalizowane u zbiegu Bielan, żoliborza i Bemowa. Mieszkanie jest bardzo dobrze nasłonecznione (południowy-zachód). Część dzienna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

749 000 zł66 m² 11 348,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w stanie deweloperskim? Interesuje Cię mieszkanie na nowym osiedlu z super komunikacją? Nie mogłeś lepiej trafić. Chcesz umówić prezentację?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

811 250 zł30 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Pięknie żyj na Pięknej! Śródmieście to jedna z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. To również najstarsza część stolicy bogata w liczne budowle, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Santocka

Siekierki,Warszawa

5 950 zł74 m² 80,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta: 12.05.2022 Do wynajęcia 100% wykończony, słoneczny apartament. 3 pokoje (2 sypialnie), 74m2 w sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Jeziorko Czerniakowskie. Praktyczny i poszukiwany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem | 2 pokoje | 50 m2 I ul. Rodziny Ulmów | Warszawa Przedmiotem najmu jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, składające się z pokoju dziennego, sypialni, oddzielnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

1 251 250 zł100 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nieruchomość znajduje się w budynku na przeciwko Parku Szczęśliwickiego , w drugiej linii zabudowy od ul. Drawskiej, a jednocześnie blisko komunikacji miejskiej i z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

699 700 zł44 m² 16 085,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie 2 pok z tarasem na Woli. Pl/ua/eng Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta na ul. Ostroroga w Warszawie. Na nowym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł50 m² 96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nobilea Home oferuje do wynajęcia mieszkanie w parku saskim. Świeżo po generalnym remoncie , dwupokojowe mieszkanie ( 50 m2) na ostatnim piętrze w budynku z lat 60-tych z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Dolny Mokotów,Warszawa

642 000 zł46 m² 13 957 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokojowe mieszkanie z dużym 30 m2 ogródkiem, świeżo po remoncie! Mieszkanie znajduje się przy ul. Jana III Sobieskiego 107 na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

1 260 000 zł100 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Lokal mieszkalny z Najemcą! - 3-pok. z opcją wydzielenia 4-go pokoju - Pow. 100 m2 - Obecnie biuro - Służewiec / Mokotów Biznesowy Na sprzedaż 3-pokojowy lokal mieszkalny zaadaptowany na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

944 500 zł105 m² 8 996,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Oferta na wyłączność. Polecam atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie do remontu położone na Białołęce w odległości 100 m Parku Ireny Jarockiej. Idealna propozycja dla rodziny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz miejsca dla swojej rodziny, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż ustawne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63 m2 przy ul. Horbaczewskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Śródmieściu, 5 min od ronda onz, przy alei Jana Pawła II 26, skrzyżowanie z ulicą Grzybowską. Dwa osobne pokoje I kuchnia. Po generalnym remoncie. Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

389 000 zł31 m² 12 548,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

*Wyłącznie u nas* Szukasz kawalerki z balkonem przy Pl. Hallera? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Trzy minuty spacerem od Pl. Hallera. Do pętli autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

760 000 zł58 m² 13 137,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach, składa się z salonu z aneksem kuchennym i balkonem, dwóch ustawnych sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju z szafą w zabudowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyraneczki

Grochów,Warszawa

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie na drugim piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy, w dogodnym punkcie komunikacyjnym. Blisko tramwaj, autobus, dogodny dojazd do centrum. Zadbane podwórze, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

1 281 300 zł102 m² 12 531 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Avenue Estate prezentuje rodzinny apartament na Mokotowie! nie pobieramy prowizji! Opis Nieruchomości Wspaniały czteropokojowy apartament na ostatnim piętrze w nowej inwestycji Aparte Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zawady

Zawady,Warszawa

1 350 000 zł94 m² 14 362 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mamy Nową ofertę w bazie. Piękny 3-pokojowy dwupiętrowy apartament w samym sercu Wilanów-Zawady o powierzchni 94 m2 na sprzedaż. Jest to mieszkanie jak dom:) Co wyróżnia to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

765 000 zł51 m² 14 967,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja! Do sprzedaży wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, dużym ogrodem o powierzchni blisko 120 m2 oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 194 375 zł81 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc! bez prowizji! Mieszkanie znajduje się na nowo budowanym osiedlu na Gocławku, będącym częścią Pragi Południe. To kameralne i nowoczesne osiedle mieszkaniowe wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karlińskiego

Wola,Warszawa

2 750 zł37 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, znajdujące się przy ul. Karlińskiego /róg Jana Kazimierza, na warszawiej Woli. Mieszkanie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

535 000 zł48 m² 11 145,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokoje na Mokotowie. Mieszkanie jasne, ciche, z ogródkiem o powierzchni ok 130 m2 (wyjście z salonu). Do mieszkania przynależy duża piwnica (7m2). Grunt uregulowany, księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

955 000 zł60 m² 15 916,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż bardzo ładne, nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem. Posiadamy na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem (62,84 m ) na Bielanach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Nowe Miasto,Warszawa

920 000 zł65 m² 14 187 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Doskonale utrzymana kamienica - budynek z cegły lat 50-ych. Mieszkanie wysokie! Odnowione klatki schodowe, nowe windy, zagospodarowane podwórze "własny park". Mieszkanie o super rozkładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Służew

Ursynów,Warszawa

747 000 zł42 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 41,50M2, 2 pokoje, ursynów, ul.FORT SŁUŻEW (Warszawa, Ursynów, Fort Służew) Na sprzedaż: Mieszkanie w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

734 000 zł49 m² 14 979,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament z dużym balkonem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym położony na Mokotowie. Bardzo dobra lokalizacja - niedaleko znajdują się stacje metra Wilanowska i Służew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł38 m² 89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem kameralne mieszkanie po generalnym remoncie w w centrum Warszawy. Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 mkw, zlokalizowane w samym Centrum przy.