dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Motycka

Targówek,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Motyckiej, na Targówku, w niedalekiej odległości od Ronda Żaba, 600 m od metra Trocka. Mieszkanie dla sympatycznej pary lub singla, bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

430 000 zł38 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z balkonem na Mokotowie. Stan do remontu. Budynek ocieplony. Do mieszkania przynależy piwnica. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Książęca

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł90 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowy apartament, pow. 90 m2 - Wysoki Standard Wykończenia, dla Wymagającego Lokatora - Śródmieście / centrum - Plac Trzech Krzyży Do wynajęcia piękny apartament, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majdańska

Grochów,Warszawa

714 000 zł72 m² 9 917 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 72 M2, 3 pokoje, praga-południe, ul.MAJDAŃSKA Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze Południe na ulicy Majdańskiej. Idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

904 000 zł85 m² 10 635,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecamy jasne, ciche, wygodne z widokiem na zieleń 3 pokojowe na Woli Metro Młynów - 9 min autobusem, 2 przystanki Rok budowy 1991 Ekspozycja północno - południowa Duży balkon 8 m Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

540 000 zł33 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

W tej lokalizacji chcę przedstawić Państwu nieruchomość o powierzchni 32,94 m2, składającą się z: dużego 25 m2 salonu z oddzielną przestrzenią do spania kuchni z oknem otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 005 520 zł117 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Apartament Grzybowska, śródmieście, 116,6 mkw, 4 pokoje, dla rodziny, dla firmy na biuro, 2 x garaż po 60000 zł z miejsce parkingowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

565 000 zł32 m² 17 656,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Polecamy urokliwe , ciche 2 pokojowe na Starej Ochocie Mieszkanie do własnej adaptacji Kamienica przedwojenna 1927r, cegła Wysokość 3 m Ekspozycja pólnocno-wschodnia Balkon 2 m Niski czysz 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hassa

Skorosze,Warszawa

520 000 zł55 m² 9 455 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 55M2, 2 pokoje, ursus, ul.HASSA (Warszawa, Ursus, Hassa) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Stare Bielany,Warszawa

537 000 zł41 m² 13 002,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Odświeżone i przygotowane do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,30 m , 4 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1973 roku - Warszawa, stare Bielany, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

485 000 zł38 m² 12 669,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Ekspozycja okien na północ oraz południe. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon, oddzielna, widna kuchnia, łazienka z wanną oraz sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

679 000 zł55 m² 12 345 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 55 M2, 3 pokoje, praga-południe, ul. Międzynarodowa Na sprzedaż: mieszkanie do odświeżenia lub remontu w bezpiecznej okolicy na Pradze-Południe na ulicy Międzynarodowej. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzycka

Służew,Warszawa

500 000 zł41 m² 12 195 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Służew! Piękna okolica Mokotowa! Nieopodal Galeria Mokotów! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 41m2. przy ul. Orzycka! 2 niezależne pokoje z widną oddzielną kuchnią! Usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

435 000 zł36 m² 11 950,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Przedstawiam państwu świetną nieruchomość W kamienicy Z balkonem W pobliżu parku łazienki królewskie - 15 min. na pieszo. Jeśli doceniacie sobie ciszę i spokój, chcesz mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

450 000 zł34 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Przestronna kawalerka położona na bliskiej Woli. Na powierzchni prawie 34 m2 znajduje się ustawny pokój dzienny, oddzielna, widna kuchnia, łazienka wyposażona w wannę oraz przedpokój. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Thomasa Woodrowa Wilsona

Żoliborz,Warszawa

698 000 zł47 m² 14 851,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Słoneczne, przestronne, prestiżowe. Wokół parki, restauracje, kawiarnie. Doskonała komunikacja, metro stacja Wilsona. Sympatyczni sąsiedzi i otoczenie. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asfaltowa

Stary Mokotów,Warszawa

6 000 zł91 m² 65,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stary Mokotów z wszystkimi atutami tej lokalizacji: dobra komunikacja, bliskość centrum, niska, kameralna zabudowa. Kamienica przedwojenna; budynek po remoncie, po wymianie instalacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 800 zł33 m² 54 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bez prowizji od najemcy. Przytulna kawalerka typu studio, umeblowana i wyposażona w agd (pralka, lodówka). W przedpokoju mieści się dwudrzwiowa szafa. Łazienka z wc, i z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Warszawa

1 360 000 zł80 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli chcesz czuć przestrzeń i wytchnienie w zatłoczonym centrum miasta, jeśli zamieszkanie w miejscu posiadającym duszę stanowi dla Ciebie wartość - to to miejsce jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

575 000 zł42 m² 13 658 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania ciche, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 42,10 m2 z dużą loggią i piwnicą (2,73m2) przy ul. Puszczyka w Warszawie. Blok otoczony zielenią. 5 min. od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Deotymy

Wola,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Deotymy (wola) w bloku bez windy. Mieszkanie o powierzchni 60 mkw składa się z salonu z dostępem do balkonu, dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

750 000 zł74 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Polecamy jasne, ciche do wykończenia 3 pokojowe na Pradze Północ Metro Szwedzka Rok budowy 1920, cegła Ekspozycja południowy wschód Balkon 3,5 m Winda Pomieszczenia są dobrze doświetlone przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

1 165 000 zł80 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 80 m2 z przynależnym garażem oraz balkonem 4,9m2. Mieszkanie jest zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ulicy Radziwie 5. Na mieszkanie składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwankowskiego

Bemowo,Warszawa

699 000 zł62 m² 11 329 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 61,70M2 ,3 pok.,Szwankowskiego Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy na bardzo dobrze zagospodarowanym,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

687 000 zł49 m² 14 020 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 49M2, 2pok., BATALIONÓW CHŁOPSKICH(Warszawa, Bemowo, Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

1 100 000 zł74 m² 14 865 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament 74m2,4 pok,2mieszkania,inwestycja Na sprzedaż: apartament w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

479 000 zł36 m² 13 305,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35,7 m2 na Ochocie. W skład lokalu wchodzą: - pokój z wyjściem na balkon, - sypialnia, - ciemna kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

450 000 zł35 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w świetnym punkcie na Mokotowie. W najbliższym otoczeniu Galeria Mokotów, liczne sklepy, przystanek autobusowy i tramwajowy. Oferta warta uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

515 000 zł39 m² 13 669,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Jeśli szukasz mieszkania w dobrym punkcie komunikacyjnym ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie na Mokotowie przy ulicy Sobieskiego usytuowany na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

638 000 zł46 m² 13 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty - 30.03.2022r. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Jeśli poszukujesz dwupokojego mieszkania w doskonałej lokalizacji, na pięknym zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwarskiego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Pośrednikom dziękuję - proszę nie dzwonić. Oferuję bezpośrednio na sprzedaż 2-pokojowe świeżo wyremontowane mieszkanie usytuowane na Mokotowie o metrażu 37,5 m2. Ul.Piwarskiego Dolny Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

985 000 zł63 m² 15 634,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wykończone 63 m.2 na wysokim poziomie w modnej okolicy na południu Warszawskiego Mokotowa Mieszkanie to jest zaaranżowane z myślą o wymagających klientach nie stroniącymi od wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sardyńska

Stegny,Warszawa

809 000 zł64 m² 12 720,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni całkowitej 63,60 m , znajdujące się na 6 piętrze 10-piętrowego budynku, w stanie do zamieszkania, przy ul. Sardyńskiej. Budynek w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 272 000 zł121 m² 18 778,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji. Bez podatku pcc. Zakup prosto od dewelopera. Gotowy do odbioru - zapraszam na prezentację. Ponad 120-metrowy apartament z oknami skierowanymi na trzy strony świata zachód, południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

777 000 zł69 m² 11 277,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68,9m2, usytuowane na 3 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w dogodnej lokalizacji na Ursynowie. Budynek otoczony drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

655 000 zł66 m² 9 907,73 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie w Warszawie na dzielnicy Białołęka, osiedle Winorośli przy pętli tramwajowej, budynek oddany do użytkowania pod koniec 2017r. Mieszkanie o pow. użytkowej 66,11m2 ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

817 000 zł54 m² 14 990,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jeżeli szukasz 3 pokojowego mieszkania, położonego w dobrze skomunikowanym miejscu, a jednocześnie blisko parku, to świetnie trafiłeś. Lokalizacja: warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żymirskiego

Przyczółek Grochowski,Warszawa

440 000 zł38 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szukasz dwupokojowego mieszkania, w stanie deweloperskim, z balkonem? Już je znalazłeś. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Przyczółek Grochowski, 4 minuty do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

433 800 zł29 m² 15 031,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc). Chcesz poznać szczegóły? Umów się na spotkanie! Idealny układ dla singla, pary lub dla inwestora pod wynajem. Dostępne też inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

540 000 zł55 m² 9 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pok., 55 m2 - Możliwość wydzielenia 3-go pokoju - Do Zamieszkania - Gocław / Praga Południe / ul. Bora-Komorowskiego / Umińskiego Oferujemy na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garwolińska

Grochów,Warszawa

575 999 zł48 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48 M2, 3 pokoje, praga-południe, ul.GARWOLIŃSKA Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze-Południe na ulicy Garwolińskiej. Idealna propozycja dla.