dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pragniesz mieszkać w komfortowym, przytulnym mieszkaniu na warszawskim Ursynowie? Ze swoją połówką, bądź sam? Liczy się dla Ciebie dobra lokalizacja, ale też takie udogodnienia jak balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołuchowska

Bemowo,Warszawa

699 000 zł60 m² 11 580,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Bemowie o łącznej powierzchni 60,36m2. Spokojna i szybko rozwijająca się okolica z dobrą komunikacją do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: blisko Galerii Mokotów, bardzo blisko węzeł komunikacyjny (autobusy, tramwaje, metro). Okolica dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Wejście do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

1 400 000 zł78 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Sprzedam bezpośrednio 78-metrowe, jasne (orientacja północ-południe) i wysokie (3 metry) mieszkanie w przedwojennej kamienicy przy ul. Słowackiego na Żoliborzu. W pobliżu Metro Marymont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

670 000 zł50 m² 13 480,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż: 2 pokoje, 50 m2 z osobną kuchnią 3 minuty od stacji metra Płocka. Mieszkanie znajduje się w zacisznym podwórku nieopodal Wolskiej w bloku z cegły na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suzina

Żoliborz,Warszawa

482 000 zł28 m² 17 098,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Uwaga: rezerwacja mieszkania do 3.06. Prezentacje możliwe od 4.06.2022 Kawalerka mieści się na 1 piętrze kameralnej 3 piętrowej, przedwojennej kamienicy wzniesionej w latach 1929-30 w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

696 000 zł38 m² 18 200,80 zł/m²

 

Piętro:17/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania 38m2 apartament, położony na osiemnastej (18.) kondygnacji w inwestycji Wola Tower, znajdującej się przy ul. Kasprzaka, dzielnica Wola. Atuty nieruchomości: - panorama miasta, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Godowska

Bielany,Warszawa

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 56m2 - przytulne, czyste i jasne - po remoncie, do odświeżenia (wedle potrzeby) - 3 pokojowe z pięknym widokiem - Bielany. 13 piętro w bloku 15 piętrowym. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 399 040 zł72 m² 19 334,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji. 0% podatku pcc. Gotowy, trzypokojowy apartament na Dolnym Mokotowie. Idealne dla Twojej rodziny. Dwa poziomy. Blisko Wisły i ścieżek rowerowych. I poziom: salon z aneksem 30,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

450 000 zł41 m² 10 976 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania bardzo ładne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 znajdujące się na Białołęce przy ulicy Podłużnej na osiedlu Lewandów Park II. Lokal mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janowskiego

Ursynów,Warszawa

729 000 zł84 m² 8 637,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Przestronne i jasne czteropokojowe mieszkanie z balkonem w północnej części Ursynowa. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł32 m² 78,15 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budynku, jednopokojowe z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Świetna lokalizacja, cisza, zieleń a równocześnie szybki dojazd do centrum. Wygodne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

450 000 zł31 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie, po generalnym remoncie. Urządzone w wysokim standardzie. Bardzo dobra lokalizacja - Mokotów, stegny. Mieszkanie do wprowadzenia od zaraz. Również świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

571 238 zł40 m² 14 309,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper Jeden z gigantów rynku deweloperskiego z Francji. Działają od 1956 r. i poza licznymi inwestycjami mieszkaniowymi, zrealizowali takie projekty jak: tunel pod kanałem La Manche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

4 600 zł90 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokoje, kuchnia, winda! - W kamienicy - Madalińskiego / Puławska / Narbutta - Park Dreszera, morskie Oko - Stary Mokotów Oferujemy za wynajem cztero pokojowe mieszkanie o pow. 90 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bródno

Bródno,Warszawa

1 084 900 zł97 m² 11 138,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przytulne mieszkanie o komfortowym rozkładzie, z 2 miejscami parkingowymi! W lokalizacji wymarzonej dla rodzin oraz dla ceniących aktywny wypoczynek. A to wszystko nieopodal stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

571 238 zł40 m² 14 309,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,92 m2, usytuowane na 3 piętrze kameralnego apartamentowca na Mokotowie. Oferta deweloperska, 0% prowizji. Termin oddania: IV kwartał 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Imielin,Warszawa

613 000 zł44 m² 13 995 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,80m2 znajdujące się przy ulicy Szolc Rogozińskiego w bloku z wielkiej płyty na 7 piętrze z 15. W bloku są dwie windy. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

749 000 zł68 m² 10 969,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Oferuję do sprzedaży gotowe do zamieszkania/wynajęcia, w pełni wyposażone czteropokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 68,3 m2 przy ul. Zegadłowicza 1 na Woli. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

1 173 000 zł63 m² 18 619,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w sąsiedztwie Placu Bankowego. Wygodny rozkład pomieszczeń, świetna lokalizacja i duże możliwości aranżacyjne to główne atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

441 430 zł40 m² 11 082,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

### bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc I prowizji agencji ### Wyjątkowy design, ogród na dachu i doskonała lokalizacja- to tylko jedne z wielu zalet tej inwestycji! ###odbiory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 190 000 zł71 m² 16 760,60 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dla inwestorów , dla miłośników miasta , dla lubiących być W centrum wydarzeń kulturalnych I rozrywkowych Przedmiotem sprzedaży jest 71 m apartament przy ul Żelaznej, tuż obok dawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

477 000 zł38 m² 12 669,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,65 m zlokalizowane na warszawskiej Pradze Północ przy ulicy Namysłowskiej. Super lokalizacja 75 metrów do przystanku autobusowego linii 135 oraz 212, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Mokotów,Warszawa

699 000 zł49 m² 14 178,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 49,3m2, piętro 4/6, ul. Rejtana, stary Mokotów. Mieszkanie w idealnym stanie po gruntownym remoncie. Wymienione instalacje (elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

675 000 zł56 m² 12 053,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne i rozkładowe trzy pokoje w Warszawie na Bielanach przy ulicy Wrzeciono. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica metro, liczne autobusy i tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe studio, pół minuty do metra Ursynów. Jest balkon i miejsce postojowe w hali garażowej. Mieszkanie dobrze doświetlone światłem dziennym. Na podłodze parkiet. Rozkładana wersalka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

1 240 798 zł73 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta premium! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Widok z okien uskrzydla niczym nie ograniczona, zielona przestrzeń! Pomyśl jak wygodnie i luksusowo mógłbyś czuć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

768 500 zł53 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przytulne i nowocześnie urządzone 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie Mieszkanie położone jest na świetnie skomunikowanej, a jednocześnie cichej i spokojnej części Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 100 000 zł82 m² 13 480 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży bardzo ładne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Obecnie są 2 sypialnie, ale jest możliwość wydzielenia 3 sypialni. Bardzo słoneczne, duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

680 000 zł42 m² 16 190,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezetnować Państwu dwupokojowe mieszkanie na Woli! Mieszkanie doskonałe do zakupu dla siebie jak i na inwestycje. Mieszkanie na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

419 000 zł33 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Ostatnia kawalerka w Centrum Tarchomina. Układ mieszkania pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

756 582 zł45 m² 16 801,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa przestrzeń, która swoim przyszłym mieszkańcom zapewni komfort każdego dnia. Jeżeli cenisz sobie prywatność, wygodę oraz równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, to nasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

890 000 zł54 m² 16 420,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: - saska Kępa - 500 m od kultowej ulicy Francuskiej - dobra komunikacja autobusowa i tramwajowa (15 min. do Centrum) - w pobliżu osiedlowe sklepy, centrum handlowe, placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przytyk

Bielany,Warszawa

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Metro wawrzyszew | 3 pokoje | okazja dla inwestora bez prowizji od kupującego! opcja dla inwestora: mieszkanie po zakupie może być wynajmowane w obecnym stanie przez obecnych właścicieli nawet przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

819 000 zł41 m² 19 888,30 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Umeblowane mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na warszawskiej Woli. Atuty nieruchomości : - lokalizacja blisko centrum, dogodny dojazd do centrum i wyjazd z Warszawy, - bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

5 500 zł82 m² 67,07 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Eleganckie mieszkanie trzypokojowe w budynku Dembudu z 2001r w doskonałej lokalizacji , obok bloku przystanek tramwajowy i autobusowy (do centrum 5 min) .Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaz widne i ciche dwupokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnia na zamknietym, strzezonym osiedlu znajdujacym sie na 6 pietrze w budynku z 2002 roku w dzielnicy Bemowo przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Targówek

Targówek,Warszawa

890 000 zł90 m² 9 856,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

4 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w bardzo przyjemnej okolicy niedaleko parku i metra. Przyjazne osiedle, ze wszystkim czego rodzinie potrzeba! W skład mieszkania wchodzą: 1 poziom: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

810 000 zł50 m² 16 298 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 49,70M2, 2 pokoje, wilanów, ul. Herbu Janina (warszawa, wilanów, herbu Janina) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 183 370 zł62 m² 19 022 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartamenty wyróżnia jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych, dbałość o środowisko naturalne poświadczona certyfikacją breeam a przede wszystkim rozwiązania projektowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 190 000 zł81 m² 14 608,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1902

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w ścisłym Centrum Warszawy przy ul. Nowogrodzkiej. Lokal powierzchni 81,46 m2 składa się z 5 pokoi (12 m2 - 8 m2), łazienki z kabiną.