dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 436 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

390 000 zł38 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie na Targówku - Bródno w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Łojewskiej. Dwa pokoje, kuchnia umeblowana w aneksie z dużym pokojem, sypialnia z szafą wnękową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oławska

Bemowo,Warszawa

480 000 zł41 m² 11 707 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Bemowie przy ul. Oławskiej 1. Lokal na 2 piętrze 6 piętrowego apartamentowca z 2021 roku. Mieszkanie o pow. 40,09 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 499 000 zł71 m² 21 113 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z unikatowym i niepowtarzalnym widokiem, dwoma dużymi balkonami w tym jeden wychodzący na Jezioro Gocławskie oraz okalający je park. Bardzo ciche, od strony jeziora będąc na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

329 000 zł19 m² 17 316 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie-kawalerkę na 5 piętrze położone w dzielnicy Ochota przy ul. Jasielskiej 38 w Warszawie Mieszkanie: pokój dzienny z aneksem kuchennym Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

487 000 zł36 m² 13 649 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myszkowska

Targówek,Warszawa

560 000 zł54 m² 10 370 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Targówku mieszkaniowym przy ul. Myszkowskiej Mieszkanie: powierzchnia: 54 m2 liczba pokoi: 3 piętro: 7 balkon: jest usytuowanie mieszkania/ekspozycja: szczytowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

519 000 zł42 m² 12 357 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do zaoferowania mamy dla Państwa mieszkanie 2-pokojowe na Ursynowie przy ul. Puszczyka. Mieszkanie: powierzchnia: 42m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 Balkon: jest Okna: drewniane Ekspozycja: północno-Wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górska

Dolny Mokotów,Warszawa

789 999 zł51 m² 15 490 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w kultowej kamienicy bez windy na Mokotowie przy ul. Górskiej 11/15b. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 51m2, na którą składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karabeli

Jelonki,Warszawa

630 000 zł62 m² 10 161 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Karabeli Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 62 m2, którą składa się z: - 3 pokoi (ok. 20, 11 i 9m2) - kuchni (7m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodziewiczówny

Gocław,Warszawa

1 290 000 zł82 m² 15 828 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe (gocław) przy ul. Rodziewiczówny. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 81,50 m2, na którą składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

689 000 zł45 m² 15 294 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Jana Kasprowicza. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 45 m2, którą składa się z: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

440 000 zł28 m² 15 714 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę 28m2 w najbardziej prestiżowej dzielnicy w Warszawie Żoliborz- przy ul. Ks. Popiełuszki. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

1 550 000 zł70 m² 22 143 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na Żoliborzu przy ul. Przasnyskiej. Mieszkanie: powierzchnia: 70m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 Stan lokalu: bardzo dobry Forma własności: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Muranów

Muranów,Warszawa

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Muranowie Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 50 m2, na którą składa się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym m2 - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł58 m² 172 zł/m²

 

Piętro:9/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z widokiem na panoramę miasta w jednym z najlepszych apartamentowców w Polsce - Cosmopolitan We speak English and Russian. Говорим по русски.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 z oddzielną kuchnią oraz łazienką. Pokoje o powierzchni 16 m2 oraz 10 m2. Kuchnia w pełni wyposażona (kuchenka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerska

Dolny Mokotów,Warszawa

974 900 zł61 m² 15 982 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Tylko W naszym biurze! Miło nam zaprezentować na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Czerskiej. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia od zaraz! Mieszkanie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Górce,Warszawa

593 000 zł41 m² 14 498,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Górczewskiej. Mieszkanie: powierzchnia: 40,90m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 Stan lokalu: bardzo dobry Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Młociny

Młociny,Warszawa

558 900 zł49 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach Przy Agorze. Mieszkanie w trakcie remontu. Mieszkanie: powierzchnia: 48,60 Liczba pokoi: 3 Piętro: 9 Stan lokalu: w trakcie generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieniewicka

Żoliborz,Warszawa

770 000 zł51 m² 15 010 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Bieniewicka, usytuowane w sercu Warszawy. Dobrze doświetlone i przestronne wnętrza w kamienicy. Idealne dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Siemiatyckiej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 49,91m2, którą składa się z: - dużego pokoju z balkonem ok. 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

697 000 zł37 m² 18 940,20 zł/m²

 

Piętro:12/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, czy chcesz kupić lokal z pięknym widokiem? Z gwarancją niezagrożonego widoku? W lokalu w którym będziesz czuć się komfortowo, bo nikt nie zajrzy Ci Do mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lokajskiego

Natolin,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na Ursynowie przy ul. Lokajskiego. Mieszkanie: powierzchnia: 60m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 Czynsz: 600zł Stan lokalu: dobry Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mycielskiego

Grochów,Warszawa

590 000 zł47 m² 12 553 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe (grochów), przy ul. Mycielskiego. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 47 m2, na którą składa się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczborska

Bemowo,Warszawa

768 000 zł60 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 60mkw na warszawskim Bemowie przy ul. Kluczborskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nakielska

Wola,Warszawa

989 000 zł55 m² 17 877,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przepiękne, 3-pokojowe mieszkanie na jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy - zapraszam na Wolę, która jest rewelacyjnym miejscem do życia ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

683 000 zł55 m² 12 418,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opis szczegółowy: do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z loggią w budynku z 1978 roku. Piętro 2/11. W skład lokalu wchodzi: - pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

785 000 zł68 m² 11 629,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Słoneczne, rozkładowe mieszkanie na Bemowie Nieruchomość położona jest na 5 piętrze w apartamentowcu z recepcją. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

579 000 zł52 m² 11 221 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 51,6M2 ,3pok, ul.Broniewskiego,Metro Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

445 000 zł36 m² 12 191,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Polecamy jako inwestycję ze względu na świetny punkt komunikacyjny - 300 m do stacji metra Słodowiec Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe, o powierzchni 36,5 m2 z piwnicą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

770 000 zł51 m² 15 009,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Żoliborzu. Dwa ustawne pokoje, widna i oddzielna kuchnia, łazienka z wanną oraz przedpokój. Lokal wyremontowany kilka lat temu, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

485 000 zł42 m² 11 659 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 41,60M2, 2 pokoje, ursus, ul.TOMCIA PALUCHA (Warszawa, Ursus, Tomcia Palucha) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

479 998 zł60 m² 8 066 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ważna do 2 lipca, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Alternatywy

Imielin,Warszawa

2 500 zł35 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka 35 m2 z osobną, widną kuchnią i dużym balkonem od strony patio, przy ul. Alternatywy 5, na Ursynowie. Dla singla, pary. Możliwy wynajem z kotem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Metro Natolin , Do wynajęcia od 15 lipca - 3 pokojowe mieszkanie ok. 72m w apartamentowcu przy ul. Belgradzkiej / Rosoła, ok/ 6 min. do stacji metra Natolin. W podziemiu miejsce parkingowe za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

430 000 zł36 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

W pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią z oknem oraz z przynależną piwnicą. Zlokalizowane jest na Bielanach-Wrzeciono, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poborzańska

Targówek,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Warszawski Świt. Lokal ma 45 mkw. i leży na granicy trzech dzielnic, pragi Północ, targówka oraz Białołęki. Mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

315 000 zł30 m² 10 327,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nie chcesz przepłacać za czyjeś wysokie standardy? Chciałbyś urządzić według własnego gustu swoje mieszkanie? Zależy Ci na dobrej lokalizacji? Jeśli odpowiedź brzmi tak to ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania Państwu 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 55 m2 przy ulicy Wąwozowej na zielonym Ursynowie! rozkład mieszkania: - duży salon z aneksem kuchennym ( wyjście na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

650 000 zł48 m² 13 485,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia świeżo wykończone mieszkanie, zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół w wysokim standardzie zlokalizowane w budynku z 2020r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

770 000 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Widne, dwustronne mieszkanie w kamienicy przy metrze Pole Mokotowskie. Mieszkanie składa się z salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym z oknami na podwórko (wschód), dwóch.