dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 443 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 443 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

497 981 zł60 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

665 000 zł67 m² 9 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera _bez prowizji_ Możliwość wykończenia pod klucz, w ramach współpraca z projektantem o szczegóły proszę pytać podczas rozmowy lub spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

669 500 zł84 m² 7 970 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 29.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

870 000 zł55 m² 15 772,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie na nowym osiedlu na Bielanach przy stacji metra. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na bardzo duży balkon, dwie sypialnie, łazienka z wanną, w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

779 800 zł82 m² 9 510 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

576 600 zł73 m² 7 898 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

593 436 zł77 m² 7 748 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Najważniejsze zalety inwestycji: **przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

441 773 zł53 m² 8 332 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ograniczona czasowo! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 551 zł51 m² 8 372 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

3 900 zł43 m² 90,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43 mkw. Lokal usytuowany na 5. piętrze w bloku 7-piętrowym, znajdującym się na zamkniętym osiedlu z 2022r. przy ulicy Zwierzynieckiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

3 000 zł50 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z ogromną przyjemnością polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Mieszkanie jest przestronne i komfortowe, położone na pierwszym piętrze, 3 piętrowego budynku. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

440 000 zł36 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Przestronna kawalerka blisko metra. Ustawny pokój z wnęką sypialną, oddzielna widna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój z szafą. Lokal do odświeżenia, widny, cichy, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworkowa

Mokotów,Warszawa

4 900 zł60 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***we speak English*** 60 m2 | 2 pokoje | Słoneczne | Umeblowane I Mokotów I Bez windy I ul. Dworkowa wyjątkowe, słoneczne I ciepłe, dwupokojowe mieszkanie tuż przy parku morskie oko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

605 000 zł53 m² 11 415,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz super cena! Mieszkanie idealne dla pary lub singla. Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie z 2008 roku, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klemensiewicza

Bemowo,Warszawa

550 000 zł49 m² 11 316,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie dwupokojowe, 48,60 m2, parter, balkon, taras, ogródek, piwnica, parking strzeżony oraz ogólnodostępny, w pobliżu Metro, warszawa - Bemowo, ul. Zenona Klemensiewicza. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł67 m² 73,13 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, tuż przy metrze. W najbliższej okolicy znajduje się wiele udogodnień, sklepy spożywcze, drogeria, warzywniaki, park Arkadia, tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Stara Ochota,Warszawa

615 000 zł52 m² 11 826,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Stara ochota , rozkładowe 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w 3. piętrowej kamienicy z lat 40. Mieszkanie jest widne, dwustronne, wysokość pomieszczeń ponad 300 cm. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rostworowskiego

Bemowo,Warszawa

595 000 zł51 m² 11 598,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, usytułowane na parterze w budynku z cegły. Zamieszkaj w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Gibalskiego

Młynów,Warszawa

1 900 zł24 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na Bliskiej Woli w przyjaznej i zielonej okolicy, przy ulicy Okopowej, na ul. Gibalskiego. W bliskiej odległości znajduje się Park Moczydło, lasek na Kole, klif oraz Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Czerniaków,Warszawa

975 000 zł57 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W kilku słowach: jeśli szukasz nowoczesnego, komfortowego oraz funkcjonalnego mieszkania to biuro nieruchomości findsquare ma do zaoferowania dwupokojowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tarchomin I

Tarchomin I,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko bezpośrednio! Umeblowane mieszkanie 3 pokojowe (18m2, 14m2, 10m2) z widną kuchnią na 3 piętrze z windą. Łazienka z umywalką i wanną, oddzielne wc z umywalką. Duży 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowska

Targówek,Warszawa

549 000 zł56 m² 9 793,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jedyne 50 metrów od wejścia do stacji Metra Trocka! Przedmiot sprzedaży: mieszkanie o powierzchni 56 m2 , składające się z trzech niezależnych pokoi, widnej kuchni oraz łazienki. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Warszawa

2 200 000 zł104 m² 21 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Idealnie ciche, wysokie 3,5m! lokalizacja - ścisłe Centrum, doskonała komunikacja blisko metro, tramwaj, autobus. W najbliższej okolicy sklepy, "hala koszyki", apteka, restauracje. Kamienica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Daleka

Ochota,Warszawa

1 900 zł17 m² 112,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie czyste, zadbane po odnowieniu. Meble w pokoju nowe. Kuchnia w przedpokoju : szafki, kuchenka elektryczna, lodówka. .W łazience glazura, terakota i pralka. Klatka schodowa czysta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

2 070 000 zł87 m² 23 905,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Ulica Zygmunta Hubnera, położona jest w samym sercu Żoliborza Artystycznego. Niepowtarzalna i ponadczasowa architektura a także pełne zieleni osiedla sprawiają, że jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Parasol

Wola,Warszawa

375 000 zł25 m² 14 822,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Wola 2 pokoje obok Metra : Lokalizacja: warszawa, wola, ul. Batalionu A.K. Parasol Metraż: 25,3 m2 Piętro: 4/7 (winda) Rok budowy: 1961 (budynek z cegły) W skład mieszkania wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

449 000 zł36 m² 12 472,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 36 m2, 1 pokojowe z częściowo otwartą kuchnią oraz z balkonem prawie 4m2. Zlokalizowane na bliskiej Białołęce - Żerań, na nowoczesnym, zamkniętym, chronionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w pobliżu Ronda Wiatraczna, tuż przy przystanku tramwajowym. Bardzo dobry dojazd do Centrum, w pobliżu liczne sklepy (m.in. Żabka, lss), gastronomia (m.in. Costa, mcdonald.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamiejska

Zacisze,Warszawa

609 000 zł61 m² 9 984 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania bardzo ładne, zadbane mieszkanie znajdujące się przy ulicy Zamiejskiej 24, kilka minut pieszo od Metro Trocka. Lokal mieści się na 8. piętrze w jednoklatkowym 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł39 m² 13 144,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bezpośrednio - Dwupokojowe mieszkanie w centrum Warszawy Najważniejsze informacje: - świetna lokalizacja - tuż obok stacji metra Świętokrzyska (dwie linie metra), tramwaje, autobusy; - wydzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Służewiec,Warszawa

4 300 zł72 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Komputerowej, mokotów - Służewiec. Dostępne od już. Idealne dla pary, rodziny z jednym dzieckiem. Bez zwierząt. Zamknięte, strzeżone, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

440 000 zł33 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczną, dużą kawalerkę w najbliższej okolicy metra służew. Genialna komunikacja z centrum to tylko jeden z atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio sprzedam wykończone 4 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 58,1 m2, zlokalizowane na 10 piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Lokalizacja: mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

5 400 zł54 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny 54m2 trzypokojowy apartament na Mokotowie, ul. Janka Bytnara "rudego" z klimatyzacją i pełnym wyposażeniem. Rozkład Salon z jadalnią i aneksem kuchennym 22m2 (wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 600 zł36 m² 155,56 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia apartament o powierzchni 36 mkw przy ul. Grzybowskiej w Platinum Residence. Nieruchomość składa się z jasnego pokoju połączonego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł86 m² 87,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, wyjątkowy, trzypokojowy apartament usytuowany w centrum miasta przy ul. Długiej - zaledwie 250 m od stacji metra Ratusz Arsenał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

695 000 zł70 m² 9 884,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wykończone i urządzone, podwyższony standard, mieszkanie w budynku czteropiętrowym, 70,31 m2, 3 pokoje, garderoba, balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym, winda, teren zamknięty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kompasowa

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł55 m² 56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, zadbane, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 znajdujące się na 5.piętrze w 6.piętrowym bloku z windą z 2002 roku na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orląt Lwowskich

Niedźwiadek,Warszawa

3 600 zł58 m² 62,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Orląt Lwowskich w dzielnicy Ursus-Niedźwiadek. Nieruchomość ma 57,90 mkw i składa się z dużego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 875 000 zł98 m² 19 115 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Dolnym Mokotowie czeka na Ciebie i Twoją rodzinę. Gotowy do odbioru, można obejrzeć po wcześniejszym umówieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koncertowa

Ursynów,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie z wydzieloną sypialnią, zlokalizowane przy ulicy Koncertowej. Mieszkanie ma 35 mkw oraz znajduje się na 4. piętrze w 10-piętrowym.